צרות בגן העדן של לוג'יטק - גלגלת העכבר המהפכנית ובעיות אמינות - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צרות בגן העדן של לוג'יטק - גלגלת העכבר המהפכנית ובעיות אמינות

Milford Cubicle

Recommended Posts

Whoever invented it deserves an award! Whoever decided to remove it from the newer mice deserves an atomic wedgie or worse.

:lol: :lol: :lol:

עריכה:

איזה עכבר עדיין קיים בשוק עם הטכנולוגיה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אה? סמארט שיפט זה בגדול שאם מסובבים את הגלגלת מספיק מהר אז היא עוברת למצב 'חופשי'? כי זה נשמא מעצבן, יש לי את העניין עם הכפתור ב1100 והתרגלתי להחליף בין המצבים ברגיל כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שזה "נשמע" לך מעצבן. אני חושב שמאות (ואני לא מגזים, יש שם דיונים עם מאות תגובות תומכות) ההודעות שיש בפורום של לוג'יטק, של אנשים שממש מקללים אותם על ההחלטה המפגרת הזאת, ומודיעים להם חד וחלק שהם לא מתכוונים לקנות יותר עכברים של לוג'יטק עד שהפיצ'ר הזה לא חוזר - מוכיחים שכנראה מי שבאמת השתמש בזה כנראה מבין קצת יותר טוב ממך שזה "נשמע" לך מעצבן...

ag43, לצערי כרגע המנגנון האלקטרוני ששולט על זה כבר לא קיים בשום עכבר של לוג'יטק. הם העלימו אותו לחלוטין מהדגמים הנוכחיים, והחליפו אותו במנגנון מכני, כנראה בגלל שהוא הפגין כידוע חוסר עמידות לאורך זמן.. במקום לשפר, כדי שלא ימות אחרי שנה וחצי של שימוש, הם פשוט ביטלו אותו לגמרי. מפגרים.

הדגמים הקודמים שכללו אותו (MX REV) כבר לא בייצור - והמלאי שלהם בעולם נמצא בשלבי סיום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי- תוכל להסביר באילו מצבים ה-Free mode הזה בא לידי ביטוי*?

כי אני (עם ה MX518 שלי) לא גולל יותר משניה-שתיים ברצף, ולכן קשה לי להבין מה מיוחד בו ו/או מה הבעיה שזה נתקע אחרי כשניה.

* סליחה על הטיפהל'ה אוף טופיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בסט MX5500,שבא עם הMX REV.

השימוש העיקרי שלי בFREE SPIN הוא בעיקר בעמודי ארוכים שדורשים גלילה רבה מטה,או קבצי PDF/טקסט עם אותה דרישה.

סה"כ עם האופ' הזו אני פשוט מריץ את הגלגלת למטה/למעלה והיא פשוט רצה על כל העמוד/מסמך במהירות ללא שאתערב כל פעם עם גלילה נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב של הFREE SPIN כ"כ נוח שהוא אצלי ברירת המחדל (בVX אין את מנגנון הSMARTSHIFT) ורק במשחקי FPS מסויימים אני מעביר

ידנית למצב רגיל. אגב, עשיתי חיפוש על הSMARTSHIFT כדי לראות אם יש איזהשהוא עכבר שתומך בזה ובכל פורום שמצאתי אזכור לזה יש

עשרות משתמשים שנשבעים שלא יקנו עכברים מלוג'יטק עד שיחזירו את הפיצ'ר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק :xyxthumbs:

במסמכים גדולים/מגזינים PDF וכדו' - השימוש במצב חופשי לעומת מצב קליק2קליק כ"כ בא לידי ביטוי.

אני התרגלתי מהר מאוד לכך ומאוד מרוצה,אני מאוד מקווה שלא אצטרך למצוא משהו חלופי.

ד"א,מצב הFREE SPIN מוגן בפטנט ע"י לוג'יטק ולכן אף חברה לא מייצרת משהו דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שזה "נשמע" לך מעצבן. אני חושב שמאות (ואני לא מגזים, יש שם דיונים עם מאות תגובות תומכות) ההודעות שיש בפורום של לוג'יטק, של אנשים שממש מקללים אותם על ההחלטה המפגרת הזאת, ומודיעים להם חד וחלק שהם לא מתכוונים לקנות יותר עכברים של לוג'יטק עד שהפיצ'ר הזה לא חוזר - מוכיחים שכנראה מי שבאמת השתמש בזה כנראה מבין קצת יותר טוב ממך שזה "נשמע" לך מעצבן...

ואו איך נתפסת לtypo קטן קיבינימט, כולה שגיאת הקלדה תמימה

וסכ"ה נתתי את דעתי, לא צריך לצאת עלי כאילו פגעתי בכבוד המשפחה שלך או משהו בסגנון, אלוהים.

בכל מקרה, אני עדיין לא חושב שזה עד כדי כך משנה, הבדל בין לחיצה לסיבוב חופשי לבין שזה יעשה את זה אוטומטי? לא נשמע כזה נורא, לפחות לא בשבילי (למרות שזה לא משנה מה אני אגיד כי אתה תגיב שכל עוד לא ניסיתי את זה הדעה שלי לא נחשבת או איזה שיט דומה, אבל שיהיה)

בכל מקרה זאת דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בG9 שברשותי יש גלגלת רצה.

לא יודע אם זה אותו דבר כמו בעכבר שלך אבל זה באמת דבר מוצלח וממכר.

בדפים ארוכים אין דבר יותר נוח מלהעיף את הגלגלת במכת תנופה ואז לעצור אותה כשהדף הגיע למקום הרצוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער שאני ככה קופץ

אבל בוא תסביר לי בדיוק מה העכבר או הגלילה בעכבר הזה ומה היא עושה

ומה קרה לשלך ?

יש ביכוי לתמונות מבפנים?

אני מאמין שאפשר לתקן בצורה כזאת שלא ינזק שוב לעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזו שגיאת הקלדה/typo אתה מדבר? :nixweiss:

ואתה צודק, אני עדיין טוען שהדעה שלך לא נחשבת. עם כל הכבוד אתה מעולם בכלל לא ניסית את זה, אלא זה רק "נשמע לך אותו דבר". וואלה יופי..

אני דווקא מסכים עם דעתו -- ואני להבדיל ממנו ניסיתי.

חשבתי בזמנו לקנות את העכבר ההוא אבל אחרי כ10 דק' עם הגלגלת ההיא ויתרתי על הרעיון. פשוט לא נח (לדעתי).

מצד שני אני מניח שאם יש מספיק אנשים שכן אוהבים את זה הם כנראה יחזירו את זה באיזשהו שלב לאחד המוצרים שלהם. יכול להיות שהם פשוט מנסים לפתור את התקלות של הטכנולוגיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזו שגיאת הקלדה/typo אתה מדבר? :nixweiss:

ואתה צודק, אני עדיין טוען שהדעה שלך לא נחשבת. עם כל הכבוד אתה מעולם בכלל לא ניסית את זה, אלא זה רק "נשמע לך אותו דבר". וואלה יופי..

בטעות יצא לי "נשמא" במקום "נשמע" ונתפסת לזה בהודעה שלך, לא צריך להיות כזה מציק בגלל שגיאת הקלדה

בקיצור, אין לנו טעם לדון פה על כלום כי לא משנה מה אני אגיד אתה תשלול את זה אז אני גם לא אטרח לרשום כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...