caviar black מרעיש , אצל כולם. הייתי שמח אם תרשמו את דעתכם באשכול. - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

caviar black מרעיש , אצל כולם. הייתי שמח אם תרשמו את דעתכם באשכול.

Game5

Recommended Posts

האם ניתן לגרום לHD במחשב נייח להיות מוחלש ע"מ להשיג שקט ?

לצורך העניין אין בעיה בביצועים מוחלשים.

אם לדוגמה יש לי נתונים שצריך לשלוח לאתר/שרת של לקוח והמהירת מהצד של הלקוח מוגבל ל 50-60KB בשנייה.

האם אני השתמש בHD מוחלש שממנו אשלח/העביר את המידע יהיה חיסכון בחשמל או בבלאי ?

לדוגמה שימוש בלפטופ כאשר המידע על HD נייד בחיבור 2

חסכוני יותר מאשר המחשב מספר 2 שמופיע בחתימה ?

או שכול מה ששאלתי זו שטות גמורה ואין משמעות לא להיקף העבודה, מהירות המשלוח וצריכת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפונקציה שאתה מדבר עליה קוראים AAM והיא משמשת לשליטה במהירות הRPM של הכונן. היא קיימת כמעט בכל כונן מה5-6 שנים האחרונות.

בשימוש בה יהיה הפרש קלוש בצריכת החשמל, לא נראה לי שיהיה הבדל בבלאי. עיקר השימוש בה הוא להפחתת הרעש של ההרדיסק. מילפורד-

אוברקלוק להרדדיסק? (אשמח אם תפרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה שאמרו שהרעש זה עניין של "הרגל" או "רגישות".

אז הנה שלושה טענות - מחזקות את העניין שיש בעייה חריגה ברעשים של סדרת ה caviar black:

1. יש לי בבית caviar black ו caviar blue - שניהם בנפח של 640 gb , ה caviar blue שקט ומצוין אך ה black מרעיש בצורה מעצבנת.

2. למקרה שתגידו שזה תקלה בblack - לחבר שלי יש caviar black 1gb שעושה בדיוק אותו רעש כמו שלי.

3. לגבי העניין שאולי אני פרנואיד לרעש - מאז קבלת המחשב כל מי שהיה אצלי ועבד איתו , טען שיש רעש קצת חריג (לא משהו קריטי , אבל לא משהו שצריך לקרות במחשב חדש)

חיפוש בזאפ הביא את התוצאה הזאת:

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=716597

בדרך כלל אני נוטה לא להאמין לאנשים שנותנים ציון 5 בזאפ - תמיד יש שם נציגים של חברות... התגובה של E משקפת את העמדה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...