שוקל לסגור את הג'ימייל שלי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לסגור את הג'ימייל שלי

Googleness

Recommended Posts

אם הBUZZ לא מתאים לך רד לסוף העמוד בג'ימייל ותלחץ על BUZZ OFF

זה מוריד את השירות... מה הבעיה? וכמו שאמרו כרגע הם הכי נוחים וטובים (למרות הפרטיות שכביכול נפגעת)

כן, רק שמי שעשה את זה עד ללפני יומיים (17/2) לא באמת הסיר עצמו מהשירות, רק הוריד את הלינק מהדף והפסיק לעשות עדכונים אוטומטיים. כל עדכון אוטומטי או ידני שבוצע לפני נשמר ופתוח לכל. כמו כן נשמרו האנשים בfollow ובfollowing וכל אסוסיאציה אחרת בינך לבין אנשים או אתרים שבוצעה בשירות.

אם מישהו רק לחץ על לינק ה"buzz off" ולא עשה שום דבר בנוסף, שיגש לbuzz תחת ההגדרות בג'ימייל ושם יש אפשרות להסיר עצמך מהשירות ולמחוק את כל הפוסטים והחברים.

קשה לי להחליט אם מדובר ברעות או בטיפשות מצד . אם הם רצו לפתוח שירות דמוי , להשתמש בכוח התפוצה של ג'ימייל ו"לזכות" בהרשמה של אלפי משתמשים לא מספיק מיודעים ו/או לא מיודעי-, אז זאת רעות. אם הם חשבו שהדרך הנוכונה להכניס שירות כזה היא בצורה חד צדדית ובסגנון opt-out, אז זאת כנראה טפשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

How To: Escape From Google's Clutches, Once and For All

גיזמודו מציגים את המדריך המלא להתנתקות מגוגל. לכל דבר שהיא מציעה יש תחליף. ככל הנראה רוב המשתמשים נשארים איתה מתוך הרגל.

ביקשת עזרה? הנה הפיתרון.

http://gizmodo.com/5476386/how-to-escape-from-googles-clutches-once-and-for-all?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+gizmodo/full+(Gizmodo)&utm_content=Google+Reader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...