Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 150 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

היום היה לי מהלך יפה בARICA HARBOR, הקבוצה שלי שמה מטען בA בבסיס השני(בתוך המוסך) אז רצתי מהר לB שנמצא בתוך מבנה, והייתי עם 6 C4 עם תוספת פיצוץ ושמתי על כל הקירות את ה C4, אז שמתי מטען בפצצה ורצתי החוצה מהבניין והסתכלתי על המפה וראיתי שכל הקבוצה שלי שהגנה על המטען נהרגה אז חיכיתי עוד איזה 2 שניות והפעלתי את הC4 עשיתי TRIPLE KILL מהפיצוץ עצמו, נזק של 100 נקודות פצצה, וגרמתי למבנה להתמוטט מה שהרג עוד מישהו. בסוף יצא 400 ומשהו נקודות.

יפה יפה, אני עשיתי עם 4 C4 ויצא לי בערך 250 נקודות, מהריגות ופיצוץ הפצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תחרות ניקוד? חחח..

משהו שכזה לזכור אבל נדמה לי שהכי הרבה היה במפה nelson bay בבסיס ההגנה האחרון במבנה שבו ה-MCOM B.

זה היה אחד המשחקים האינטנסיביים ביותר ששיחקתי ב-BC2.. כל הקבוצה הייתה בתוך המבנה ולמען האמת גם רוב קבוצת האויב

הבלאגן היה פשוט בלתי יאמן, גם מבחינה ויזואלית שזה חושך והמון אנשים רצים ויורים ומתים ופיצוצים.. וגם מבחינת סאונד

בקיצור- הייתי מדיק עם 2 התוספות המיוחדות לו שאחת מכפילה את הטווח והאחרת מזרזרת את הטיפול בנפגעים

אני שומע גלינג-גלינג-גלינג-גלינג-גלינג-גלינג-גלינג-גלינג-גלינג-גלינג-גלינג-גלינג....... (הצלצול שמקבלים נקודות) וזה היה פשוט אינסופי!!

זה לא רצה להיגמר.. אני לא זוכר בכמה זה נגמר אבל זה עבר את ה-700 כמו כלום. אני מעריך 1000 נקודות

כמובן שאני לא עמדתי כמו פסל והסתכלתי על הניקוד (לכן אני לא זוכר).. הבלאגן היה לא נורמלי ואני רצתי עם ה-defib והחייתי המון אנשים

אמנם זו לא הריגה, אבל לפחות בשבילי זה משעשע/מהנה כמו הדשוט מ-500 מטרים או Multiple kill עם C4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוזרים?

ד"א n!ke פרשת מ MW2 סופית?

מבחינתי RETRY עוזר שם ברוב המקרים. אם לא, ריסטרט. אם לא, ריסטרט למודם. ואם כל זה לא עוזר אז אני מחכה שעה שעתיים והכל נפתר עם הזמן. D=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב להריגה מספר 4 :)

האנשים האלה בהחלט נתנו לי השראה.

קפצתי לביקור בפרק הראשון שם, ושמתי לב איך ממש מתבטא שאתה יכול לרסס מחסנית שלמה ובכ"ז לא להרוג מישהו.

מי שזכה במקום ראשון לקח את התת מקלע של מדיק והתחיל לרסס, הוא ירה כמעט מחסנית שלמה וכמעט לא הרג את הקורבן שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה רק אצלי אבל הכניסה והיציאה ממצב רגיל לזום או ההיפך בXM8 LMG ממש איטית ומוזרה , לא כמו שאר הנשקים...

כרגע לא משחק בו,אבל זכור לי שהוא איטי יותר. אני חושב שהוא מתאים למשחק מטווח בנוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי הרבה הריגות שהיו לי עם C4 היה 6, שמתי C4 בNELSON BAY בבסיס האחרון בA, קיבלתי את הסיכה של הexplosives ואז ראיתי עוד קיל :D

אבל תכלס מה שמספק זה לשים מוקשים כעבור איזה 15 דקות בום

double\triple kill

ואתה כזה WTF :screwy:

ואז אתה מבין מה קרה :o

ואז :cool2:

חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...