Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 261 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההודעות חסרות התכלית האחרונות נמחקו.

חבר'ה ובמיוחד GreenApes, אני מזכיר לכם בפעם האחרונה שכאן זה לא צ'אט.

הבא שיציף את הדיון בספאם יטופל בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בטוויטר: (זה בלי הרשמה, רק לצפייה)

http://twitter.com/OfficialBFBC2

ויש את הפורום הרשמי של המשחק...

יש להם גם בפייסבוק?

אין לי ...

ומה הכתובת של הפורום..

וסליחה עם זה ספאם...

מי מתחבר עכשיו יאללה באו לשחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה ממש מספאים פה את הדיון, תאגור מספר שאלות ותנסח אותם בצורה הגיונית ונעזור לך.

בנוסף תחזור עכשיו (ברגע שאתה קורא את ההודעה שלי, כן עכשיו להודעה מספר 1 - זה בסדר אני לא נעלב אם לא תסיים לקרוא את ההודעה שלי ותקרא את כ-ל מה שרשום שם מהאות הראשונה ועד לאחרונה.)

זה יחסוך לכולנו מלא שאלות מיותרות.

ואם עדין יש לך שאלות תקרא את החבורות הקטנה שקיבלת עם המשחק.

ואז תרשום פה שאלות.

ואתה חייב להפסיק להגיד לנו לבוא להיכנס לשרת, אנחנו יודעים שהוא קיים יודעים מה הכינוי שלך (בפעם ה50 שאתה מפרסם אותו, בנוסף לזה שזה גם הכינוי שלך פה בפורום).

אז בשם כולנו אנחנו יודעים שאתה GreenApes ואנחנו יודעים שאתה משחק BC2 ואם נראה אותך בשרת ניתן לך נשיקה ואז נהרוג אותך אוקיי? נשמע הוגן? :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה ממש מספאים פה את הדיון, תאגור מספר שאלות ותנסח אותם בצורה הגיונית ונעזור לך.

בנוסף תחזור עכשיו (ברגע שאתה קורא את ההודעה שלי, כן עכשיו להודעה מספר 1 - זה בסדר אני לא נעלב אם לא תסיים לקרוא את ההודעה שלי ותקרא את כ-ל מה שרשום שם מהאות הראשונה ועד לאחרונה.)

זה יחסוך לכולנו מלא שאלות מיותרות.

ואם עדין יש לך שאלות תקרא את החבורות הקטנה שקיבלת עם המשחק.

ואז תרשום פה שאלות.

ואתה חייב להפסיק להגיד לנו לבוא להיכנס לשרת, אנחנו יודעים שהוא קיים יודעים מה הכינוי שלך (בפעם ה50 שאתה מפרסם אותו, בנוסף לזה שזה גם הכינוי שלך פה בפורום).

אז בשם כולנו אנחנו יודעים שאתה GreenApes ואנחנו יודעים שאתה משחק BC2 ואם נראה אותך בשרת ניתן לך נשיקה ואז נהרוג אותך אוקיי? נשמע הוגן? :-*

סבבה הוגן אחי!!!חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה?

עריכה: ראיתי בפורפיל.

בתלכס אתה "נראה" פחות.

אז מה עם המשחק- נהנה ממנו?

התכוונת אלי?

אני מאוד נהנה ממנו..

ואחי קראתי את הכל ועדיין לא הבנתי איפה אני רואה כמה נק' אני צריך בשביל לפתוח נשקים או להשיג כוכב ליד הנשק/חפץ מסוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...