מחשב נייד למטרות משחקים ועבודה במחיר 6,000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד למטרות משחקים ועבודה במחיר 6,000 ש"ח

dj_horse

Recommended Posts

שלום!

אני מעוניין במחשב למשחקים ועבודה, כבר הרבה זמן מחפש. שומע שבחים רבים על הטושיבה כחברה הכ אמינה וכדאית לבחירה, יותר מכול השאר.

רציתי את דעתכם לגבי שני מחשבים שמצאתי, המלצות לאחרים, ואיזה חברה בכלל מומלצת, ואיזה נתוניםנדרשים לי לחוויה עם גרפיקה ברמה גבוהה שיוכל להריץ לי את כול החידושים של היום. בכול מקרה מ לא מובן, אשמח לענות ולהסביר את רצונותי בעניין.

הנה המחשבים:

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=8395&perur=2&t=1&c=339

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=8368&perur=2&t=1&c=320

האם כדאי לחכות בכלל ל I7 או זה בסדר? יש הבדל ב RPM משמעותית או זה לא משנה?

ועוד תהיות בסגנון.

תודה רבה לעזרים.[br]פורסם בתאריך: 12.02.2010 בשעה 11:47:39

מישהו יכול לעזור לי בבקשה על הנושא?

אני מתלבט בין מה לרכוש, וצריך עצה על מה ללכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על sony vaio f

http://www.qsys.co.il/pl_product~VPCF111FX~13~50.htm

-מעבד חדש i7 כמעט הכי חזק שיש כרגע

-איכות בנייה טובה מאוד ועיצוב

-כרטיס מסך חזק

-מקלדת עם אור backlit keyboard

-מסך 1600X900

- 7

-500 ג'יגה קשיח

-כונן קורא בלו ריי

מחיר 6499

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-כרטיס מסך חזק

GeForce® 310M = כ חזק?

פחחח

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

לפי ההשוואה לעיל, הוא במקום 103 (!)

המחשב שהצעת הוא לא ממש למשחקים... אולי לSIMCITY...

אני לא כלכך מכיר את ATI M96Pro שנמצא בלינק הראשון שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מחשבים אחרים שאולי עומדים בדרישות הללו, שהם לא למשחקים כמו SIMCITY?

אין מידע כלל על הכרטיס שהבאתי במחשב בשום מקום? תאמת שגם באתר היצרן הוא לא מוצג, ככה שאי אפשר לדעת נתונים עליו ולעשות השוואות עם כרטיסים בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GeForce® 310M = כ חזק?

פחחח

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

לפי ההשוואה לעיל, הוא במקום 103 (!)

המחשב שהצעת הוא לא ממש למשחקים... אולי לSIMCITY...

אני לא כלכך מכיר את ATI M96Pro שנמצא בלינק הראשון שלך

הוא ביקש מחשב לעבודה ומשחקים !

הוא לא אמר שהוא צריך משהו לגיימר..

עם הכרטיס מסך הזה COD4 עעל הגדרות גבוהות עובד ב58 fps

תוסיף לזה את המעבד המפלצתי והכל ויש לך ביצועים מספקים

מבחינת עיצוב וחומרים המחשב משתלם מאוד לתקציב 6500 עם מעבד חזק מאוד (מסך 16" ברזולציה גבוהה)

אני רוצה לראות אותך מציע עם כרטיס מסך טוב מזה במחיר שמתחת ל7000 אלף עם איכות בנייה נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם למשחקים זה יתן תוספת ניכרת של FPS..

אבל כן למעבד יתרון הרבה יותר גדול, פה זה הקטע של ההתלבטות...

לא ראיתי מחשב עם מעבד כזה חזק וכרטיס ברמה מתאימה שיתן תוצאה טובה.

אבל פה יש את זה

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=2222

מעבד I5

כרטיס מסך GT320

של .

לא רע במחיר של 5K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהכרטיס הוא נחשב ברמה גבוהה ממה שהבאתי?

ומהההבדל בין המחשב שהבאתי למה שאתה הבאת?

גם שמעתי ש ה לא נמצאים ברש טבלת המכירות, שהמוצרים שלהם לא ממש מומלצים לקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שזה נכון לגבי מוצרים מאיכות לא מי יודע מה שלהם

ה DV6 נחשב באיכות טובה.

ועצם זה שיש לי מחשב מהדגם הזה אני רואה ומרגיש את איכות הפלסטיקה והמתכת שלו - מצויינת לדעתי. הכל קשיח וחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד אי אפשר לקרוא לכרטיס כמו gt230m כרטיס מסך חזק.. כי הוא חלש אפילו מ-HD4650.

לפותח הדיון, האם יש אפשרות להזמין מחו"ל? אם כן, אתה מעלה משמעותית את מס' האפשרויות שלך.

