Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 149 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין שום בושה בלפוצץ את האנשים שלידך ולמות איתם

אני עשיתי את זה הרבה

כמו שאמר הבחור, גם אני לא נופל לבד

זו אפילו גבורה :smile1:

וגם לא צאיך כל כך את הASSAULT בשביל תחמושת לCG

אפשר פשוט לקחת את התוסף שמביאיותר טילים והופ יש לך 8 טילים לCG.

תחשוב כמה אתה יכול להרוג עם 8 :silly:

:yelclap::xyxthumbs::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל התלונות. מטול חזק מדי, M60 חזק מדי, M16 מדוייק מדי, CG חזק מדי. מה הקטע? אם הכל חזק מדי אז אין יחס מועדף לאף אחד. זה שאחד משתמש במטול כל הזמן לא אומר שהוא נוב או משהו כזה.

---

הייתי היום בשרת שבאמצע המשחק הייתה הודעה שהוא משתדרג ל-R9.

---

תגידו, אפשר להחליף לגוף שלישי כשאתה טס במסוק במשחק הזה? ראיתי שבאקסבוקס אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל התלונות. מטול חזק מדי, M60 חזק מדי, M16 מדוייק מדי, CG חזק מדי. מה הקטע? אם הכל חזק מדי אז אין יחס מועדף לאף אחד. זה שאחד משתמש במטול כל הזמן לא אומר שהוא נוב או משהו כזה.

יאפ. אני לא ממש מבין את הטענות פה. אז מה אנשים רוצים? שנשחק בנשק נחות יותר בשביל ה-fair play?...

ב CS 1.6 שיחקו בשני נשקים בלבד, AK ו M16........ (ו-AWP לצלפים).

כל עוד אין לי שום הגבלה על איזה לבחור, למה שאני לא אבחר את החזק ביותר?...

התיקון היחיד שהייתי עושה בקשר למטול הוא מעלה את הזמן שלוקח לך להתחמש בתחמושת חדשה עבורו.

ואם יש משהו שאני שונא יותר מאנשים שנוטשים קבוצה לטובת הקבוצה המנצחת, זה אותם אנשים שבד"כ יש להם תוצאה של משהו כמו 18/3 והם נמצאים בקבוצה המנצחת, ומתחילים להקניט את הקבוצה המפסידה על כמה שהם נובים וכו'.

אם אתם כאלה שחקנים טובים אני מצפה שתעברו לקבוצה המפסידה ותאזנו כוחות! אם אתם מעדיפים להתרכז בscore, פשוט סתמו את הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

קח.. תראה איך הM60 עושה יותר נזק במרחק של 100 מטר מאשר נשקים אחרים במרחק של 2 מטר..

אני מסכים. אני לא אומר שהוא לא חזק. אם מישהו מרגיש 'נחות' יותר אז הוא יכול לקחת באותה מידה מטול או CG או גם M60 ואין שום בעיה. אם לוקחים בכוונה נחות יותר אז אני לא מבין מה הפואנטה כאן בזה שמתלוננים. הרי מלכתחילה לקחתם נחות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית צלף אז יש מצב טוב שזה הייתי אני :cool2:

אני בדרך כלל בתפקיד חובש וכשאני משחק עם מטול או טיל אני בדרך כלל הורס בתים בעזרתם.

זה עוזר לטנקים לזהות אוייבים ופותח את השטח להתקפה...

לא מתייחס אליך, אבל לנקודה שהעלית.

יש מפות שבהן זה הדבר הכי גרוע לעשות. ב-port valdez בבסיס הראשון למשל.. אם יש הגנה טובה אז הדבר הכי גרוע הוא להוריד את העצים עם הטנקים. אם המשחק נמשך ממש הרבה בבסיס הזה- אז זה סביר שזה יקרה במוקדם או במאוחר עם mortar וכדו'. אבל ממש לעשות את זה בכוונה? אולי אנשים עושים את זה במטרה שזה יעזור לקבוצה (או שזה יקל עליהם להתקמפר על ההר עם טנקים :facepalm:), אבל מניסיוני זה ממש לא עוזר.. אנשים רוצים לתקוף אבל בחלקים של המפה אין להם שום מחסה. עדיין אפשרי לתקוף אבל כשיש קבוצת הגנה טובה - זה בעיה.

---

תגידו, אפשר להחליף לגוף שלישי כשאתה טס במסוק במשחק הזה? ראיתי שבאקסבוקס אפשר.

מקש C.

וה-M16 ממש לא OP. לא יודע מאיפה הבאתם את זה. הנשקים שהולכים לסרס והם באמת OP זה M60 והאקדח M1911. ה-CG והמטול אינם OP, הם פשוט Over-used. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני יודע שזה לא קשור אבל אני מעוניין לשדרג את הכרטיס מסך שלי כך ש-BBC2 יעבוד לי חלק הרבה יותר ממה שמציע לי ה-HD4850 שיש לי.

אז מי שמוכר כאן את הכרטיס מסך שלו אשמח לקנות ממנו, התקציב שלי הוא 700 שקל (כמובן לכרטיס משומש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום היה לי מהלך יפה בARICA HARBOR, הקבוצה שלי שמה מטען בA בבסיס השני(בתוך המוסך) אז רצתי מהר לB שנמצא בתוך מבנה, והייתי עם 6 C4 עם תוספת פיצוץ ושמתי על כל הקירות את ה C4, אז שמתי מטען בפצצה ורצתי החוצה מהבניין והסתכלתי על המפה וראיתי שכל הקבוצה שלי שהגנה על המטען נהרגה אז חיכיתי עוד איזה 2 שניות והפעלתי את הC4 עשיתי TRIPLE KILL מהפיצוץ עצמו, נזק של 100 נקודות פצצה, וגרמתי למבנה להתמוטט מה שהרג עוד מישהו. בסוף יצא 400 ומשהו נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...