Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 111 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

דניאל כמובן שבצחוק אני יודע אבל אני עושה את זה הרבה וגם נהרג הרבה בגלל השטויות שאני עושה.. אני חייב לקחת את זה יותר באיזי, להמתין..

תזכיר לי פעם הבאה שנשחק :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה הרחבה של לוחמה בטרור עם ערבים וכל זה כמו שהיה בBF2 עם ערבית וביניינים סמוכים וכל השיט

רוסים זה משעמם בלאט

גם אני תוהה מה הרוסים עושים במדבר... :smile1: :smile1: :smile1:

שיביאו את הערבים למפות דזרט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Thant, זה חרטא מה שאתה אומר..

כי אין מצב שאתה הולך לאנשהו פתאום מזהה מדיק וגם מזהה שיש לו M60 (שזה כישרון באמת לזהות את הנשק תוך קרב) וגם להספיק להחליף למטול באותו זמן וגם לשחרר יריה לפני שהוא הורג אותך.

לא אפשרי.

כי ה M60 ב4 כדורים מוריד אותך.

אתה מסתובב עם המטול בקרב, וכל אויב שאתה רואה בום מוריד לו את הראש עם המטול.

שזה מגעיל...

לא צריך לזהות, אני אראה מדיק רוב הסיכויים שאני אשתמש במטול, מלבד זאת אני משתמש בו בעיקר נגד צלפים מתקמפרים ונגד אנשים בתוך בתים, אבל ממש לא מסתובב איתו כל הזמן, תשאל את כל מי שהפסדתי לו בקרב יריות, מה שכן כשנגמרת לי מחסנית בקרב יריות לרוב יוצא לי לעבור למטול ולא לאקדח רק בגלל שיותר נוח לגלול למטה עם העכבר מאשר למעלה..

אגב מכל ה1056 הריגות שלי רק 148 הם עם מטול שזה פחות מה 167 שלך עם המטול, שלא לדבר על ה 338 עם ה M60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה אצלי יש 2 מקרים שאני משתמש במטול

והם

1. שאני יורה במישהו ונגמר לי המחסנית ואני צריך תגובה מהירה אני ישר מוציא מטול(כי הוא באמת נשלף ממש ממש מהר) ויורה ומחליף מיד לאקדח

2.זה שאני רואה מישהו מתחבא בבניין או מקום מסובך שקצת קשה לפגוע עם כדורים אז אני יורה לשם מטול ומקווה שאני יהרוג אותו או שלפחות הוא יצא מהמחבוא ואני ירה בו כדורים.

אבל באמת שראיתי כמה אנשים שעומדים באיזה נקודה שמים לעצמם ארגז תחמושת מתחת וזורקים רימונים בלי סוף ויורים רק מטולים :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לזהות, אני אראה מדיק רוב הסיכויים שאני אשתמש במטול, מלבד זאת אני משתמש בו בעיקר נגד צלפים מתקמפרים ונגד אנשים בתוך בתים, אבל ממש לא מסתובב איתו כל הזמן, תשאל את כל מי שהפסדתי לו בקרב יריות, מה שכן כשנגמרת לי מחסנית בקרב יריות לרוב יוצא לי לעבור למטול ולא לאקדח רק בגלל שיותר נוח לגלול למטה עם העכבר מאשר למעלה..

אגב מכל ה1056 הריגות שלי רק 148 הם עם מטול שזה פחות מה 167 שלך עם המטול, שלא לדבר על ה 338 עם ה M60

אז הנה, הוכחת שלא משנה מי זה יהיה בעיקר מדיק אתה תירה בו עם המטול... לפני רגע אמרת שאם זה יהיה מדיק עם M60 רוב הסיכויים שתפסיד לא? אז בגלל זה תשתמש במטול אבל הוכחת אחרת...

דבר שני, אתה דרגה 17, אני 30, יש לי יותר מפי 2 זמן ממך במשחק ויש לי רק!!! ב19 הריגות יותר ממך במטול!! אתה קולט מה זה אומר?

אתה עם המטול non stop!

סבבה אני יכול להבין מקרים שכן משתמשים במטול, אני גם מודה אני אוהב להשתמש בו.. אבל תלוי למה!! לפני כמה ימים היה לי מצב שהייתי לבד מול 5-6 אנשים יריתי מטול ובגלל פאק מזדיין במשחק הרגתי רק אחד אבל זאת רק דוגמה.. תפסיק להשתמש במטול הזה..

חוץ מזה שאם אתה אוטומטית מודה שאתה מפסיד למדיק עם M60 מוציא אותך חלש, הרגתי מספיק מדיקים עם M60 עם כל ..

וכן יש לי 338 הריגות עם ה M60 שזה לא מתקרב לאנשים שיש להם פה פלטינום עם ה M60..

חוץ מזה לא מוכיח כלום..

אותו דבר אפשר להגיד לך על סניפר עם M95..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההריגות שלי עם המטול הם פחות מחצי מההריגות עם שאר כלי הנשק של הassault אז איך הגעת למסקנה שאני כל הזמן עם המטול?

וכן, למדיק ממרחק לרוב יש יתרון על assault בשבילי זה הפתרון, זה שזה מפריע לך זה בש"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור סיכמנו שצריך להחליש גם את המטול וגם את ה M60 (:

אותי אישית הרבה יותר מעצבן למות מ RPG מטווח אפס

אגב, אהבתי את הצעת הייעול של נייק למטול, מה הסיכוי שבאמת נראה משהו כזה? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע שיחקתי בשרת של האתר וראיתי של-GAZA ALAA יש פלטינה עם מטול :pissed:

מי שמדבר יא חתיכת מושחת, היית איתי אחלה צוות בסוף עזבת את הקבוצה שלנו כי קיבלת טובות הנאה מהקבוצה היריבה. בוגד! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכחיש כל קשר, אני לא יודע על מה אתה מדבר, אני לא שמעתי על זה, לא ראיתי את זה, והפנאן היחיד שאני מכיר זה מהשיר המקפיץ הכל יהיה בסדר הכל יהיה פנאן, פנאן, פנאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שהעדכון אני לא מצליח לשחק בסינגל

הייתי די בהתחלה, משימה 11 נדמה לי

עכשיו כל פעם שאני מתחיל אז הוא מראה את הסרטון של הטעינה ואז זורק אותי לווינדוס

ניסיתי לאתחל את הגדרות הגרפיקה במשחק, להסיר את הדריברים ולהתקין מחגש אבל כלום לא עוזר

יש למישהו פתרון או מושג מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...