מסכים כחולים חוזרים Nvlddmkm.sys (המחשב חזר מהמעבדה...) - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים חוזרים Nvlddmkm.sys (המחשב חזר מהמעבדה...)

אור כהן

Recommended Posts

ל-אור כהן

תנסה את הדברים האלה...

1. תפסיק לפרמט, זה לא יעזור.

2. הדרייברים של הלוח אם ושל הכרטיסי מסך, אתה מוריד מאתר של NVIDIA? כי אם לא, תעשה את זה.

3. תאפס ותעביר את כל האפשרויות של OC ל-Default בתוך ה- (בעיקר כל מה שקשור לטיימינג של זכרונות).

1. תודה לאל...

2. כן, אבל לכרטיסי מסך בזמן האחרון אני לא יכול להוריד כי הם עושים לי בעיות _לא מותקנים אף פעם בהצלחה, גם במחשב של אחי עם שונים)

3. גם את הזכרונות? הם אמורים לרוץ על 800MHZ CL 4-4-4-12, ואם אני שם על מצב ברירה זה רץ לי על CL 5-5-5-15

אולי זה אני, אבל לי זה נראה כמו סיפור כמעט בדיוני - לקנות היום מפרט עצבני ולא להיות מסוגל להריץ אתרים עם פלאש זה פשוט בדיחה (ועוד בגלל :facepalm:).

יכולים להיות הרבה תיררוצים והסברים אבל בשורה התחתונה נראה לי שמנסים למרוח אותך. גם אם לא - עצם העובדה שהם מכרו לך לוח כזה זה ביזיון - אלא אם ידעת מראש למה אתה נכנס.

נותר לי רק לצטט את עצמי:

אתה באמת חושב ככה? מה גם לבקש שיתקנו את זה?

בגלל שהבעיות הללו, לא באות בזמן מותאם, נגיד כל שעתיים קפיאה בעת ניכון פלאש, אלא הם רדנומואליות אבל מתרחשות לאחר ניגון ארוך של באיכות טובה או סאות'פארק (במיוחד, אני לא יוכל לראות יותר מ2 וחצי פרקים של סאות' פארק כל פעם! :facepalm: ) גם אח לי לא יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

2. כן, אבל לכרטיסי מסך בזמן האחרון אני לא יכול להוריד כי הם עושים לי בעיות _לא מותקנים אף פעם בהצלחה, גם במחשב של אחי עם כרטיסי מסך שונים)

אז עם איזה אתה בדיוק ?? ומה זה "לא מותקנים בהצלחה" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תודה לאל...

2. כן' date=' אבל לכרטיסי מסך בזמן האחרון אני לא יכול להוריד כי הם עושים לי בעיות _לא מותקנים אף פעם בהצלחה, גם במחשב של אחי עם שונים)

3. גם את הזכרונות? הם אמורים לרוץ על 800MHZ CL 4-4-4-12, ואם אני שם על מצב ברירה זה רץ לי על CL 5-5-5-15

[/quote']

תודה על המידע, הגענו למשהו, בוא נמשיך מכאן :)

בתור התחלה תנתק כרטיס מסך 1 בינתיים כי אני אישית לא יודע איך ואם משפיע ורצוי עם כרטיס 1 בלבד כמו שהמליצו כבר. (מערכת מינימאלית)

2. מבחינת הדרייברים, זו בעיה כי אתה אמור להיות מסוגל להתקין אותם מבחינתי הורדה והתקנת דרייבר מקורי של היצרן זו נקודת התחלה - אני רואה בזה סימפטום, אולי דרייבר שבור שלא מוותר ולא מוסר כמו שצריך (נראה כמו שורש הבעיה פוטנציאלי).

הסיבה השניה אולי התקנת דפוקה (הדיסק עצמו) וצריך לבדוק בתנאים אחרים - עובדה שבמעבדה הם טוענים שהמחשב עבד להם והם השתמשו במערכת הפעלה משלהם (גם כן שורש הבעיה פוטנציאלי).

