מארזים מעניינים..פרטים בפנים - עמוד 6 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארזים מעניינים..פרטים בפנים

xtract1

Recommended Posts

caselabs זה פשוט מארז משוגע,לא מהעולם הזה...כמה הגובה שלו מטר וחצי,משקל?רוחב?,מדהים

חבל שאין אותם בארץ

למי שרוצה לבנות מחשב ב40,000 שקל :lol:

לכל מטרה אחרת זה נראה לי ממש אובר קיל המארז הזה ועצם העובדה שהוא לא משווק בארץ עושה את זה בלתי אפשרי לייבא לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 1 חודש מאוחר יותר...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...

Small%20%281%20of%2010%29%20G.jpg

עיצוב מטורף, רק אם לא החלון בצד...

http://www.anandtech.com/show/5834/corsair-vengeance-c70-case-review-going-for-the-gamers

המארז הזה, עם סייברתות׳ של אסור וזיכרונות ונג׳נס בגרסא המוזהבת ירקרקה ילך מעולה במארז הזה. אהבתי בו שכפתור הריסט מכוסה במכסה.

אני התרשמתי מכמה מארזים: Case Labs TH-10, Silverstone TJ-07 / 11 ונראה לי תענוג לבנות בהם מערכת מפלצתית עם לופ מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

סליחה על הדאבל (זה היה לפני 3 חודשים) אבל לא יכולתי להתאפק...

ב-CES הוכרזה המפלצת שלא יכולתי להתעלם ממנה:

aiVuo.jpg

שמו הוא 900D, מבית קורסאיר. יכול להכיל שני רדיאטורים 480 (אחד בגג ואחד במרתף) אחד 360 בקידמה ועוד 240 במיד פלייט.

הוא יכול להכיל שני ספקי כוח, לוח עד HPTX, וכל זה ללא (!!) ובתג מחיר שפוי למדי ביחס לתמורה, 350 מרשרשים ירוקים.

וכמעט שכחתי, 9 מגירות "הוט סוופ" (אמנם לא מקדימה) עם אפשרות עד 12 לרכישה בנפרד.

arkadur, נשמע כאילו בנו אותו לך.. ;)

וכמובן מגיע עם ארבעה מאווררים, 3 של 120מ"מ מסדרת AF של קורסאיר ואחד 140מ"מ מאותה הסדרה.

וידאו מקיף של ידידנו הקנדי:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יותר אוהב אותו על ה-LD, אם נשים בצד את המחיר, לדעתי הקורסאיר יותר אלגנטי, לא דורש מיליון ואחד ברגים כדי לפתוח אותו, מגיע עם גרומיטים, הרבה מקום מאחורי הלוח ויותר מחשבה על הלקוח ומחשבה מפידבק שהם מקבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני דיי בטוח שלמי שיש תוכניות לקירור מים מטורף ,יש גם תוכניות לשני TITAN's בSLI , עם מעבד ככה שמחיר הוא כבר לא הדבר הכי רלוונטי ,אחרת הם לא היו הולכים על בזבוז הכסף העצום הזה , כי בו נודה בזה.. מערכות אקסטרים הם לא משהו כשזה נוגע לValue for money ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...