מחשב נייד למטרות משחקים ועבודה במחיר 6,000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד למטרות משחקים ועבודה במחיר 6,000 ש"ח

dj_horse

Recommended Posts

הכל טוב ויפה בסקר, השאלה איך השירות בארץ פועל ולא איך החברה האם פועלת.. אם טובה או לא ממש לא יעזור לך.

זה לא הבנה טיפשית. רואים שהמחירים שלהם יקרים מאוד וכרטיס מסך יותר חלש מחברה אחרת שמציעה את המחשב שלה שפחות כסף עם נתונים דיי טובים.

לכל מחשב שתראה לי כזה של בארץ, אני אראה לך אופציה עדיפה במחיר נמוך של חברה אחרת.

בתור אחד שאומר שמכיר את עולם הניידים, מה אתה בעצם מציע להשקיע יותר?

אם אתה אומר שה I3 מקביל ל P8600 וזה נחשב לא רע, איזה כרטיס אז מסך כדאי לי לקחת איתו אם אתה אומר שהרטיס של הטושיבה חלש?

זו שאלה שאתה צריך לענות עליה.. הכל שאלה של למה אתה קונה את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר הרבה שטויות...מעבד טוב יבוא לך על חשבון הכרטיס, ואם לא זה יהיה על חשבון המחיר.

הכרטיס של הטושיבה יותר חלש מהשאר, וכמו שאמרו פה מומלץ ה עם ה 4670 מבחינת כרטיס מסך ושילוב עם מעבד טוב, לא יותר טוב מה I5 אבל הוא מגיע עם כרטיס מסך חלש יותר - הכל על חשבון משהו אחר כאן, למצוא מעבד I5 או יותר חזק עם כרטיס מסך מקביל לו זה מאוד קשה בישראל ולא קיים כמעט אלא רק בחו"ל, ועדיין יקר, ועדיין יש חסרונות ויתרונות (גישה לחו"ל מן הסתם).

ואני לא מבין על מה מתלוננים על .

הלכת לחנות וראית את הדגמים של PAV6?

אני לא מוצא על מה להתלונן.

אני אישית לא אהבתי את האיכות של למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם ממליצים, נגיד שהורדנו את הטושיבה מו שאתם אומרים סבבה נלך על זה.

עכשיו הגעתי למצב שנותרתי עם HP שאתם אומרים שהדגם שלו נחשב טוב ולא רע בכלל לחברה הזאת.

כדאי ללכת על DELL או על HP מביחנת חברות? ולמה עדיין ה HP עולה יותר זול מהטושיבה במקרה הזה?

זו שאלה שאתה צריך לענות עליה.. הכל שאלה של למה אתה קונה את המחשב

אמרתי כבר מה הדרישות שלי מהמחשב, אתה לא ם לב בכלל כתוב בכותרת.

השאלה שלי אם אתה ממליץ יותר על הדל ששלחת לי מאשר ה HP?

ואני שואל באיזה חלק עדיף לי יותר להשקיע[br]פורסם בתאריך: 19.02.2010 בשעה 13:57:18

בנוסף מה אתם חושבים על סוני, ועל הדגם הזה בפרט?

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=UZVGNFW550F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר הרבה שטויות...מעבד טוב יבוא לך על חשבון הכרטיס, ואם לא זה יהיה על חשבון המחיר.

אתה מדבר עלי?

בנוסף מה אתם חושבים על סוני, ועל הדגם הזה בפרט?

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=UZVGNFW550F

יקר מאוד ולא משתלם, הדל עדיף עליו בכל פרמטר וזול ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם ממליצים, נגיד שהורדנו את הטושיבה מו שאתם אומרים סבבה נלך על זה.

עכשיו הגעתי למצב שנותרתי עם HP שאתם אומרים שהדגם שלו נחשב טוב ולא רע בכלל לחברה הזאת.

כדאי ללכת על או על HP מביחנת חברות? ולמה עדיין ה HP עולה יותר זול מהטושיבה במקרה הזה?

