Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 316 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

איפה קראת שיהיו נשקים חדשים??

לגבי מסוקים חדשים, מה זה כבר משנה איזה מסוקים יש ?? זה לא מה שיגרום לי לקנות את ההרחבה הזאת...

טוב , קראתי את ההודעה הרשמית של EA:

The expansion pack contains 4 brand new maps built in Frostbite including the popular Conquest and Rush game modes as well as Vietnam specific weapons, vehicles, persistence, unlocks as well as new awards, achievements and trophies.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אקנה ללא שום ספק.

גם אני אמרתי כך על המפות של MW2. אבל עכשיו-אין מצב שאני קונה אותם ואין לי אותם. ככה זה, אחרי שאתה מבין איזו סחיטה כל החברות האלה עושות. אתה תבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל עניין של מה יהיה באותו זמן בשוק המשחקים ומה תהיה האיכות שלהם.

נניח וזה יוצא אחרי BO ואחרי MOH ונניח שאחד מהם יהיה ממש טוב ויחסית מוצלח בלי הרבה בעיות מסביב - אני לא רואה לשלם 20$ על חבילת הרחבה למשחק שאולי אני אחזור לשחק מתישהו (כי אם אני אחזור לשחק בו אז אני אבדוק מה העלות של החבילה).

אם שניהם יהיו גרועים ולא משהו אחר לשחק בו אז כן , יש סיכוי טוב שאני אקנה את זה כדי להאריך את חיי המשחק...

אני כרגע מאוד מקווה שדווקא MOH יהיה להיט , העקרון שלו הוא לוחמה מודרנית (כלומר דומה לMW) והוא מפותח ע"י DICE (שהביאה לנו את BC) ככה שזה יכול להיות אחלה של שילוב בין שני המשחקים.

לגבי BO , כרגע הוא פחות מעניין אותי למרות שהוא נשאר כאופציה (לא פוסל שום דבר לפני שאני רואה בעיניים מה הסיפור איתו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע של החיקוי הזה, רק מעניין איך תיהיה השליטה -אולי קלה יותר.

באמת שילוב של MW2 עם BC2

מה רע בלקחת את שני הFPS MULTIPLAYERS הכי טובים שיש בימינו ולשלב בינהם?

לוחמה ארקיידית מהירה מאוד עם כלי עד 64 איש עם KILLSTRIKES, עיצוב דמויות, סביבה ניתנת להריסה, דרגות (באגים, בעיות התחברות, בעיות MATCHMAKING, סחטנות על "DLC") ועוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה ממש מעניין, אני מקווה שנוכל לבחון את הבטא, כי למשחק הזה יש פוטנציאל(ענק)

הבטא (שמתחילה עוד פחות משבוע) תהיה אפשרית רק למי שעושה הזמנה מוקדמת של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, באמת SUCKS.

בכל מקרה, המשחק נראה מגושם כזה, שימו לב לדמויות ולגראפיקה, נראה מצויר או משהו בסגנון.

לא יודע איך להסביר את זה, אבל הוא לא נראה משהו.

BC2 נראה הרבה יותר טוב מבחינה גראפית.

בכל מקרה נראה כשהוא יצא מה הוא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...