Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 62 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

טוב זה נהיה כבר ממש מעצבן... 90% מהפעמים שאני מנסה לשחק, אני לא מצליח להתחבר בכלל!

נזכרתי כבר בימיים ההם עם ה BF2 שגם היו אותן הצרות איתו. מה נסגר עם EA האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מאמין עדיין לא קיבלתי את המשחק משהוא נשלח [3/3]

על הדרך השירות כל כך מסריח בGAME.CO.UK ארבע ימים לחכות מהם למייל בשביל מספר מעקב וכלום.

כבר אנשים בEBAY מהונג קונג ענו לי תוך שעות .

כמה חבל שלא הזמנתי אותו מהארץ או מ :bash:

העיקר הכסף של המשחק ירד לי באשראי לפני שבועיים כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא, אני מדבר על היום מישהו בשרת קוטל אותי עם M95, אפילו באחד הפעמים נפגשנו פנים מול פנים, הוא לא כיוון אפילו והוא הוריד אותי בירייה אחת מטווח אפס.

יריה מרובה צלפים מטווח קרוב, לא יודע מה הטווח המדוייק, אבל זה פחות מ-10 מטר לדעתי, זה הריגה מיידית. (גם אם זה פוגע ביד\רגל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיהינום לשחק עם אוייבים ש-80% מהם צלפים.

אתה רק נעמד לשנייה, אבל רק לשנייה, בום!

זה סתם הופך למשחק מגעיל.

הנה זה בא גם לפה. רק בשם אחר, בצורה אחרת, אבל זה לא פוסח על שום משחק ...שחקנים זבל.

אין מה לעשות.

בכל מקום זה ככה, לפעמים אתה נתקל בסיבוב נחמד שעושה לך חשק לעוד, ולא מעט פעמים, כשכל מיני ילדים מזהים "טקטיקת משחק" שבה יוכלו להרוג הרבה ,הם מנצלים את זה ישר.

וזאת התוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הקטע עם הכוכבים עובד? ככל שיש יותר אז הנשק יותר חזק? ולמה יש גם על הREPAIR TOOL, הם מצפים ממני ללכת לעשות הדשוטים איתו?

אתה מדבר על המדליות- פלטינום-זהב-כסף-ערד. זה לא נותן לך כלום, זה לא עושה נשקים חזקים יותר. זה רק אומר כמה פחות או יותר הרגת. ככל שאתה הורג יותר עם הנשק אז אתה תתקדם ותקבל מדליות ששוות הרבה נקודות- מה שעוזר לעלות בדרגות.

ערד- 500, כסף- 1000, זהב- 5000, פלטינום- 10000

דניאל- נחמד, לקחו את התמונות מאצלנו ^_^

עריכה: ג'וני.. זה בסה"כ מה שחשבתי.. פשוט הבנתי שקיבלת 195 נק' כולל ה-50 וה-10. רק למדנו שה-30 נק לא נחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[dig]

אני ונייק עשינו ניסוי.

נכנסו למפה ריקה PORT VALDEZ למען הדיוק ועשינו ככה.

הוא לקח נגמ"ש שם אותו על ההר של התוקפים ועמד עליו אני עמדתי ליד הש.ג האחורי של המגנים, ליד העמדה הנייחת של הטילים נגד טנקים.

נייק ירה עלי הוא קיבל

MARKSMAN 48

זאת אומרת הוא פגע בי ממרחק של 148 מטר.

עכשיו החישוב עובד ככה.

50 נק על הריגה

10 נק על הדשוט

48 נקודות על המרחק

=

108 נק'.

ואז ניסינו מטווח יותר קרוב ונייק קיבל MARKSMAN של 18

זאת אומרת

50 על הריגה

10 על הדשוט

18 על מרחק

=

78

ואז הלכנו יותר רחוק ונייק פגע בי וקיבל MARKSMAN 125

לכן,

50 על הריגה

10 על הדשוט

125 על מרחק

והנקודה פה היא שאתם מקבלים נקודות MARKSMAN אם פגעת באויב שהוא יותר רחוק מ100 מטר.

לכן, כל פעם שתראו מספר מסויים של MARKSMAN תוסיפו לזה 100 מטר.

=

המרחק.

[/dig]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החתימה זאת עם הנתונים לא מתעדכנת אצלי כבר יומיים

שיקחתי אתמול ואני רמה 3 דיי מבאס :|

תלחץ על החתימה שלך, תעבור לאתר שלהם, תכניס שוב את השם שלך, למעלה יופיע הסטטוס המעודכן ולמטה החתימה הלא מעודכנת, ביניהם תופיע שורה שאומרת שאם החתימה לא מעודכנת לחץ כאן, לחץ, והחתימה תתעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה מה שאתה ונייקי עשיתם שם אתמול...

בכל מקרה אם מישהו פספס או לא ידע

ההדשוט עם הריפייר טול הוא תוצאה של בחירה של קהילת באטלפילד:

We received over 14,000 submissions and the designer in charge of in-game persistence spent quite a bit of time reading them to select the 6 very best submissions. We shared these submissions with you and asked your opinion of which is best. After over 26,000 votes, the poll is closed and we have selected one submission to add to the game as an official Achievement/Trophy!

מתוך: http://badcompany2.ea.com/achievements-challenge

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...