עזרה בחיבור DVD לאחד שלא מבין כלום - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור DVD לאחד שלא מבין כלום

blackorder

Recommended Posts

שלום אני לא יודע איך לחבר את הdvd לטלוויזיה

ככה החיבורים הולכים אצלי

65924125.jpg

ואלה הכניסות של הdvd

dvdx.jpg

אני צריך שמישהו שמבין יגיד לי איזה כבלים אני צריך כדי לחבר את הdvd ואיך לחבר אותו

בבקשה

(הממיר שיש לי זה הממיר הישן עם זה עוזר במשהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להעביר בטלווזיה לכניסה המתאימה (בדר"כ זה נקרא AV).

אם זה עדיין לא עובד אתה צריך לוודא שה- משדר ביציאת ה-SCART שלו (תבדוק בחוברת ההוראות שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להעביר בטלווזיה לכניסה המתאימה (בדר"כ זה נקרא AV).

אם זה עדיין לא עובד אתה צריך לוודא שה- משדר ביציאת ה-SCART שלו (תבדוק בחוברת ההוראות שלו).

איזה דפוק אני היה לי את הכבל הזה קודם ולא ניסיתי לעשות מה שאמרת עכשיו. והחלפתי אותו בכבל scart rca בגלל שחשבתי שזה לא טוב :kopfpatsch: האם גם כבל כזה אפשר לחבר או שרק כבל scart scart?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב כבל SCART מ-2 הצדדים מכיוון שה- שלך עושה DOWNSCALE לסטריאו רק דרך ה-SCART.

בינתיים אתה יכול לקחת את 2 חיבורי ה-AUDIO INPUT ולחבר אותם ליציאות ה-RCA מס 1 ו-6 ב- (אילו של הרמקולים הקידמיים הימניים/שמאליים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב כבל SCART מ-2 הצדדים מכיוון שה- שלך עושה DOWNSCALE לסטריאו רק דרך ה-SCART.

בינתיים אתה יכול לקחת את 2 חיבורי ה-AUDIO INPUT ולחבר אותם ליציאות ה-RCA מס 1 ו-6 ב- (אילו של הרמקולים הקידמיים הימניים/שמאליים).

אתה פשוט תותח עשיתי מה שאמרת וזה עובד גם הקול

תודה רבה על העזרה

אתה יכול להסביר לי מה זה DOWNSCALE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האודיו ב- מחולק ל-6 (מה שנקרא 5.1) לפי החלוקה הבאה:

2 קדמיים.

2 אחוריים.

רמקול אמצעי (סנטר).

סאבוופר.

מה שבעצם עשית זה לחבר את האודיו לחיבורים של 2 הרמקולים הקידמיים, דבר שנתן לך אודיו, אבל לא את כולו.

DOWNSCALE זה בעצם לקחת את האודיו (שמחולק כאמור ל-6 רמקולים) ולחלק אותו מחדש אבל רק ל-2 (ימין ישמאל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...