Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 318 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב לא מצאתי כלום תנסו שוב בבקשה

מייק אני לא יודע מה הבעיה אבל אני לא חושב שזה גוסטינג

אצלי הכל עעובד רגיל לחלוטין. גוסטינג אמור להשפיע על כולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרת פתאום נעלם מהמועדפים, מההיסטורייה ולא רוצה להמצא בחיפוש

:facepalm:DICE[br]פורסם בתאריך: 16.06.2010 בשעה 09:33:42

פעם ראושנה מכל הזמן ששיחקתי ניתקלתי בצ'יטר.

יש לבחור תחמושת בלי סוף, בלתי אפשרי להרוג אותו. חטף ממני כמה פעמים כדור לשכל, CG וכו' וכו' ואין היט דטקשן.

תנו לו באן מראש

WTF?

צ'יטר מטורף, אבל איך הוא התחבר כשהפאנק בסטר דלוק?

כנראה צ'יט חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני בבזק, בלי שום ושמח לבשר שניגמרו הניתוקים! שיחקתי כבר בסביבות ה10 שעות בשלושת השבועות האחרונים ולא היה לי אפילו ניתוק יחיד.

אולי זה לא קורה לכולם אבל הבנתי שזה קורה להרבה בבזק וחבל לי לקחת את ההימור הזה. ממילא עוד מעט יצאו COD:BO ו MOH ובינתיים יש לי את MW2. אם לא היה הבעיה של הניתוקים בבזק בכיף הייתי משחק בינתיים ב BC2 במיוחד במחיר כזה זול, אבל לא בא לי להתקע עם משחק שקניתי ואני לא יכול לשחק אותו במולטיפלייר (וזה כבר קרה לי פעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרבית הסיכויים שבעיות החיבור ל BC2 ו 1943 (לקונסולות), יהיו תקפות גם במקרה של MOH, מאחר ואלו יהיו אותם השרתים.

האמת שחשבתי על זה, אבל עדיין כדאי לחכות ולראות. עם משחקים קודמים של DICE (שפיתחו את המולטי של BC2) לא היו לי בעיות אבל נראה. בכל מקרה מבין השניים כרגע COD:BO נראה לי הרבה יותר מבטיח וגם מן הסתם הדרישות שלו יהיו נמוכות כמו כל משחק אחר בסדרה, אז מקסימום נלך רק עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שחשבתי על זה, אבל עדיין כדאי לחכות ולראות. עם משחקים קודמים של DICE (שפיתחו את המולטי של BC2) לא היו לי בעיות אבל נראה. בכל מקרה מבין השניים כרגע COD:BO נראה לי הרבה יותר מבטיח וגם מן הסתם הדרישות שלו יהיו נמוכות כמו כל משחק אחר בסדרה, אז מקסימום נלך רק עליו.

אם המולטי של CoD: BO הולך להיות כמו זה של MW 2 אני ממש לא מצפה מזה להרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המולטי של CoD: BO הולך להיות כמו זה של MW 2 אני ממש לא מצפה מזה להרבה...

יוצא לי לעקוב הרבה אחרי אחרי BO ולפי מה שהמפתחים אומרים יהיו מצבי משחק שונים במולטיפלייר ובעיקר ב COOP של ארבעה שחקנים, תהיה לך אפשרות לעצב את המראה של הדמות שלך, יהיו כלי רכב שאפשר לשלוט בהם וכמובן נשקים חדשים ומפות חדשות. אז בהחלט לא יהיה מדובר בהעתק של MW2. שלא לדבר על זה שהסינגל יהיה שונה לגמרי (המלחמה הקרה, חשאיים, שליטה בכלי טיס).

והאמת? אפילו רק בשביל MW2 עם שרתים יעודיים הייתי מוכן לשלם...

(אבל נראה לי שאת הדיון הזה עדיף להמשיך בת'רד על COD:BO)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...