Ghost Recon: Future Soldier - כל הפרטים כאן - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ghost Recon: Future Soldier - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

יש לי את המשחק ואני משחק עם מערך של 6970 אבל משום מה יש נפילות fps לפעמים גם כשה vsync מופעל

למישהו יש מושג מה עושים עם זה?

או שזה עוד משחק שיוצא לא כל כך טוב כמו rage בזמנו?

תודה

השמחק עוד בחיתולים ובטח ייצאו עידכונים..ז"א כנראה לא תומך במערך CF עדיין כמו שצריך. 6970 אחד אוכל יפה את המשחק הזה על FHD...לא יודע אם זה אפשרי אבל בטל כרטיס אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השמחק עוד בחיתולים ובטח ייצאו עידכונים..ז"א כנראה לא תומך במערך CF עדיין כמו שצריך. 6970 אחד אוכל יפה את המשחק הזה על FHD...לא יודע אם זה אפשרי אבל בטל כרטיס אחד.

אפשרי לבטל כרטיס אחד .

בטלתי אבל זה עדיין נראה לא משהו, הגרפיקה לא חדה כשאני רואה עצים או עשבים אז הקו שלהם לא חלק אפשר לראות איפה הקווים "נשברים" כדי שהם יהיו עגולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אין כל כך השפעה של AA בגרפיקה. 6970 לא אוכל את המשחק הזה ,וזה לא אשמתו אלא של המשחק עצמו (בפעם השלישית שנכתב ) .

וואלה לא יודע על מה תמדבר...משחק נראה בן זונה! לדעתי הרבה יותר ריאליסטי מ- BF3 ובכלל סגנון המלחמה שם הרבה יותר אינטנסיבי. כל כדור שהשחקן שלי חוטף אני זז במקום כאילו זה אני :nixweiss: והאפקט הזה של המצלמה שתחוטף יריות או שתיורה הוא גדול! לדעתי גרפיקה ברמה של BF3 וגם פה יש מנגנון הרס אם כי מוגבל ביותר!

ה- GR הקודמים (חח אני קורא לו כבר בקיצורים) היו חופרים באסטרטגייה והתגנבות...פה הלכו עם המגמה של COD והפכו את זה לחווית משחק שדומה לסרט מילחמה.

אישפוז היום זה כבר לא מילה גדולה. זה שיש כמה אפקטים לא עושים את הגרפיקה לגבוהה. המשחק עצמו בנוי באופן ממוצע ביותר -וזה מספק שכן זה לא רע.

במשחקיות אין מה להשוות זה סגנון שונה אבל השקיפות זה מה זה "מציאותי" . לדעתי משחק שכזה ממש טעות לעשות דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישפוז היום זה כבר לא מילה גדולה. זה שיש כמה אפקטים לא עושים את הגרפיקה לגבוהה. המשחק עצמו בנוי באופן ממוצע ביותר -וזה מספק שכן זה לא רע.

במשחקיות אין מה להשוות זה סגנון שונה אבל השקיפות זה מה זה "מציאותי" . לדעתי משחק שכזה ממש טעות לעשות דבר כזה.

התגובה שלך לא ברורה, היא שזורה ניגודים רבים.

לא יודע אם האפקטים שאתה מדבר עליהם לוקחים בחשבון כמה פיצ'רים שלא רואים במשחקים אחרים..למשל סינכרון הריגה עם הצוות שלך, או שימוש במיני כטב"ם או חליפה בלתי נראת, ועוד ועוד. מדובר על משחק שבא להעביר לך את חוויה של יחידת עלית ובזה הוא מצליח בגדול! יש כאן איזון יפה בין דברים עתידניים אבל המשחק עדיין מצליח לשמור על ריאליזם ולא להפוך למשחק Sci Fi.

לגבי הגרפיקה כמו שאמרתי היא ממש טובה ועושה שימוש טוב ב- DX11. אם אתה יודע להבחין בפיצ'רים גרפיים תראה שלמשחק הזה יש הכל מהכל! הרבה יותר מ- COW ובאותה "סקאלה" של BF3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן השיפור בכלל לא גדול. נפילות FPS היה גם לפני העידכון... לא כיף לשחק על 25 ואפילו 35 FPS .

שיחקתי רק שעה והמשחק חביב ,משום מה השלבים מרגישים אותו הדבר וזה לא כמו במשחקים הקודמים שיש יותר קושי ועבודה עם הצוות .

..........

מתן, היא לא ברורה? לכן השבת על קלה וחמורה .BF3 מציג גרפיקה הרבה יותר מתקדמת וכן יפה יותר לעין .שלא משחקים תקופה וחוזרים פתאום אתה אומר לעצמך 'אויי איזה גרפיקה', מצד שני כאן אתה מחפש לומר את זה אבל זה רק נחמד ותו.. לא.

וכאן זאת גרפיקה ממוצעת רק עם כמה אפקטים מתקדמים זה הכל.. (ברשת צוחקים על הגרפיקה ) יש הרבה משחקים עם מנוע ישן ורק שידרגו אותם.

סיכום: זה לא עניין של טעם אלא כבר של רופא עיניים או אישפוז שכבר הזכרתי. ראה את הלינק של סיימון פירסם וראה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתן, היא לא ברורה? לכן השבת על קלה וחמורה .BF3 מציג גרפיקה הרבה יותר מתקדמת וכן יפה יותר לעין .שלא משחקים תקופה וחוזרים פתאום אתה אומר לעצמך 'אויי איזה גרפיקה', מצד שני כאן אתה מחפש לומר את זה אבל זה רק נחמד ותו.. לא.

