את'לון קורא לכל בעלי הA7V133. הכנסו בבקשה למשרד שלי... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

את'לון קורא לכל בעלי הA7V133. הכנסו בבקשה למשרד שלי...

אורח athlon

Recommended Posts

אורח athlon

אתה צריך להעלות את הVIO מן הסתם, זה לא משהו שהחברים בפוסי היום אמורים ללמד אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה בעיות כשאני עושה OC ל BUS... יש לי בדיוק אותם רכיבים במחשב כמו ל R-E-L (אותם כרטיסי PCI, לוח מעבד וזיכרון) אבל אני לא ממש מצליח להעלות את הבאס של הלוח מעל 136... אני לא יודע למה אבל אולי זה בגלל הזיכרון. הזיכרון שלי הוא 100MHZ וכנראה שגם ככה מואץ ל 133 אז הוא לא יכול לעבור את 136. אני אמור להעלות את הוולטאז' של הלוח או של המעבד אם אני רוצה לעבור את ה-136? אם כן אז בכמה? המעבד שלי פועל על 47-79 מעלות בד"כ עם מארז פצפון, HSF מקורי ו SILVER II...

עזוב גל, עם 100 אתה לא תגיע רחוק... וכמו שכבר אמרת - הזיכרון כבר ככה מומהר ל 133

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצרתי בין פינים 2,3 ו-4 ועכשיו המתח לפי MBM הוא 3.85...

המחשב עכשיו רץ על 156, אבל הוא לא תמיד עושה POST... למרות כשכשהוא עובד את הPOST, הכל עובד כמו שצריך והמערכת נראית יציבה לגמרי... ככה זה גם במהירות 155..

אה והעלתי את ה VCORE ל 1.85 וזאת האופציה הכי גבוהה בביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

קיצרתי בין פינים 2,3 ו-4 ועכשיו המתח לפי MBM הוא 3.85...

המחשב עכשיו רץ על 156, אבל הוא לא תמיד עושה POST... למרות כשכשהוא עובד את הPOST, הכל עובד כמו שצריך והמערכת נראית יציבה לגמרי... ככה זה גם במהירות 155..

אה והעלתי את ה VCORE ל 1.85 וזאת האופציה הכי גבוהה בביוס

כשהוא לא עושה POST או אחרי זה הוא טוען לך את הBIOS במין איזה SAFE MODE כזה? כי זה CC FEATURE(אני מתכוון סיסי מילאת הגנאי) מסריח שאסוס שמים בלוחות שלהם, וככל הנראה הגעת לקצה היכולת של אחד החלקים שלך, נראה לי כרטיס המסך. תגיד כשהמחשב כן עולה, ואתה מנסה להריץ תוכנות תלת-מימד אז הכרטיס מתרסק או נותן לך ARTIFACS משונים כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שום הודעת SAFEMODE....

ולפעמים גם קורה עוד דבר מוזר, אני עושה ריסט, המסך נכנס ל STANDBY ואז נדלק עוד פעם והמחשב עולה כרגיל...

אני ינסה עכשיו לשחק קצת MEDAL OF HONOR ולראות אם המחשב נתקע...

דרך אגב - מאז ההודע ההאחרונה המחשב לא נתקע ואני על FSB 156

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

לא ראיתי שום הודעת SAFEMODE....

ולפעמים גם קורה עוד דבר מוזר, אני עושה ריסט, המסך נכנס ל STANDBY ואז נדלק עוד פעם והמחשב עולה כרגיל...

אני ינסה עכשיו לשחק קצת MEDAL OF HONOR ולראות אם המחשב נתקע...

דרך אגב - מאז ההודע ההאחרונה המחשב לא נתקע ואני על FSB 156

אתה יכול בבקשה לומר לי מה5V+ RAIL של הספק שלך?

תסתכל על הערך שלו בASUS PROBE או בMBM...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...