- מבחינת הדרייבר, חיפשתי ברשת ומצאתי את הכלי הזה, תנסה להסיר איתו את הדרייבר של הכרטיס מסך לחלוטין לפי המדריך שלהם:

http://www.guru3d.com/index.php?page=driversweeper

1. Use the official uninstaller(s) of the driver(s) you want to uninstall.

2. Reboot your in Safe Mode.

3. Run Driver Sweeper and select what to clean.

4. Analyse lists all the entries possible to remove, cleaning removes the entries selected.

ברגע שסיימת, תוריד ותתקין דרייבר מקורי מאתר של .

ממליץ לטפל בדרייבר לפני שאתה מתעסק עם מערכת ההפעלה (אני די נגד פרמוטים כל שני וחמישי).

3. התזמון של הזכרונות קשור לכל מני גורמים כמו הלוח ו-FSB של המעבד (אני לא מומחה ל-OC רק יודע בכללי). הסתכלתי באתר שבו עשו סקירה על הזכרונות האלה והם השתמשו בתזמון CL 5-5-5-15 ברוב המקרים (שוב, תלוי במעבד וכו'), הלוח אוטומטית מזהה את זה CL5, תן לו לעשות את זה בינתיים כי זה משפיע ישירות על היציבות של המערכת.

כאן הייתה הסקירה, אם אתה רוצה לעיין: http://www.techpowerup.com/reviews/AData/DDR2-800/3.html

עריכה:

מצאתי משהו ברשת שיכול לעזור לך, יש כמה פתרונות פה לבעיה שאתה מתאר ואכן הם אומרים שהבעיה בדרייבר -

http://forums.techarena.in/vista-hardware-devices/689444.htm

הם עשו בערך מה שאני כתבתי לך לעשות:

[pre]1. I uninstalled all my drivers and deleted the directory.

2. I started in safe mode because the problem was getting so bad that

I couldn't even open explorer before the driver failed.

3. I found nvlddmkm.sys and renamed it to nvlddmkm.sys.old as he mentioned.

4. I installed the latest driver, which at the time of me writing this was 195.62 WHQL

5. I restarted and it works great.[/pre]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע, הגענו למשהו, בוא נמשיך מכאן :)

בתור התחלה תנתק כרטיס מסך 1 בינתיים כי אני אישית לא יודע איך ואם משפיע ורצוי עם כרטיס 1 בלבד כמו שהמליצו כבר. (מערכת מינימאלית)

2. מבחינת הדרייברים, זו בעיה כי אתה אמור להיות מסוגל להתקין אותם מבחינתי הורדה והתקנת דרייבר מקורי של היצרן זו נקודת התחלה - אני רואה בזה סימפטום, אולי דרייבר שבור שלא מוותר ולא מוסר כמו שצריך (נראה כמו שורש הבעיה פוטנציאלי).

הסיבה השניה אולי התקנת דפוקה (הדיסק עצמו) וצריך לבדוק בתנאים אחרים - עובדה שבמעבדה הם טוענים שהמחשב עבד להם והם השתמשו במערכת הפעלה משלהם (גם כן שורש הבעיה פוטנציאלי).

- מבחינת הדרייבר, חיפשתי ברשת ומצאתי את הכלי הזה, תנסה להסיר איתו את הדרייבר של הכרטיס מסך לחלוטין לפי המדריך שלהם:

http://www.guru3d.com/index.php?page=driversweeper

1. Use the official uninstaller(s) of the driver(s) you want to uninstall.

2. Reboot your in Safe Mode.

3. Run Driver Sweeper and select what to clean.

4. Analyse lists all the entries possible to remove, cleaning removes the entries selected.

ברגע שסיימת, תוריד ותתקין דרייבר מקורי מאתר של .

ממליץ לטפל בדרייבר לפני שאתה מתעסק עם מערכת ההפעלה (אני די נגד פרמוטים כל שני וחמישי).

3. התזמון של הזכרונות קשור לכל מני גורמים כמו הלוח ו-FSB של המעבד (אני לא מומחה ל-OC רק יודע בכללי). הסתכלתי באתר שבו עשו סקירה על הזכרונות האלה והם השתמשו בתזמון CL 5-5-5-15 ברוב המקרים (שוב, תלוי במעבד וכו'), הלוח אוטומטית מזהה את זה CL5, תן לו לעשות את זה בינתיים כי זה משפיע ישירות על היציבות של המערכת.

