intellimuose explorer - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

intellimuose explorer

MoRtZkInG

Recommended Posts

ושוב מתעלולי .

נמעס לי מהעכבר הישן שלי שעבד בPS2 עם כדור צובר אבק ואז נזכרתי בעכבר של אח שלי ששוכב במגירה.

לקחתי אותו, חיברתי אותו לUSנ ואפילו הורדתי לו את הוכנה מהאתר של ממיקוסופט.

והוא עובד אחלה

עד שהוא נתקע. ואז צריך לנתק אותו מהUSB ולחבר מחדש. ואז הוא עובד שוב.

אני רק אוסיף ואומר שהלד האדום לא נכבה בשום זמן, ושמערכת ההפעלה היא XP

יום כיפור שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיית מגע מוכרת של חוטים פנימיים בתוך העכבר.

הם התרופפו/מנותקים חלקית.

אם יש לך אחריות - נצל אותה.

אם לא : אם אתה יודע להלחים ורוצה לקחת את הסיכון - פתח את העכבר ונסה לתקן.

אם לא : קנה חדש.

(ותשנה את הכותרת בבקשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני לא יודע מה הבעיה עם הכותרת. היא מציינת על איזה חלק הבעיה. והרי כמעט כל הקוראים של הפורום יכנסו לראות במה מדובר, אחרי זה, תפקיד הכותרת הוא רק להזכיר להם את הנושא כדי שהם יוכלו להחליט אם להכנס שוב לנושא או לא. ואת זה היא עושה JAST FINE.

דבר שני, לא נראה לי שהבעיה היא מגע רופף בתוך העכבר. דפיקות קלות וחזקות (!!!) על העכבר לא עוזרות. הדבר היחידי שעוזר זה ניתוק התקע של הUSB מהשקע, וחיבור מחדש, אפילו בלי להזיז את העכבר. זה ככה בשני השקעים אז זה לא בעיה בUSB של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני לא יודע מה הבעיה עם הכותרת. היא מציינת על איזה חלק הבעיה. והרי כמעט כל הקוראים של הפורום יכנסו לראות במה מדובר, אחרי זה, תפקיד הכותרת הוא רק להזכיר להם את הנושא כדי שהם יוכלו להחליט אם להכנס שוב לנושא או לא. ואת זה היא עושה JAST FINE.

מסכים שהכותרת בסדר, אבל בחייך : JAST=JUST

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני, לא נראה לי שהבעיה היא מגע רופף בתוך העכבר. דפיקות קלות וחזקות (!!!) על העכבר לא עוזרות. הדבר היחידי שעוזר זה ניתוק התקע של הUSB מהשקע, וחיבור מחדש, אפילו בלי להזיז את העכבר. זה ככה בשני השקעים אז זה לא בעיה בUSB של המחשב.

א. תפקידך לקבוע את מדיניות הפורום ומהי כותרת טובה להודעה? -לא.

הכותרת שהענקת לדיון היא בבחינת "לא עניינית". היא מציגה את הנשוא ולא את הנושא. (לא יודע מה זה? פתח מילון).

ועד אז - הדיון נעול.

ב. סתם ככה כדרך אגב; לי הייתה בדיוק את אותה הבעיה עם העכבר הנ"ל, מוציא-מכניס וכו' (אתה מוזמן לחפש את הדיון הזה בפורום, לפני שנה בערך).

לא אמרתי שהבעיה בכבל , אלא בעיית חוטים.

זה בחוטים הפנימיים של העכבר (קרוב מאד ל"ראש" העכבר), וזה בדוק. אצלי סידרתי את הבעיה.

חבל שאתה לא מאמין - אני לא עונה על דברים שאני לא יודע (או לפחות בטוח במה שאני כותב).

והפעם כמו ששמת לב - עניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e.t צודק בהחלט!

גם לי הייתה הבעייה הזו בעכבר וגזרתי את החוטים שמחוברים דרך הכבל הUSB לעכבר והילחמתי חיבורים חדשים והיום העכבר עובד כמו בפעם הראשונה ללא תקלות.

לגבי הכותרת: תנסה משהו כמו "בעייה בעכבר...." לא סתם לזרוק את השם של העכבר.. ומי יודע על מה מדובר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק את אותה הבעיה עם אותו עכבר...אתם יכולים להסביר קצת יותר בפירוט איך אני פותח את העכבר ומה בדיוק אני צריך להלחים?!

אני לא רוצה להסתכן..אם אפשר..תסבירו מה ואיך

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...