Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 108 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

יש לי 2 בעיות שאולי יש לכם פיתרון אליהן

הראשונה היא שלמרות ששיחקתי בסינגל והיה רשום מלא פעמים SAVING אין כל זכר לשמירה ואפשר להתחיל רק משחק חדש.

השנייה זה שלפעמים אני משחק ופתאום בלי התראה ובלי כלום המשחק פשוט נכבה, פשוט יוצא לווינדוס כאילו לא היה... (במולטי)

חוץ מזה משחק די נחמד, חוץ מהפינגים המטורפים שלזה כבר התרגלתי מMW2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי השמירה אני לא יודע מה להגיד לך אבל אני יכול להגיד שהבעיה של היציאה הפתאומים היא לא רק לך, עד כה לא נמצא לזה פתרון.[

quote author=Bebush link=topic=452323.msg3887435#msg3887435 date=1269549709]

חחחחחחחחחחחח :lol:

אני אגיד לך מה לא השתנה הלילה הזה מכל הלילות

הפאקינג NOOBTUBES

זה לא יאמן כבר אי אפשר לשחק זה מחרפן, הצלחתי להתחמק מהחראות האלה פעם אחת שקפתי מעל היריה ודקרתי אותו.

די די די די די די די לשחק עם המטול פאקינג שיט חלאס :pissed: :pissed: :pissed:

וואלה מזל טוב אני עוד חודש מתחיל :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה משחק די נחמד, חוץ מהפינגים המטורפים שלזה כבר התרגלתי מMW2

לפני שאתה בוחר שרת שם מוצג הפינג בצורה טובה ,במהלך המשחק זה קופץ לפינג גבוה יותר - באג.

דוגמא בתפריט מוצג בשרת ישראלי 20 פינג, ובתוכו 95 פינג.

אבל בתכלס זה מורגש כ20 פינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

noobtubes? אני בקושי מצליח להרוג עם המטול הזה! ועד עכשיו לא הבנתי את ההבדל בין מצב רגיל לזום של קליק ימני עם המטול, זה משנה משהו?

ולהוא שהיה לו קשה להרוג, קליק ימני, תהיה בין כוונות על הירכיים של האוייב ואז תרסס, כשהכוונת תגיע לראש הוא אמור למות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה בוחר שרת שם מוצג הפינג בצורה טובה ,במהלך המשחק זה קופץ לפינג גבוה יותר - באג.

דוגמא בתפריט מוצג בשרת ישראלי 20 פינג, ובתוכו 95 פינג.

אבל בתכלס זה מורגש כ20 פינג.

גם בתפריט קורה הרבה פעמים שזה בכלל לא מציג לי פינג, זה פשוט רושם:"-"

וקשה לי מאוד למצוא שרתים, תמיד זה רושם שזה מחפש ויכול לקחת מלא זמן ולא ימצא כלום...

ככה שאני משחק ב HWZONE ובעוד 2 שרתים שנמצאים בHISTORY...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאתה יכול יותר מ-1440. ה-Award- אין מה להתייחס לזה. זה בסה"כ ניקוד רנדומלי ויכול ליפול שתקבל כמה awards במקרה באותו סיבוב ותצא לך תוצאה של 30K+ (אני אומר מניסיון). לכן אין טעם להתייחס לזה.

כן הייתי מתייחס לפינים (הכסופים) אבל לא ל-insignias/ribbons ולמדליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לעדכן בשביל ג'וני שהצלחתי אתמול בלילה להשיג את הכוכב פלטינה אבל האתר נפל אז לא יכולתי לעדכן.

בין היתר היה לי משחק עם 38 דקירות בNELSON BAY.

עריכה:

כמובן שכחתי להוסיף תמונה.

bfbc2game20100326035238.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאתה יכול יותר מ-1440. ה-Award- אין מה להתייחס לזה. זה בסה"כ ניקוד רנדומלי ויכול ליפול שתקבל כמה awards במקרה באותו סיבוב ותצא לך תוצאה של 30K+ (אני אומר מניסיון). לכן אין טעם להתייחס לזה.

כן הייתי מתייחס לפינים (הכסופים) אבל לא ל-insignias/ribbons ולמדליות.

אתמול היו לי ניתוקים פתאומים ומעצבנים כך שיצאתי מהמשחק כמה פעמים אם שמת לב. בסיבוב הזה שצילמתי אני חזרתי די באמצע לקראת הסוף ככה ש1440 זה מה שהצלחתי להשיג.

אני מנסה להשיג יותר מזה, הבעיה שאני בשום מצב לא מצליח לשמור על יחס ההריגות שלי מאוזן, אני מתחבא, נשאר עם הקבוצה, מרפא את כולם, כולם מרפאים אותי ועדיין אני מת בקלות. במיוחד שיש שם מדיק שהתעלק עליי עם M60.

eden, מזל טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...