Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 284 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אם יש לך כרטיס מסדרה ה 5xxx אז הבעיה תוקנה בדרייבר 10.4

אם יש לך כרטיס מסדרת 4xxx אז יצא hotfix לגרסה 10.5 שמסדרת את זה.

וכן התיקעות האלו קורות בד"כ שאתה עושה spawn ראשוני, רואים frame by frame, וגם במהלך המשחק יש תקיעות כאילו המשחק נתקע לכמה שניות וחוזר..

ATI fail at it's best

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי, בזמן ההמתנה אכן יש שיפור מצוין.

וכן התקיעות קורות פעם אחת ב-SPAWN.

כל כך כיף להיות ATI USER! :yelclap: וואו איזה כיףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!

בא לי לדפוק לאחד ואחד מהם נגיחה לראש.

הכרטיסים מצוינים אבל מה לעזאזל קורה שם עם הדרייברים גם כן.

אם הם לא יודעים לסיים את הדרייבר כמו שצריך אז שלא יוציאו רק סבל יוצא מזה.

אני מעדיף את ATI על אבל באמת נמאס כבר מהדרייברים שלהם כל פעם תקלה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה משהו אחר, זה היה תקיעה אחת ארוכה.

אלו תקיעות שונות.

בכל מקרה, פתחתי משתמש חדש, ככה יותר קל לדבר - לראות מי מחובר מי משחק וכו'.

מי שיש לו מוזמן להוסיף - ExenTex.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ATI 4850, כל הבדיקות נעשו עם אנטי-וירוס כבוי לגמרי כלומר אין סריקה בזמן אמת.

עם דריברי 10.5 הטעינה עדיין ארוכה אבל כשהמפה עולה בשניה שאני לוחץ על "להכנס לקרב" זה נכנס ישר למשחק.

עם דריברי 10.5 HOTFIX המפות עולות מהר מאד, אבל, אחרי שלחצתי JOIN ואני רואה את המפה מלמעלה קודם כל המשחק נתקע לאיזה 6 שניות וכלום לא זז חוץ מהעכבר, אחרי שזה עובר והכל חוזר לזוז ובמשך כעוד 5 שניות כשאני לוחץ על "להכנס לקרב" פשוט לא קורה כלום כאילו לא לחצתי בכלל.

ככה שהתיקון לטעינה מהירה של המפות לא פותר כלום, לפחות אצלי, בסופו של דבר אני נכנס למשחק באותו זמן שהייתי נכנס עם הדרייבר הקודם.

מה שהם עשו הATI הללו זה להראות לך מה קורה בזמן הטעינה ולמה זה נטען לאט ולא תקנו את הבעיה עצמה שגורמת לטעינה הרוכה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי דרך ה updater, הכל הלך יופי טופי וראיתי מלא סרברים, אבל לכל סרבר שאני נכנס הוא עושה loading ואז ה PB מעיף אותי.

שים לב,

אנא גלוש לפה http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

הורד את קובץ ה PBSETUP של (WINDOWS) והוסף את המשחקים לתוכנה כפי שמופיע באותו עמוד.

בדוק לעדכונים ושאר התהליך אוטומטי. עשה זאת פעם בשבוע או לחלופין כאשר אתה חווה את הבעיטה בשל PB לא מעודכן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, שימו לב שהרבה מאוד תקיעות מוקרן באיך בנוי המשחק.

המשחק בנוי ככה שכשחבר הסקואד שלכם שעליו אתם רוצים לעשות ספאון חוטף אש אתם לא יכולים להשתגר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכנתי את ה PB, עכשיו יש בעיה אחרת:

כשאני מנסה להכנס לשרת כלשהו, הוא עושה CONNECTING במשך איזה 10 שניות ואז מביא לי הודעה: "Connection to the game server has been lost, please check your network connection and try again"

ניסיתי לכבות את ה firewall, לא עזר. לכבות ולהדליק את הראוטר לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה לעשות? סתם לנסות שוב ושוב ושוב ושוב? אני בטוח ש 99% ממי שכאן לא מנסה כ"כ הרבה פעמים כדי לשחק.

ד"א מה זה hardcore?

עריכה: עוד בעיה.. כשאני מנסה להכנס לשרת הוא עושה CONNECTING ואחרי כמה שניות: "Failed to connect to EA online, please try again later".........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...