המחשב קופא ומתקשה לבצע פעולות פשוטות וקשות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב קופא ומתקשה לבצע פעולות פשוטות וקשות

TheSlidead

Recommended Posts

שלום לכולם,

כבר תקופה ארוכה שהמחשב שלי קופא בפעולות פשוטות ומתקשה לבצע מולטי טאסקינג או פעולות כבדות.

בעבר עדכנתי את דרייבר הכרטיס מסך שלי והיה נראה כאילו הבעיה נפתרה, אך עכשיו היא חזרה שוב.

דוגמא לפעולות שקופאות לזמן מסויים, פתיחת טאב חדש בדפדפן, פתיחת MY COMPUTER, פתיחת תפריט התחל וכו'.

התקנת PHOTOSHOP לקחה לי לילה שלם בגלל האיטיות....

אתם יכולים לראות את המפרט שלי מתחת לפרופיל ולהבין שלא מדובר בחומרה ישנה מידי (אמורה לעשות את הפעולות האלה בקלות).

אני משתמש ב WIN 7 32 ביט מעודכן ושובר את הראש, בבקשה תנסו לעזור לי להגיע לגורם...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הסמן של העבר זז אבל בד"כ הוא במצב של עבודה (עיגול המסתובב או השעון חול),

אני לרוב כן יכול לנסות להפעיל את ה TASK MANAGER אבל לוקח לו ממש הרבה זמן עד שהוא עולה...

אגב, ניסיתי כבר להתקין את מערכת ההפעלה מחדש, כך שזה נראה לי יותר בעייה חומרתית או התנגשות של ,

אבל אני פתוח לכל הצעה, זה מתסכל בצורה נוראית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם, אני אנסה את הדרייבר קלינר וגם לראות איזה SOURCE לוקח הכי הרבה MEMORY,

בינתיים הרצתי את ה MEMORY DIAGNOSTIC וזה לא נראה טוב,

כל הפרמטרים בבדיקה נכשלו:

MATS+, INVC, LRAND, STRIDE6, WMATS+, WINVC

האם מישהו מבין מה זה אומר ואיך אפשר לתקן את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי שני לופים, והרצתי עוד בדיקה שגם אמרה שיש בעיה.

השאלה עכשיו היא, האם יש דרך לתקן את זה או שמא, צריך פשוט להחליף זכרון?

עוד שאלה, מה יכול לגרום לזה? אני לא ארצה לקנות חדש ושזה ייקרה לי שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת גם יכולה להיות בעיה בתושבות של הזיכרון

לכן לפני שאתה רץ לקנות זכרונות תקח ממישהו שמתאים ללוח אם שלך ותריץ כמה לופים של MEMTEST

אם הכל עובר תקין משמע הזכרונות שלך תקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...הוצאתי את כל הזכרונות מהמחשב והתחלתי לבדוק אחד אחד על התושבת הראשונה (4 של 1 ג'יגה),

כל הארבע היו תקולים, ניסיתי על התושבת השניה, השלישית והרביעית וגם כאן הבעיה חזרה.

לאור הממצאים, נראה כאילו הבעיה היא בלוח או בהגדרות הביוס,

האם יש דרך לבדוק את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לבדוק הגדרות ביוס:

תתקין את תוכנת CPU-Z, בכרטיסיית MEMORY רשום באיזה תדר הזכרונות עובדים כרגע, האם זה התדר הנכון ?

בכרטיסיית SPD ישנה טבלה עם המלצת היצרן על תזמונים PER תדר עבודה ובכרטיסית MEMORY מופיעים התזמונים שמוגדרים כעת - תבדוק שהמספרים תואמים

בכרטיסית SPD רשום מתח מומלץ לזכרונות בהתאם לתדר שהם עובדים בוא, תכנס לביוס ותגדיר את המתח הזה.

אתה עשית בדיקה עם הזכרונות שלך, ומה אם כל הארבעה תקולים ? נכון סיכוי מאוד נמוך אבל עדיין שווה להביא ממישהו שמתאימים ללוח אם שלך בשביל לבצע בדיקה יותר אמיתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...