כאן הייתה הסקירה, אם אתה רוצה לעיין: http://www.techpowerup.com/reviews/AData/DDR2-800/3.html

עריכה:

מצאתי משהו ברשת שיכול לעזור לך, יש כמה פתרונות פה לבעיה שאתה מתאר ואכן הם אומרים שהבעיה בדרייבר -

http://forums.techarena.in/vista-hardware-devices/689444.htm

הם עשו בערך מה שאני כתבתי לך לעשות:

[pre]1. I uninstalled all my drivers and deleted the directory.

2. I started in safe mode because the problem was getting so bad that

I couldn't even open explorer before the driver failed.

3. I found nvlddmkm.sys and renamed it to nvlddmkm.sys.old as he mentioned.

4. I installed the latest driver, which at the time of me writing this was 195.62 WHQL

5. I restarted and it works great.[/pre]

בינתיים אני פועל על כרטיס מסך אחד, ולא הייתה לי עדיין בעייה.

אם לא תיהיה בעיה בימים הקרובים אני אחליף את הכרטיס לכרטיס השני כדי לראות האם הוא מהווה בעייה.

אם בשניהם תיהיה בעייה, אז אני אפעל לפי הצעדים שנתת לי :) (גם אם לא תיהיה :) )

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים לא הייתה לי אף קריסה, לכן אני מחליף את כרטיס המסך לכרטיס השני, כדי לבדוק האם הוא מהווה בעייה :)[br]פורסם בתאריך: 21.02.2010 בשעה 18:23:51

שוב, אף קריסה, ויש לציין שזה גם לאחר שהוחזר האוברקלוק, עם כרטיס מסך בודד אין קריסה באף אחד מהכרטיסים.

אני אחבר אותם ביחד עכשיו כדי לראות האם הבעייה בכלל נפתרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מחבר את ה SLI - חבר את שניהם ללוח אם, והפעל את המחשב כששניהם מחוברים אך לא בSLI.

בATI אפשר להתקין את שניהם בנפרד ואז את הCF. אני לא יודע אם זה אפשרי ב , אבל שווה לנסות כדי להבין האם מדובר בהגדרות הSLI או ביכולת של המחשב לתמוך ב2 כרטיסים בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מחבר את ה - חבר את שניהם ללוח אם, והפעל את המחשב כששניהם מחוברים אך לא בSLI.

בATI אפשר להתקין את שניהם בנפרד ואז את הCF. אני לא יודע אם זה אפשרי ב , אבל שווה לנסות כדי להבין האם מדובר בהגדרות הSLI או ביכולת של המחשב לתמוך ב2 כרטיסים בו זמנית.

אני יכול לנטרל את הSLI, אבל זה לא פשוט יהפוך את הכרטיס השני ללא פעיל?

בכל מקרה, זה מה שאעשה, רעיון טוב! :D[br]פורסם בתאריך: 22.02.2010 בשעה 21:56:25

טוב, לא הייתה שום קריסה בינתיים.

אני הולך להפעיל כרגע את הSLI במשך הימים הקרובים, לראות אם יש קריסה.

אם לא יהיה, אז כנראה עדכון הדריברים או הBIOS פתרו את הבעייה.

מה שכן למדנו הוא ש:

הזכרונות תקינים

הכרטיסים תקינים

הOC יציב ולא פוגם ביציבות המערכת

המערכת והספק עומדים בעומס של כרטיסי המסך

אם אכן תיהיה בעייה, אני אהיה יותר ממסוקרן לדעת מה הגורם לה ::)

ממשיך לעדכן,

אור כהן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו כבר חמישה ימים... לא הייתה לי קריסה אחת, אפילו לא אחת!

גלשתי אינטנסיבית כמו שלא גלשתי בחיים שלי.

אין קריסות.

בנוסף, הציעו לי בסרטוני הפלאש (כמו יוטיוב) לבטל את הhardware acceleration כדי למנוע קריסה, ובינתיים גם אין לי קריסות בפלאש!!

מעניין מה גרם למסכים הכחולים הללו.