ניסיתי למצוא לך מחשב בתקציב ולקחתי בחשבון מעבד חזק (ולא חייב הכי חזק) וכרטיס מסך הכי טוב שאפשר במסגרת התקציב

האופציות למחשב בתקציב בארץ הן:

1. DELL XPS 16 BLACK 16" P8600 4670HD

כרטיס מסך הכי חזק בתקציב שלך בארץ, ומעבד טוב (מקביל בערך ל-330m אם אתה משווה לסדרות החדשות)

2. HP Pavilion dv6-1330ej HP

מעבד לא חזק מדי, אבל יעשה את העבודה. כרטיס מסך עדיף על כל האנוידיה בארץ כמעט. וגם המחשב הכי זול

3. Sony Vaio VPC-CW22FX/W

על פניו זה נראה המחשב הכי מאוזן, אבל עם כרטיס מסך החלש מהשלושה.. שים לב רק שמדובר במחשב 14 אינצ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך 6K

המחשב הראשון שהציעו מעלי בשבילך :)

הבנתי שנחשבים יותר איכותיים ה XPS באיכות בנייה.

אבל לא יודע את הבדלי המעבד P8600 אל מול ה I5/7 הניידים (חוץ מצריכת חשמל נמוכה לכיוון ה P אם אני לא טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהDELL הם חברה שמציעה פחות אפשרויות במחירים יותר גבוהים, כלומר הם יקרים מדי למחשבים שהם מציעים, מחשבים פשוטים במחירים גבוהים מאוד.

השניים האחריםשהצעת לי הם נראים חלשים מאוד. המעבדים שלהם חלשים יותר מהטושיבה בכלל שאני הבאתי, ככה שזה לא נראה כדאי בכלל להסתכל עליהם.

בכול מקרה לגבי הכרטיס מסך לטושיבה שהבאתי רציתי לדעת מה הרמה שלו בכלל לעומת נגיד כרטיס המסך של המחשב הראשון פה שהצעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהDELL הם חברה שמציעה פחות אפשרויות במחירים יותר גבוהים, כלומר הם ירים מדי למחשבים שהם מציעים, מחשבים פשוטים במחירים גבוהים מאוד.

אני לא יודע איך הבנת דבר כזה.. בד"כ בארץ מציעים מחשבים טובים יחסית במחירים לא רעים בכלל (וטושיבה בד"כ הפוך)

יש לך הבנה דיי טפשית במקרה הזה, וכדאי שתבדוק עוד קצת את השוק לפני שאתה קופץ למסקנות דביליות ופוסל חברה.

השניים האחריםשהצעת לי הם נראים חלשים מאוד. המעבדים שלהם חלשים יותר מהטושיבה בכלל שאני הבאתי, ככה שזה לא נראה כדאי בכלל להסתכל עליהם.

הכל שאלה של מה אתה צריך. מעבד חזק כדי להצפין טרות של מידע, או סתם כדי שתגיד לחברה "היי, יש לי מעבד בלה בלה..."

i330 מקביל ל-P8600 בערך, לקרוא לו חלש זה להראות כמה אתה לא מבין כלום בעולם הניידים.

קח בחשבון שמעבד חזק יותר, מן הסתם יקר יותר ויעלה לך במקום אחר - על חשבון כרטיס מסך או משהו אחר.

השאלה מה אתה רוצה, מעבד חזק או כרטיס מסך חזק? בתקציב שלך זה לא יעבוד יחד.

בכול מקרה לגבי הכרטיס מסך לטושיבה שהבאתי רציתי לדעת מה הרמה שלו בכלל לעומת נגיד כרטיס המסך של המחשב הראשון פה שהצעת.

ה-ATI96 הזה נקרה גם HD5165 והוא כרטיס מסך חלש מאוד, גם ה-320M במחשב השני לא בדיוק כרטיס חזק.

אתה צריך להבין שצוואר הבקבוק במערכת שלך לא יהיה המעבד, אלא כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הבנה טיפשית. רואים שהמחירים שלהם יקרים מאוד וכרטיס מסך יותר חלש מחברה אחרת שמציעה את המחשב שלה שפחות כסף עם נתונים דיי טובים.

חוץ מזה לא פסלתי את החברה הזאת. אתה לא מבין בכלל מה אתה כותב אפילו.

לפי מה שרואים בחנויות, זה מה שמשווק שם, זה לא אומר שאני פוסל אותם, אל תגיע למסקנות כאלה מפגרות. אני מחפש חברה שתציע לי מה שהכי כדאי לי במחיר הוגן.

בתור אחד שאומר שמכיר את עולם הניידים, מה אתה בעצם מציע להשקיע יותר?

אם אתה אומר שה I3 מקביל ל P8600 וזה נחשב לא רע, איזה כרטיס אז מסך כדאי לי לקחת איתו אם אתה אומר שהרטיס של הטושיבה חלש?

כי הם נחשבים לחברה במקום הראשון באיכות מוצריה לפי סקר THEMARKER שעשו ו במקום האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...