קורסים מומלצים בטכני של חיל האוויר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורסים מומלצים בטכני של חיל האוויר

p1nHas

Recommended Posts

כל אלו שמוקירים את "אבנט כחול" - מה החומר שלומדים שמה ?

כל אלו שלא מוקירים את "אבנט כחול" - למה לא בעצם ?

איזה עוד קורסים טכנולוגיים יש בטכני שלא קשורים להתעסקות עןם המטוס עצמו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע לנגן לפרטי פרטים על הקורסים בטכני (למרות שהייתי שם) יש עוד קורסים של דרג ב' ודרג ד' שהם יותר נוחים ועושים חמשושים\יומיות.

יש לי חבר טכנאי ציוד קרקע בתל נוף שעשה את הקורס בטכני הוא עושה חמשושים עם אפטר.

חבר אחר עשה קורס חשמלאי בחיל ירוק (בה"ד 20?) והוצב בח"א - רמת דוד - סוגר שלישים.

ועוד חבר שהיה איתי בטכני עשה קורס אוויוניקה ברק וסוגר חצאים עד הסמל - רמת דוד -אני מאמין שזה ככה גם בשאר הבסיסים למרות שלעיתים רחוקות הטכני מכשיר יותר מדי מהם ואז היציאות יותר נוחות,המק"ס בקורס מהעיר שלי אז יצא לנו לדבר קצת באוטובוס,כמה זה אוטנתי אני לא יודע.

חוץ מהבחור האחרון בדרג א', הטכנאי ציוד קרקע והחשמלאי זה חפשנות.

מבחינת חתך האוכלוסייה אני אומר בהערכה גסה שהספקטרום שם מאוד רחב ופגשתי בהרבה דפ"רים במלוא מובן המילה בלי בגרויות ומנת משכל של היפופוטם מצוי וגם באנשים איכותיים (למרות שהיוו אחוז קטן) עם נתונים מרשימים, בדר"כ אנשים עם פרופיל קרבי שלא השכילו להתייצב למיונים קדם צבאיים והביעו חוסר רצון לשרת כלוחמים. ובכל זאת, צריך לזכור, שלא לכל אחד מתאים להיות טכנאי שלוש שנים, במיוחד אם הוא לא דביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק כבר עם הבלבולי ביצים האלה.....

"לא כל אחד מתאים להיות טכנאי שלוש שנים, במיוחד אם הוא לא דביל ?!?!" איזו מן אמרה מטומטמת זו ?

אני שירתתי שנה כטכנאי בנ"מ והטכנאים שפגשתי שם מהאנשים היותר משכילים שפגשתי בחיים.

הכל תלוי באיזה סוג של אדם אתה. אם אתה בכיין שרוצה חמשושים וכל היום לשבת לגרבץ ולהזמין חלקים מהאפסנאות הטכנית אז לך לדרג ב' (קרי אבנט כחול או כל דרג ב' של טייסת).

אם בא לך לתרום קצת למדינה. לעשות תפקיד עם אחלה אנשים (שוב, זה תלוי מי אתה, אם אתה, כמו חלק מחברי הפורום פה חושב שאתה כלי וכל בנאדם עם איקיו נמוך ב-30 נק' ממך הוא דפ"ר שאין לו אפילו זכות לדבר איתך, אז בכלל עדיף שלא תתגיס...) ולא אכפת לך לסגור קצת שבתות עם חברים (כמה מהזמנים הכי יפים בחיים שלי העברתי בשבתות בסוללה) אז לך לטייסת.

כמו ששלומי אמר - אם תדע להפיק מהתפקיד שלך את המטיב - אתה תהנה, ואם גם תתן מעצמך אז יתנו לך יותר אחריות ותתקדם והיה לך גם מאוד מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת תחושת בטן בקרב כמה חבר'ה טכנאים בדרג א' שצפויים לגדולות, אנשים שיכולים להרבה יותר מלהיות ט-כ-נ-א-י, ולכן צוברים תסכול מהמקצוע.

אם אתה לא שווה יותר מדי (וכמה שזה לא פוליטיקלי קורקט) אז אתה יכול להסתפק בלהיות טכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאנשים מתבלבלים פה, נכון להיום אבנט כחול זה קורס טכנאי , צאו מהסרט.

עם זאת, הסבירות שתיתקל במודעת דרושים ליוצאי אבנט כחול היא הרבה יותר גבוהה מדרושים טכנאי מנועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ניסיון אישי אין שם שום דבר שאפשר להמליץ עליו. מה שכן זה שאם לא תצא משם אז תתקע 3 שנים באיזה בסיס במוסך או יותר גרוע מזה בטייסת ותיהיה בבית פעם בשבועיים, ממש כמו בקרבי רק שבפועל תהיה ג'ובניק אפילו לא תומך לחימה. חוץ מזה עם מקצוע שתקבל שם אחרי הקורס אין מה לעשות באזרחות.

האוכל בחיל אויר חרא- זה בכלל לא כמו שהיה פעם

במילוים אתה חוזר להיות מכונאי\טכנאי מה שהייתה בסדיר.

בקיצור תברח משם ואל תעשה את הטעות שאני עשיתי...(למרות שעשיתי אותה פעמיים: אני גם למדתי בטכני :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :bash: :bash:)[br]פורסם בתאריך: 20.02.2010 בשעה 16:43:23

icy phoenix

דובי זובי יכול ללמד אותך הרבה דברים

לא מדובר פה על השתמטות, אלא על יעוץ לבנאדם להציל את עצמו לפני שיהפוך לנפשי על ידי חיל האוויר ה"נהדר" שלנו

תמשיך להיטחן בדרג א', גם אני נטחנתי בתור מכונאי עד שקיבלתי שכל וברחתי משם

אה כן, גם אני הייתי בחצרים חרא של בסיס

הדבר היחיד שהיה טוב בגוש זבל של בסיס הזה זה השמירה במצבור דרום, מגדל 13, להאיר עם הזרקור על השועלים והעקרבוטים

אני קיבלתי פרופיל 21 בבסיס הזה. :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת תחושת בטן בקרב כמה חבר'ה טכנאים בדרג א' שצפויים לגדולות, אנשים שיכולים להרבה יותר מלהיות ט-כ-נ-א-י, ולכן צוברים תסכול מהמקצוע.

אם אתה לא שווה יותר מדי (וכמה שזה לא פוליטיקלי קורקט) אז אתה יכול להסתפק בלהיות טכנאי.

אחי, זה לא משנה כמה אני שווה, אתה חייב להבין שאתה מתגייס לצבא כדי לשרת את המדינה. ומה לעשות שהצבא הוא מערכת כלכך גדולה ומסובכת שזה בלתי אפשר לעשות אותה יעילה וממצאת פוטנציאלים.

ועם כל הכבוד מי אתה בכלל שתצביע על תפקיד ותגיד שזה תפקיד לאנשים "לא שווים" ?! עושה רושם שאתה היית טכנאי והיה לך רע ובמקרה נפלת על טייסת עם חרא חבר'ה או שסתם אתה אחד שלא מצליח להתחבר לכל אחד - ובגלל זה אתה עכשיו קוטל לגמרי את התפקיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פטריוטיות מלאה פאתוס, give me a break...

עדיף מלעבוד בטלמרקטינג\מלצרות\אבטחה

אממ, לא, אבל העבודות הללו כן מאפשרות לעבוד 2-3 משמרות בשבוע שזו מסגרת העבודה של רוב המשתחררים-סטודנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...