אולי הכרטיסים לא ישבו טוב?

אולי היה אבק בחיבורים?

אולי חיבור הכוח לא ישב טוב?

מי יודע.

העיקר שהכל טוב עכשיו! ;D

תודה לכולם!

אור כהן :)

נ.ב: המחשב בOC כמו שהוא היה קודם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed: :pissed:

חחח, זוכרים שאמרתי שהבעייה נפתרה? היום?

היא לא נפתרה!

לכל מי שמעוניין לקרוא, אותו גורם, אותו קוד, אותו מסך כחול:

1.3.2010 מסך כחול בעת גלישה באינטרנט בלבד מסוג nvlddmkm.sys:

חתימת הבעיה:

שם אירוע הבעיה: BlueScreen

גרסת מערכת ההפעלה: 6.1.7600.2.0.0.256.1

מזהה אזור: 1037

‏‏מידע נוסף אודות הבעיה:

BCCode: 116

BCP1: FFFFFA80044C24E0

BCP2: FFFFF880107C2C80

BCP3: FFFFFFFFC000009A

BCP4: 0000000000000004

OS Version: 6_1_7600

Service Pack: 0_0

Product: 256_1

‏‏קבצים המסייעים לתאר את הבעיה:

C:\Windows\Minidump\030110-21153-01.dmp

C:\Users\Or\AppData\Local\Temp\WER-35069-0.sysdata.xml

אני כבר לא יודע מה ולמה, פשוט אין לי מושג, אני כבר לא יודע מה לעשות, מה גם שאני צריך את המחשב עכשיו לעריכה ללימודים בקולנוע... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפרצוף הכועס ? על מי אתה כועס בדיוק ? הבעיה חזרה באותה מהירות שבה החלטת שהיא "נעלמה"...

אולי תתן פרטים מה בדיוק שינית מאז ההודעה הזו:

מה שכן למדנו הוא ש:

הזכרונות תקינים

הכרטיסים תקינים

הOC יציב ולא פוגם ביציבות המערכת

המערכת והספק עומדים בעומס של כרטיסי המסך

אם אכן תיהיה בעייה, אני אהיה יותר ממסוקרן לדעת מה הגורם לה ::)

ממשיך לעדכן,

אור כהן ;D

כולל מה היה סדר הפעולות שלך, מתי החזרת את הSLI, מתי את ה OC, איך בדקת את שניהם...

אתה רוצה לכעוס או לפתור את הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפרצוף הכועס ? על מי אתה כועס בדיוק ? הבעיה חזרה באותה מהירות שבה החלטת שהיא "נעלמה"...

אולי תתן פרטים מה בדיוק שינית מאז ההודעה הזו:

כולל מה היה סדר הפעולות שלך, מתי החזרת את הSLI, מתי את ה OC, איך בדקת את שניהם...

אתה רוצה לכעוס או לפתור את הבעיה ?

גם וגם האמת, על עצמי שהאמנתי שהבעייה נפתרה...

ב20.2.2010 התחלתי לפעול על כרטיס מסך אחד והחזרתי את הOC כי התגלה שהוא לא הגורם לבעייה,

ב22.2.2010, עברתי לכרטיס מסך השני,

ב24.2.2010, שניהם חוברו ביחד אבל כשהSLI מנוטרל

ב26.2.2010, הם היו מחוברים כשהSLI מופעל

והנה אנחנו היום, ב1.3.2010, שלושה ימים אחריי, והתקלה חוזרת.

ביצעתי גלישה אינטנסיבית באינטרנט בכל הימים הללו כדי לוודא בוודאות שהבעייה לא מתרחשת במהלך השלב.

אז מה, אתה בעצם אומר שהבעייה היא בSLI? כלומר לוח האם?

כי הספק עמד יופי בעומס והמחשב לא קרס כששניהם היו מחוברים כשהSLI מנוטרל,

והזכרונות עמדו יפה בבדיקות המאמץ, גם לאחר שהוצאתי סטיק סטיק ו\או חיברתי את שניהם,

וגם בזמן שהOC היה מנוטרל חוויתי קריסה, מה שמעיד על כך שהOC הוא לא הבעייה.

לוח האם? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...