Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 168 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

כשזה מוגדר כאחד החוקים בשרת (המוצגים כל מס' דקות' date=' לכבוד המתקשים), ואותו משתמש נתפס שעושה בכך שימוש ושם למעשה זין על האדמין ועל כל השחקנים בשרת, הבאן בהחלט מוצדק.

למי שזה לא נראה - תמיד אפשר למצוא שרתים ציבוריים אחרים, ללא חוקים.

[/quote']

דיברתי על קיומו של החוק עצמו, לא דיברתי על משתמש שעובר על חוקי השרת.

אם תקרא את החוק טוב כשתיהיה בתוך השרת' date=' תבין שהוא לא אוסר על שימוש מוחלט ב GUSTAV - אלא מגביל אותו לשימוש כנגד רכבים בלבד.

[/quote']

אבל הנשק נועד להיות נגד חיל רגלים, לא נגד כלי רכב.

לא עולה לי בראש עכשיו איך לתאר דבר כזה, אבל אפשר לעשות את החוק ליותר כללי.. חוק שמתייחס לאיסור על שימוש יתר עם מסוים (40MM/CG).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל אפשר לעשות את החוק ליותר כללי.. חוק שמתייחס לאיסור על שימוש יתר עם מסוים (40MM/CG).

תגדיר "שימוש יתר". להוריד 4 שחקנים ברדיוס של מטר אחד מהשני עם יריית Gustav בודדת?...

אפשר להתווכח על זה עד מחר והחוק לא הולך להיעלם. נוצר מצב מרתק שבעיקר בשרתים ישראליים יש את כל הגועל נפש הזה. זה אמנם יצריך ממני יותר הקלקות על העכבר, ומבחינתי גם שהשרת הזה יישאר בלי שחקנים. שאנשים יילמדו לשחק יפה ואולי לא יהיה בכל זה צורך.

ובנושא קצת פחות קשור לחוקים עצמם, עושה רושם שהשרת יירד בסוף אפריל בכל מקרה, אינני רואה פתרון (הנדרש מצד Hypernia) לבעיית הלאגים/Rubber-Banding הנוראיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער Xtazy-Mike כנראה הבנתי לא נכון. חשבתי שהוא רוצה לדעת מה המרחק לחברים פצועים לא לגופות.

ובקשר לחוק הגוסטב, לדעתי הוא מיותר. מעבר לזה שיהיה מאוד קשה עד בלתי אפשרי לאכוף אותו אתה גם מבטל לקלאס

האנג'ניר את היכולת להתמודד עם נשקי OP של הקלאסים שאחרים.

אם מבטלים אז צריך לישם את חוקי esl ולבטל גם ת'מטול, מורטר m60 וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתווכח על זה עד מחר והחוק לא הולך להיעלם. נוצר מצב מרתק שבעיקר בשרתים ישראליים יש את כל הגועל נפש הזה. זה אמנם יצריך ממני יותר הקלקות על העכבר, ומבחינתי גם שהשרת הזה יישאר בלי שחקנים. תלמדו לשחק ואולי לא יהיה בכל זה צורך.

לי זה לא משנה.. לא אמרתי שצריך לבטל את ה"חוק" הזה, רק אמרתי שהוא לא הגיוני ושאפשר לייעל אותו.

תלמדו לשחק- מדובר באנשים ספציפיים, זה לא כולם. אם מישהו Engineer והוא רוצה גיבוי לחיל רגלים, במיוחד להתקהלויות, ה-CG הוא הפיתרון הכי טוב. אם הוא בקושי ירה 5 פעמים איתו בכל הסיבוב, זה מעולה מבחינתי, הבעיה היא עם שחקנים שמשחקים עם ה-CG כנשק ראשי. זה פשוט מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כולם אומרים שה M95 הוא OP במשחק הזה.

בכלל לא וגם לא קרוב לזה.

למרחקים קצרים(טווח אפס) הוא כמו M24, GOL

למרחקים ארוכים הוא כמו GOL,M24.

היתרון היחידי שלו זה שלמרחקים קצרים (5-10 מטר) הוא 1 shot kill.

וזה הגיוני ביותר תראה לי בן אחד שישרוד קליע של 50.

