קורסים מומלצים בטכני של חיל האוויר - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורסים מומלצים בטכני של חיל האוויר

p1nHas

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פרטים ?

שיפוצניק במוסכים של כלי הטיס

רוב הזמן מה שאתה עושה זה לקחת מקדחה ולהוציא ברגים שדפקו אותם עם הפטיש אוויר, או לערבב את החומרים המגעילים הצבעוניים האלה עד שיוצא לך סוג של דבק ואז אתה מדביק דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מתאים למי שרוצה להיות בתחום האלקטרוניקה.

תרשום את הקורסים שהולכים להפתח (קח דף ועט ותרשום כל מה שאומרים בכנס) ננסה ליעץ לך מה כדאי מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה זלזול יש פה לגבי הטכנאים..

אני טכנאי חמ"מ בטייסת. אמנם בטייסת זה קריעה אבל לפחות אני עושה שירות משמעותי.

חוץ מזה, שזה המון המון אחריות..

מתחילים בסגירת חצאים עם אפטר בשבוע (אם אפשר), וככל שאתה מתקדם בדרגות וגם בתפקידים גם היציאות משתפרות.

בעקרון עד סמל זה חצאים, אבל בדר"כ זה לא ככה בדיוק.

אה, ובמהלך כל השירות אתה מתקדם. יש לך תהליך התקדמות, כל פעם אתה לומד עוד דברים, מסמיכים אותך לעוד דברים ועושה קורסים. הקורס בטכני הוא בסיסי ביותר. אם תהיה טוב במה שאתה עושה ותראה נכונות להתקדם, תתקדם יותר מהר, ואתה יכול להתקדם אחרי שנה לפחות לתפקיד של ראש צוות.

אם אתה לא אחד שיכול לעמוד תחת עומס, לחץ, עבודה קשה או חסר אחריות, אז לא מומלץ שתלך לטייסת. יש גם דרג ב' ו-ד', שם שעות העבודה יותר נוחות ואין את הלחץ והעומס שיש בטייסת. אבל לפי מה שאני רואה האנשים בטייסת הרבה יותר איכותיים משאר הדרגים, וגם היחס של המפקדים אליך שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני שמח בשבילך שאתה אוהב את זה

אבל יש אנשים שלא אוהבים חשמלאות ומכונאות וחיל האוויר מכריח אותם לעסוק בזה למרות כמה שזה משמעותי וחשוב

ואני בטוח שיש דברים שגם אתה בחיים לא היית רוצה לעסוק בהם או דברים שלא היית רוצה לאכול והיית כועס אם היו מכריחים אותך

אני אישית, קשה לי לראות אזורי תעשייה ומכונות, זה מכניס אותי לדיכאון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק ! זה שיש אנשים שלא מתאים להם חשמלאות או אלקטרוניקה, זה לא אומר ש"כל הקורסים בטכני חרא" וש"צריך לברוח מהר".

אם הבנאדם מתאים למסגרת ולתפקיד, אז הוא נורא יהנה ורגיש סיפוק רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה זלזול יש פה לגבי הטכנאים.... שונה.

תקרא לזה שרות משמעותי בחתונה שלך, אתה קורע את התחת בשביל כלום ואל תנסה לנחם את עצמך בשטיפות מוח שעושים לחיילים כגון "אתם עושים משהו חשוב"...

המערך הטכני זה חרא, נקודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכל אחד יסתכל על זה איך שנוח לו.

שורה תחתונה, אם אתה בא בגישה כזאת - אתה הולך לסבול 3 שנים.

ידוע לך על תאריך ואיזה קורסים נפתחים במחזור הזה ?

יום ראשון מתחיל שבוע מיונים (28/2), שיכלול גם שיווק מקצועות. אל תשכח להביא מצב רוח מהבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא לזה שרות משמעותי בחתונה שלך, אתה קורע את התחת בשביל כלום ואל תנסה לנחם את עצמך בשטיפות מוח שעושים לחיילים כגון "אתם עושים משהו חשוב"...

המערך הטכני זה חרא, נקודה!

נכון, כי המטוסים יטפלו בעצמם לבד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, כי המטוסים יטפלו בעצמם לבד....

מה הקשר!?! :s07:

אני אומר שאם בנאדם (טכנאי דרג א') קם ב5 וחצי לעבוד ועולה לחדר ב9 ואומר שהוא קיבל סיפוק מהעבודה שלו (לפתוח ולסגור פאנלים כל היום וכו') אז או שהוא דפוק או ששתפו לו ת'מוח עם הזיבולי שכל שלהם.

אם אני לא טועה, חלק גדול מהמטוסים בצה"ל מטופל ומתוחזק ע"י חברות קבלן חיצוניות.

מטוסי תובלה בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עשיתי חושבים , אין לי כל רצון להשאר בחיל האוויר ובמערך הטכני בפרט.

אני בעל פרופיל 97 ללא בעיות ת"ש , קב"א בינונית.

אני יגיע לשבוע מיונים ויסביר להם יפה מאוד שקורס אני לא עושה אצלהם , הדבר היחיד שאני יעשה זה קלירנס יציאה לקצין מיון בבקו"ם בתקווה שישבץ אותי לחטיבת הנח"ל ( 50 כבוד :yelclap: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...