hd 4850 מריץ לאט dirt 2 - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hd 4850 מריץ לאט dirt 2

avielsvis

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בן אדם זה לא הגיוני ש11 עמודים אתה פותח ורוב הם שלך.

לא מבין איפה המנהלים אבל חלאס!! תכתוב בהודעה אחת את כל הבעיה שלך ותחכה שיענו לך ותפסיק להקפיץ על כל שטות.

זה שיש לך FPS מסוים או תקיעות זה יכול להיגרם ממיליון סיבות .

אני ממליץ לך לזכור שהFPS שאתה רואה במבחני ביצועים לא פקטור בשבילך,יכול להיות שיש להם מערכת טובה משלך בלי קשר לכרטיס מסך.

בקשר לת קיעות פשוט תנהל את האפליקציות/שירותים שרצים לך ברקע בצורה טובה יותר תלמד מה רץ לך במחשב,כנס להתחל MSCONFIG ופשוט תבטל מה שאתה לא צריך [תחת אתחול],בקשר ל"שירותים" אתה יכול לסמן "הסתר את שירותי מיקרוסופט" ולסמן מה שנשאר לך מלבד האנטי וירוס,אם אתה חושב שאינך צריך את השירות הזה.

לא סביר שתהיה לך תקיעות לשניה/שתיים בחלק מנהל התקן של התצוגה,כנראה משהו טוחן את הדיסק קשיח שלך [אתה יכול לראות במנהל משימות באילו שירותים הדיסק קשיח עסוק כרגע].

אז מה היה לנו היום לחיים טובים יותר עם המחשב.

1. בדוק אילו שירותים/תהליכים רצים לך ברקע ובטל מה שאינך צריך.

2. אם אתה רואה שהאנטי וירוס מעיק בצורה לא רגילה על המחשב הסר ותתקין אחר.

3. בדוק אילו שירותים רצים "כרגע" על הקשיח [אתה יכול לראות את זה תחת מנהל משימות ואז לחיצה על resource monitor].

4. תן קצת מעצמך יותר להבין את הבעיות במחשב יש כלי מדהים בשם .co.il יכול לתת לך המון,אם תפחד מלקרוא בפורמים באנגלית תתחיל עם להיעזר babylon.

נ.ב יש לך מזל שאתה תקוע לי ב"הראה תגובות אחרונות להודעות שלי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לנורה האדומה שמהבהבת כל הזמן שנמצאת ליד כפתור ההפעלה ?

אם כן , אז כן זה דולק קבועה בידיוק כשיש את התקיעה במשחק ובידיוק כשחוזר למשחק זה חוזר שוב להבהב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...