Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 288 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

יותר כמו טרילוגיה של ...

בכל מקרה , הטיעון שלו הגיוני (לצערנו) , הQA של EA נמצא ברומניה ולכן אם הם בשביתה - אין בדיקה לפאטץ'...

דבר אחד כן טוב יוצא מההודעה הזאת - הפאטץ' מוכן ורק מחכה לבדיקה , בתקווה שלא יהיו בעיות גם נקבל מיד אחריו את הSPECACT למחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין קשר בין שתיהן - IWNET גרועה כי ככה היא בנויה.

התלונות על BC2 זה שיש יותר מידי באגים (כרגע) ולוקח יותר מידי זמן להוציא פאטץ' - כבר לפני חודש הוא היה אמור לצאת וכל פעם דחו אותו בגלל סיבות כאלה ואחרות.

עדיין (לדעתי) BC2 בכמה רמות מעל MW2 ומערכת הIWNET במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, XTZ... אני Q.Aטיסט, אצלינו בחברה רוכשים קצת יותר כבוד למוצר שאנו עומדים מאחוריו, וברגע שמשוחררת גירסה - אף אחד לא זז לפני שמוודאים שאצל כל הלקוחות העדכון בוצע בהצלחה, ואין תופעות חריגות. במידה וכן, עומלים סביב השעון כדי לפתור אותן.

DICE זרקנים, מאחר והם יכולים. זה בסה"כ משחק מחשב, זה יכול לחכות. אני מבטיח לך שהם מעדיפים לשרוף "זמן מתכנת/בודק" על כותר חדש ברגעים אלה ממש, מאשר לבזבז אותו על משחק שכבר סומן עליו V מבחינתם.

כל סידרת BF זוכה לאותו יחס מ DICE, אין שום סיבה שהפעם זה יהיה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיא , חשבתי שעברנו את השלב שקוראים לי XTZ... :lol: מספיק לרשום "מייק" או "סקסי מייק" כמו שצץ בשבוע האחרון בBC2... :lol: :lol: :lol:

ברור לי שזה לא בראש סדר העדיפויות שלהם - אם זה היה הם לא היו מציבים את צוות הQA שלהם ברומניה... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעקסי עיט עיז!

לפי מה שהבנתי מ DICE, עושה רושם שה Q.A הוא של E.A למעשה, והם בודקים את המוצרים של כל החברות שכותבות ל E.A משחקים, לרבות DICE, כך שזה לא ממש נתון לבחירתם. יתרה מזאת בעזע או ג'ו ציינו שיש להם חטיבת Q.A משלהם, אך בשל "בעיות רישוי" (או בפשטות - בירוקרטיה), זה עובר לרומניה.

זה בכלל FAIL, אבל מסביר כמה דברים לגבי איכות המשחקים ש E.A עומדת מאחוריהם באופן כללי.

אלוהים יודע מה הולך שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נהיה יותר מדוייקים , ככה הוא תיאר את הQA שיש להם בEA:

We do have some onsite QA too but they are mainly dev support while Romanian QA does the full sweep testing we need before we can release anything.

זה לא עניין של בירוקרטיה אלה עניין של חרטא... (או כמו שאתה היית רושם - חרטע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסיר את הבאן מ gaza ala ומזמין את הקלאן שלו לטורניר כדי לפתור את הסכסוך אחת ולתמיד :screwy:

אני לא בטוח שלחורר להם את הצורה יפתור משהו :smile1: הם רק יתלוננו יותר[br]פורסם בתאריך: 1.06.2010 בשעה 21:57:40

כן, רציתי בכוונה.

יותר טוב ככה. :)

למה זה יותר טוב, ואיך מגיעים לתמיכה שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כששיחקתי בהתחלה, אז הרטיו שלי היה גרוע ברמות, לקח לי הרבה זמן להחזיר אותו ל1.0

אז אמרתי, יהיה יותר טוב אם אני יתחיל לשחק מהתחלה כשאני יודע באמת איך לשחק.

וזהו. :)

http://support.ea.com/chat

רק אל תקלל :lol: :lol: :lol:

אה ודרך אגב, ג'וני - תתחבר לסרברים - אני רוצה להחזיר את כל ה-DogTags שעשיתי לך שזה משהו כמו 250 בערך.

יש לנו הרבה עבודה לעשות. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם השארות שבמצב משחק החדש נחודש ונדונדש במפות חדשות אבל בלי הודעה רשמית (לPC)

חוץ מזה Strike At Gaza/Karkand לא עושה לי את זה כמו המחשבה על Wake Island 2010 :smile1:

עריכה: ישנם השארות = פנטזיות של טרולים

Strike At Gaza/Karkand = פנטזיות של **צונזר**

Wake Island 2010 = פנטזיות של הטרול הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...