Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 293 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

הלוואי ויכולתי , אני באוני' עכשיו...

אני רק בשעות הערב אהיה בבית בתקווה שיהיה לי כוח לשחק...

אולי דניאל אופריסה ייכנס איתי בערב כדי שיהיה לי קל לצבור הריגות... :lol: :lol:

מה אתה מזיין בשכל ? זיינתי אותך לא פחות מ8 פעמים, בסדר זה היה עם AN-94 אבל בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים, כואב לי לתת לחבר'ה הישראלים באנים על שטויות פוליטיות והתחצפויות.

אל תתווכחו איתי מי צודק ואיך זה צריך להיות. פשוט אל תכניסו פוליטיקה לצ'אט של השרת.

בדיוק כמו שלכם מפריע ש"עזה" משחק, מישהו אחר נהנה "להרוג" אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מזיין בשכל ? זיינתי אותך לא פחות מ8 פעמים, בסדר זה היה עם AN-94 אבל בכל זאת.

דניאל אני צוחק איתך ואתה לוקח את זה ברצינות , מה נסגר?? קצת הומור - חשבתי ששני סמיילים של צחוק יבהירו את הנק' ,בפעם הבאה אני אשים שורה שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני ועדן מפורסמיםםםםםםם!! lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

חחח כנסו ל-FXP קרענו ל-STI את התחת ועכשיו הם בוכים ומקללים. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני מבוקש! :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני משחק שלם נשפך על הרצפה בחיים לא צחקתי ככה.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקו את ההודעות, חחחח בכל זאת היה מצחיק רצח.

וNITRO130 אכל באן! :lol:

חחחח כמה שהוא מקלל ה' ישמור.

נראה לי הביאו לו באן לתמיד מרוב שהוא מקלל כל כך הרבה. ;D

ובכל זאת, אשמח להגיד כמה תודות.

NITRO, אם אתה רואה הודעה זו, אני רוצה להגיד לך תודה, על זה שאתה נוב ועל זה שעזרת לי לשפר את הרטיו בצורה משמעותית.

בכבוד רב, ExenTex המשוגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...