BSODS וריסטרים במהלך ההדלקה, פריזים במהלך משחקים, כיבוי עצמי של המחשב WIN7 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BSODS וריסטרים במהלך ההדלקה, פריזים במהלך משחקים, כיבוי עצמי של המחשב WIN7

EasyPooper

Recommended Posts

שלום! לפני קצת יותר משנה קניתי מחשב חדש, המפרט בצד. ביומיים הראשונים המחשב עבד טיפ טופ (היה מותקן עליו WIN XP) אך יום אחד המחשב התחיל להתקשות בהדלקה, תהליך ההדלקה היה לוקח למחשב מספר רב של ניסיונות, רובם היו ניגמרים בBSOD או תקיעה של מסך הBOOT או ריסט ישר אחרי מסך הBOOT. החלפתי דרייברים, סרקתי מווירוסים, בדקתי טמפרותורות והכל היה תקין. מכיוון שאני עצלן מידי וכשהמחשב היה נילדק הוא היה עובד טוב מאוד (שום ארטפקטים ודברים בסגנון) לא הקצתי לבעייה מספיק זמן דאז והייתי פשוט מחכה למחשב שידלק.

עבר זמן ועברתי לWINDOWS 7, כאן הבעייה התחילה לחזור על עצמה. פעם בלו סקריi עם הקוד 0X0000007, פעם בלוסקרין עם ATI משהו .SYS או שהמחשב היה נעצר בBOOT SCREEN, או שהוא היה עושה ריסט, או שאפשר היה ליראות בבוט סקרין פס של ארטפקטים. גם כאן כשהמחשב היה נידלק הכל עבד כראוי. פעמים רבות כשהמחשב היה נילק היה מופיע החלון- HAS RECOVERD FROM UNEXPECTED SHUTDOWN. אם הייתי עושה STARTUP REPAIR המחשב היה עובד כחצי שעה ואז היה מופיע החלון שלא עלה בידי הווינדואוס לתקן את השגיאה.

בהתחלה חשבתי שהבעייה היא בזכרונות, לכן הייתי מוציא סטיק ומדליק את המחשב, מעביר סלוט וכו' אבל זה לא עזר. סרקתי עם עשרות אנטיווירוסים וגם זה לא ממש עזר.

אתמול כששיחקתי בGTA IV המחשב פתאום ניתקע והפסיק להגיב, האורות במקלדת ובעכבר כבו והפתרון היחיד היה ריסטרט. חשבתי מקרה חד פעמי אבל לא, זה חוזר על עצמו כל 10 דקות בכל משחק. החלפתי דרייבר לכרטיס המסך, כרטיס הקול והצ'יפסט לדריבר העדכני ביותר אך זה לא עזר. להפך- עכשיו למחשב לוקח פי שניים יותר ניסיונות להדלק ולכל התסמינים הצטרף עוד אחד- הBOOT SCREEN מתחיל או להבהב, או גולש הצידה.

אילו בדיקות עלי להריץ בכדי שתוכלו לעזור לי?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי כרטיס המסך תקול

תביא ממישהו כרטיס מסך תקין והתקן אצלך במחשב לצורך הבדיקה

היש דרך אחרת לבדוק אם הבעייה היא בכרטיס המסך? משהו כמו STRESS TEST חוץ מATI TOOL כי משום מה הבאנץ' שלו לא עולה...

מה הסיכוי שהכרטיס שאני אביא יהרס אם הבעייה אינה בכרטיס?[br]פורסם בתאריך: 28.02.2010 בשעה 15:44:20

UP
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יש סיכוי שהוא יהרס רק עם יש לך בעיה בלוח או בספק כוח ,אבל סיכוי מזערי ,האחריות אליך בלבד

המחשב אצלך רק שנה אמרתה נכון ?תיקח אותו למעבדה שיפתרו את הבעיה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יש סיכוי שהוא יהרס רק עם יש לך בעיה בלוח או בספק כוח ,אבל סיכוי מזערי ,האחריות אליך בלבד

המחשב אצלך רק שנה אמרתה נכון ?תיקח אותו למעבדה שיפתרו את הבעיה :xyxthumbs:

החנות שקניתי בה את המשחב ניסגרה, לכן התועלת מהאחריות לא שווה כלום...

אגב, עכשיו הדלקתי את המאוורר של כרטיס המסך ל100 אחוז ואני משחק כבר כמעט שעה ללא קריסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...