אמרתי כבר מה הדרישות שלי מהמחשב, אתה לא ם לב בכלל כתוב בכותרת.

השאלה שלי אם אתה ממליץ יותר על הדל ששלחת לי מאשר ה HP?

ואני שואל באיזה חלק עדיף לי יותר להשקיע[br]פורסם בתאריך: 19.02.2010 בשעה 13:57:18

[br]פורסם בתאריך: 19.02.2010 בשעה 14:17:10
בלי כול קשר להשאלות הקודמות רציתי גם לדעת אם אפשר מה ההבדל בין שני כרטיסי המסך הבאים:

ATI Mobility Radeon HD 4570 512MB

Nvidia GT 320M 1GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ATI96 הזה נקרה גם HD5165 והוא כרטיס מסך חלש מאוד, גם ה-320M במחשב השני לא בדיוק כרטיס חזק.

אתה צריך להבין שצוואר הבקבוק במערכת שלך לא יהיה המעבד, אלא כרטיס המסך.

פשוט טעות, ה5165 הוא 4650 מומהר.

http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-5165.24579.0.html

כ.מסך מעולה שיריץ לך משחקים בצורה לא רעה בכלל במחשב נייד, אני הייתי הולך על הטושיבה הראשון שהבאת.

ואתה לא צריך I7 במחשב נייד למשחקים. מכיוון שמה שיש כרגע בשוק זה הI7 המרובעים הישנים (שנמצאים כבר כמה חודשים טובים בשוק), הם מיוצרים ב45 ננומטר (בהשוואה ל32nm של הI5/I3), ולוקחים המון חשמל מהמחשב (45W), ובמשחקים הם יהיו לרוב גם איטיים יותר מכפולי מהירים בגלל מהירות השעון הנמוכה יותר. אין סיבה לקחת משהו שלא יתן לך כלום ועוד יעלה יותר.

מצד שני אם יש תכנונים על עיבוד גרפיקה או נתונים או משהו שצריך כח עיבוד משמעותי אז זאת הדרך הטובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני טועה.. M96Pro הוא לא 5165, כנראה הבנתי משהו לא נכון באחד האתרים שקראתי.

לא הגיוני שכרטיס כזה במחשב יעלה 4000 שח.

בתור משהו עם טיפה שכל, נראה לך שבאג תמכור 2 מחשבים לאותו שוק (נייד למשחקים)כ

שאחד מהם הרבה יותר חזק מהשני, וזול ממנו? לי זה נראה לא הגיוני.. וזה כנראה טעות שלי - מדובר בכרטיס מסך חלש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאתר טושיבה על הדגם המבוקש:

http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/product/Satellite-L505-141/1081577/

אכן מדובר ב5165. וכן זה בהחלט הגיוני. קוראים לזה דגמים חדשים שנכנסו לעומת דגמים ישנים יותר שעדיין נשארו במלאי.

ואין אותו ב4000 ש"ח בשום מקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס ללינק שהבאתי ותקרא.

מצטער שאני מתעצבן, אבל קצת לעשות משהו לבד.

לא אוהב לצטט את עצמי, חסר טעם לחלוטין.

זה נראה של הטושיבה יותר טוב לא?

בכול מקרה כול אחד אומר פה משהו אחר, וגם ממה שאומרים אי אפשר להבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תגיד על איזה אתה שואל. היו יותר מ 1 בדיון הזה. אני לא אמור לנחש.

שנית כל אני לא מבין את ההתלבטות שלך, אם יש לך את הכסף וזה מה שאתה מוכן להשקיע. אז כן הטושיבה טוב יותר בכל פרמטר.

אחריות,כ.מסך,.. השאר זאת כבר התלבטות כספית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על ה הראשון שאני שאלתי לגביו באתר של באג.

הזיכרון אני יודע שהוא יותר טוב, וגם יש יותר אחריות שהיא יותר מקיפה, השאלה איזה כרטיס מסך עדיף ואיזה חברה כדאי ללכת עליה, על איזה חברה את ממליץ?

חוץ משאר הפרמטרים אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...