Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 124 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

די אנשים, הניתוקים זה לא באשמת EA, גם כשלא עבד לי המשחק חשבתי שהם אשמים, אבל אז פירמטתי והתקנתי WIN 7, כל הזבל שהיה לי על המחשב נמחק, ומאז שיחקתי משהו כמו 40 שעות ולא היה לי ניתוק אפילו פעם אחת.

ד"א החתימה באמת הפסיקה להתעדכן כבר כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לי לא קרו עדיין הניתוקים האלה, אבל אני משחק בסך הכל כמה שעות חח. המקסימום שהיה לי זה LAG SPIKES לכמה שניות וזהו.

תגידו, איך אני בדיוק עושה EQUIP לדברים שאני מקבל? למשל הסנסור של הריקון או האמו פאק של האסולט? אני לא מצליח. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי גאטר עכשיו בVGAMES ESL , סיימתי עם הACE PIN אבל הקבוצה שלנו הפסידה באיזה 2 טיקטים >:( אנשים שם גועל נפש לעומת פה והרמה אפסית

זה השרת הגרוע ביותר מבחינת רמת שחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיא, איזה דרגה הוא היה ? כי יש משתמש עם שם דומה שנתפס בעבר - > http://www.pbbans.com/mbi-viewban-9bdaf056-vb163831.html

אכן, נתקלתי בקישור הנ"ל בת'ראד שהיה בויגיימס. אירוני משו (או שלא כ"כ) - שתי אפשרויות שאני יכול לחשוב עליהן :

א. מאחר וה GUID אינו תואם את ה GUID של המשתמש שנתפס אצלינו, או שהוא שיחק בשרת R6 ונתפס (החל מ R7 כל CDKEY מנפיק GUID בודד שלא משתנה, וה GUID השתנה עבור כל השחקנים עם המעבר לשרתי R7), הבאן שלו כבר לא תקף לגבי שרתים מעודכנים יותר. מאחר והוא ככל הנראה לא מודע לזה, הוא בכל מקרה יצר SOLDIER חדש והתחבר כעת לשרת עדכני שגם (במקרה הזה, השרת שלנו) - ייתכן שהוא ביקר בשרתים אחרים לפני, אין לדעת וגם אין כפילויות של ה GUID העדכני שלו.

ב. חטף באן על שרת R7/R8 והלך וקנה ת'משחק מחדש, נרשם עם משתמש שונה (במקצת) ונבעט שוב. :smile1:

בכל אופן, עושה רושם שמדובר באותו משתמש. מה לעשות, יש חבר'ה שאוהבים ללמוד בדרכים הקשות.

כשהבאן ניתן, הוא ניתן עוד ברמת התחברות המשתמש לשרת, כך שלא ניתן יהיה לשים לב לדרגה של אותו צ'יטר, ואם הוא כן יצליח לשחק, השהות שלו בשרת לא אמורה לקחת יותר מדקה אחת. אחרת, ככל הנראה שהוא לא צ'יטר.

יש מצב שauto balance התחיל לעבוד ? כי הייתי בשרת של gamer.co.il והוא רשם את ההודעות האוטומטיות האלה שאני אקבל קיק בפעם השלישית אבל מה שקרה זה שהוא פשוט העביר אותי לתוקפים מהמגנים.. :jump:

עד כמה שידוע לי - עדיין לא. מה שכן, קרה לי כבר יותר מפעם אחת גם בשרת של HW שפתאום הועברתי לקבוצה השניה בלי שעשיתי משהו מיוחד - זה אמנם לא קורה הרבה, אבל ייתכן שזה היה המצב גם אצלך. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די אנשים, הניתוקים זה לא באשמת EA, גם כשלא עבד לי המשחק חשבתי שהם אשמים, אבל אז פירמטתי והתקנתי WIN 7, כל הזבל שהיה לי על המחשב נמחק, ומאז שיחקתי משהו כמו 40 שעות ולא היה לי ניתוק אפילו פעם אחת.

ד"א החתימה באמת הפסיקה להתעדכן כבר כמה ימים.

אז מה שאתה אומר זה שלכולם יש ניתוקים בגלל שיש להם חרא של מחשב\מע' הפעלה\ים של זבל במחשב?

להזכיר לך אתה בפורום של חננות מחשבים אשר רובם המוחלט דואג למחשב שלו יותר מלחברה (הדמיונית) שלו.

תשחק עוד קצת, וכשהניתוק הראשון יקרה, תבוא ותגיד שטעית :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח מייק הרגת אותי עם התגובה הזאת

וגם אולי שיחקת 40 שעות בלי ניתוק אבל חכה זה עוד יקרה

גם אני משחק כמה ימים לפעמים בלי ניתוק אבל כמו שלפני רגע קרה לי היתנתק לי מיום ראשון שאני משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, כמה כדורים צריך להכניס עם סנייפר בשביל להרוג אויב?

ותמיד בקרב של 1 מול 1 אני מפסיד, אני לא עד כדי גרוע. הנשק פשוט רוטט בצורה איומה. זה מסתכל =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ego-Maniac גם לך התנתק עכשיו? היינו באותו שרת אם אני לא טועה.

אני לא מבין, כמה כדורים צריך להכניס עם סנייפר בשביל להרוג אויב?

ותמיד בקרב של 1 מול 1 אני מפסיד, אני לא עד כדי גרוע. הנשק פשוט רוטט בצורה איומה. זה מסתכל =\

בעקרון 2. אבל אל תשכח שהוא יכול לקחת קיט ואז החיים שלו שוב עולים.

וקרבות 1 על 1 עם recon באמת מתסכלים משום שאתה לא אמור לעשות קרבות 1 על 1 עם recon. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תכוון לראש עם צלף

כי לגוף לא משנה איזה רובה יש לך אפילו M95 צריך 2 פגיעות לגוף בשביל להרוג

ותתחשב בBULLET DROP אבל זה כבר לטווחים ארוכים

חחחחחחח אני לא מאמין היה לי כזה משחק הזוי לפני איזה 15 דקות

הייתי מדיק והיה לי תוצאה של 9-9 ומקום ראשון בטבלה עםם 3200 נקודות

אני פשוט דואג שהקבוצה לא תמות לי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקרבות 1 על 1 עם recon באמת מתסכלים משום שאתה לא אמור לעשות קרבות 1 על 1 עם recon. :smile1:

ב-1 על 1 התכוונתי לתפקידים אחרים, פשוט כשמתחילים לירות עליי הנשק מזנק למטה דרסטית ו.. מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן היינו באותו שרת הקבוצה שלי רק התחילה בתור מתקיפים במפה הזאת עם הצוללות בסוף

וממש בהתחלה שהיה לי רק 600 נקודות היתנתק לי.

אתה זה m1kael או משהו דומה נכון?

וDima67 אתה צריך לתפוס מחסה אתה קם יורה וישר מתכופף לוקח מחסה

ואם קמת וירו עליך אל תמשיך לעמוד, ישר תתכופף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-1 על 1 התכוונתי לתפקידים אחרים, פשוט כשמתחילים לירות עליי הנשק מזנק למטה דרסטית ו.. מת.

ככה זה, כשמרססים אותך אתה נתקע כזה.. לרוב מנצח מי שפוגע במטרה קודם.

אם אתה מתכוון לחוץ ממתי שפוגעים בך- אז ככה זה, תירה בצרורות ואל תחזיק את כפתור הירייה במשך כל ההסתערות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...