בנוגע לכל הנשקים שאין לך איתם סיכוי, אני די מסכים עם Xtazy-Mike

לתת באנים לאנשים שמשתמשים בנשקים האלה זה קצת מגעיל, כמובן בשיקול נכון, שחקן שישחק כל המשחק עם מטול\קרל גוסטב צריך לתת לו קיק.

מה שאני אומר שיש מצבים שאתם לא יודעים מה היה לשחקן הזה בראש, ולא כל אחד שהורג אותכם עם הנשק הזה הוא נוב M60 או כל דבר אחר.

בסופו של דבר כולנו הרגנו עם הנשקים האלה לכולנו יש מדליות עם הנשקים האלה.

dont be to quick to judge others

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נשאיר רק את הסכין וזהו...

אני עם דניאל , הכווה לא הייתה להפרה של החוק ועל העונש במקרה שכזה אלא לקיום של החוק הנ"ל מלכתחילה..

אבל אני גם מבין אותך , אי אפשר לוודא שימוש יתר של שחקן בנשק כזה או אחר...

אכן כל הגועל נמצא בשרתים הישראלים אבל זה לא הפתרון לגועל...

לגבי השרת , זה יהיה עצוב אם הוא יירד בסוף החודש - פה לפחות אפשר לבכות על מה שמציק לנו בשרת... :lol: :lol:

assaf_h , אין על מה להתנצל , אולי בכלל אני לא הבנתי אותו.. ;D , בכל מקרה , במפה הגדולה אתה אמור לראות גם סימנים של + לאנשים שזקוקים לHEALTH BOX וגם סימני חיים שכאלה לאלה שצריכים החייאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאנים הניתנים על הדברים הנ"ל אינם קבועים והם בד"כ למס' שעות. אנשים שחוטפים אותם מן הסתם נתפסו כ Abusers. קיק לא ממש עושה את העבודה - ובמקרים מסויימים, גם באן לא. אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי הפעלת הFF בשרת במקום הבאנים האלה?

זה גם יגרום למשחק להיות "יותר ריאליסטי" וגם ימנע הפגזות מיותרות בלי הכרה , לא?

למי שיתחילו לרדת נקודות על זה שהוא בנוסף להריגת אויבים , הרג גם חברים שלו לקבוצה , יחשוב פעמיים לפני שימוש בנשקים היקפיים שכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי שהשרת יעיף שחקנים עם ניקוד שלילי , מצידי שישארו במשחק כל עוד זה פוגע בניקוד שלהם.

המטרה של הרבה אנשים היא להתקדם בדרגות , להרוויח נקודות ע"י ביצוע משימות כאלה ואחרות , שיהיה למגעילים ניקוד שלילי , זה לא יביא אותם לשום מקום או יביא אותם הרבה יותר לאט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רק שוכח שהנוכחות של אותם "מגעילים" פוגמת בהנאה של שאר השחקנים בשרת. זה ששחקן מחליט שהוא משתגע ומתחיל להוריד את חברי הקבוצה שלו על ימין ועל שמאל, בלי שיש מנגנון כלשהו שמטפל בכך אוטומאטית, זה בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם היום אין מנגנון אוטומטי , גם היום צריך לדווח לך כאן באתר במידה ואתה או כל אדמין אחר לא נמצאים בשרת...

חוץ מזה , אין תוספת חדשה של Votekick של שחקנים??

אני חושב שאולי זה שווה פיילוט לראות איך זה עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד החוק של איסור שימוש CG נגד אנשים. אבל רק בגלל שזה 'גזענות' מסוימת. אם אוסרים שימוש CG צריך לאסור שימוש במטול, M60 וכל שאר הנשקים שנחשבים OP. אחרת זה פשוט יוצר מצב שהאינג'יר בחיסרון אדיר מול הקלאסים האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל מה שהחוק הזה יעשה זה יעביר אנשים מגוסטב למטול.

תאסור ת'מטול ותקבל שרת שמחולק לשניים, מדיקים עם m60 וצלפים מרוחקים שנות אור.

ריסוסים של מחסניות שלא נגמרות וארטילריות על ימין ועל שמאל.

אין מה לעשות, שחקנים תמיד יבחרו ת'נשק שיתין להם ת'יתרון הגדול ביותר מבין כולם.

כמו שאמרתי, אם מתחילים לבטל נשקים כדאי לשקול חוקי esl. אנשים חשבו הרבה על החוקים האלו על מנת לשמור על איזון במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...