Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 179 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי המשחק הטוב הראשון שהיה לי בשרת שלכם, 30-15 עם PKM. למרות שהיה rubber banding מטורף.

מי שרוצה שיוסיף לחברים Chizhevsky. פנוי ל-TS, ונטרילו מה שבא לכם. D=

--

תגידו, למה ברוב השרתים PB מכובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלוש סיבות :

א. E.A/DICE דרשו בזמנו מהאדמינים לבטל את ה PB לתקופה מסויימת, בשביל לעזור להן למצוא את המקור לבעיות היציבות (שעדיין לא נפתרו) הפוקדות את השרתים. מבחינתן שרתי RANKED עדיין יכולים לרוץ ללא שירות ה PB, אך כמובן שצ'יטרים יכולים להכנס חופשי ואין כל מנגנון המונע זאת מהם. בשלב מסויים ה"חגיגה" תסתיים, ושרתי RANKED אשר לא יריצו PB כדרך קבע, ייכנסו ל Black List של E.A.

ב. מאז שחרור גירסת השרתים האחרונה, חלק מהשרתים נותרו ריקים בגלל שה PB מאופשר - נוצר כעת מצב כששחקן מחפש שרת המריץ PunkBuster, הוא מקבל תוצאות של כל השרתים שאינם מריצים אותו, והוא מתחבר אליהם. זו ברירת המחדל עבור כל המשחקים הרצים אצל השחקנים, ואחוז קטן מהם לא מודע לכך שהוא צריך להסיר את הסימון מהפילטר של ה PB, בשביל ששרתי PB יוצגו. בכדי להתגבר על הבעיה הזו, מס' מסויים של שרתים ביטלו את שירות ה PB, עד שתצא גירסה עדכנית למשחק הפותרת את זה.

ג. שרתים המיועדים לחברי הקלאן הצ'יטרים שלהם, אשר אינם מעוניינים במנגנון הגנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתחבר לשרת המריץ PB, עליך לבטל את הסימון של ה PB ב Servers Browser במשחק.

נסה לדוגמא לבצע חיפוש ל HWzone.co.il, פעם אחת כשה PunkBuster מסומן, ופעם אחת לאחר שביטלת את הסימון. תבין למה אני מתכוון... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט, שרתים שעדיין לא עודכנו/עידכנו לגירסה העדכנית (R9) לא אמורים להיות מושפעים מהתופעה, הבעיה היא שלא כל GSP מאפשר לאדמינים שלו לחזור גירסאות אחורנית, או להישאר מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אתם לא יכולים לעשות משהו עם החוקים?

כי ל - GAZA נכנס מאוזן אחת ויוצא מהשנייה.

שמישהו יסביר להם לא להשתמש ב - GL!

ולמה קיבלתי באן? מישהו מקלל אותי ואני זה שחוטף את הבאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סוד לגלות לך, גם הוא וגם אתה נבעטתם. :cool2:

אל תקלל בחזרה - אולי זה לא יקרה.

עוד כשעתיים תוכל לחזור (אם בכלל תרצה) - לבינתיים תחשוב על איך מתמקדים במקלדת ובעכבר (במשחק עצמו), במקום בלקלל את האחר.

GAZA ALLA כבר נבעט לצמיתות, לשרת הזה הוא לא יחזור. Zgaef וה AHMED גם כן על הכוונת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סוד לגלות לך, גם הוא וגם אתה נבעטתם. :cool2:

אל תקלל בחזרה - אולי זה לא יקרה.

עוד כשעתיים תוכל לחזור (אם בכלל תרצה) - לבינתיים תחשוב על איך מתמקדים במקלדת ובעכבר (במשחק עצמו), במקום בלקלל את האחר.

GAZA ALLA כבר נבעט לצמיתות, לשרת הזה הוא לא יחזור. Zgaef וה AHMED גם כן על הכוונת.

למה נתת לו באן? סקרן לדעת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברה,

יש לי חבר שיש לו BF דרך סטים, הוא טוען שהוא לא מצליח למצוא את השרת של HWzone כי בכלל הוא לא רואה רשימה של שרתים, מה יכולה להיות הבעיה?

תגיד לו שהשרתים במשחק בדיוק כמו אצלך

אי אפשר לחפש שרתים בסטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...