וכאן זאת גרפיקה ממוצעת רק עם כמה אפקטים מתקדמים זה הכל.. (ברשת צוחקים על הגרפיקה ) יש הרבה משחקים עם מנוע ישן ורק שידרגו אותם.

סיכום: זה לא עניין של טעם אלא כבר של רופא עיניים או אישפוז שכבר הזכרתי. ראה את הלינק של סיימון פירסם וראה את זה

בנאדם באמת שצריך מילון כדי להבין אותך :lol: אומרים " על קלה כחמורה"...על הדרך אתה גם לא מבין מה אני רושם. לא אמרתי ש- BF3 לא יפה או פחות יפה..אתה אומר לי "הוא כן יפה לעין" ברור, זה אחד המשחקים הכי מוצלחים גרפית שיש. אבל פתאום אתה מנהל איזה חד שיח עם עצמך מה שאני מנסה לומר אבל זה לא זה..רק נחמד. מה הקשר אישפוז ורופא עניים חחח אם אתה מנסה לעקוץ אותי, אז בבקשה שיהיה יותר ברור כי גם רשמת את זה קודם ולא הבנתי מה הקשר "אישפוז ומילים גבוהות" עכשיו :lol:

ולסיכום שלי: המשחק נראה ומרגיש טוב. מי שקנה לא ייתבאס לדעתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין חבר שאתה מגיב כללי ולא לעניין,ואני שמח שאתה גם נהנה על הדרך מעצמך-ורק נופל ממני. השוות את הגרפיקה לרמה של BF3 . לא אמרתי שציינת שהיא אינה טובה . כל העניין זה *השוואה*

הסיכום שלך זה שאתה נהנה מהמשחק והגרפיקה מספקת אותך ,אני נגד זה? אז תשיב ענייני. אין לי משהו אישי נגדך .

צר לי שלא הבנת את האישפוז או את רופה העיניים (אגב מה אתה מעדיף? ) שוב זה לא אישי.. בסך הכל אדם שמשווה בין המשחקים בגרפיקה צריך את אחד הטיפולים. אז אתה לא מודע למצב החמור אז אני רק אומר שלא יהיה מאוחר מידי ... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין חבר שאתה מגיב כללי ולא לעניין,ואני שמח שאתה גם נהנה על הדרך מעצמך. השוות את הגרפיקה לרמה של BF3 . לא אמרתי שציינת שהיא אינה טובה . כל העניין זה *השוואה*

הסיכום שלך זה שאתה נהנה מהמשחק והגרפיקה מספקת אותך ,אני נגד זה? אז תשיב ענייני. אין לי משהו אישי נגדך .

וואי וואי איזה חילול הקודש *השוואה* ל- BF3 :o התפלק לי :smile1: או שכנראה אני צריך אישפוז ורופא עניים צמוד.

בנאדם ההודעות שלך לא ברורות בעליל! קראתי את ההודעות הקודמות שלך שוב והם בלתי מובנות והלוואי שהם היו לפחות כלליות..זה נראה כאילו אנחנו ממגיבים פה אחד לשני, אבל אין לי מושג על מה עדיין.

הסיכום שלי הוא לא כתגובה אליך...זה פשוט הסיכום שלי למשחק אחרי העידכון החדש וסתם לתת הרגשה טובה ומידע למי שרכש את המשחק ועוקב.

וחלאס לשנות הודעות בלי סוף...אני בא להגיב ופתאום מחקת בככל ושינתה דברים לגמרי (חח ככה כל ההודעות שלך..איפה FXP וכ"ו).

אחרי השינוי שלך נשמה שאתה FANBOY לא קטן של BF3..אבל אתה יודע, לא כל מי שמשווה אליו משחק צריך להתרגש ולאשפז אותו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא למדת שכאן זה פורום ולכל אחד מותר להגיב . לא אשמתי שאינך מודע למה שאתה כותב. בסך הכל מדברים על גרפיקה (לא על משחקיות) יש הרבה משחקים אחרים שאפשר להציג ממקום BF3 ועדיין הרבה יותר טובים (איכות והרצה ) מ Ghost Recon.

כמה עמודים שאתה כותב את זה ומנפח את הגרפיקה ,אני לא בדעה שלך ומותר לי לכתוב . -אם לא ניתן להתדיין איתך -אני אזכור להבא.

מחקתי רק את השורה הקשורה לFXP (חשבתי שזה יותר מידי ) אבל עכשיו זה די מתאים שהזכרת את זה .

ברור שהסיכום שלך לא קשור אלי ואני אף ציינתי זאת . חבל שאתה מאשים אחרים בבעיות של עצמך. תהנה מהמשחק סיימנו :silly: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הודעה אחת שרשמת פה ולא שינתה אותה לגמרי אחרי כמה דקות...התחיל בזה ששיבחת את סיימון ואז התחרטת..והמשיך עד להודעה האחרונה. אתה יכול לרשום מה שאתה רוצה, אבל אתה פוגע באיכות הפורום והדיון עם ההודעות הלא ברורות שלך. חושב שיש לי בעיות...צודק העולם עקום ואתה מושלם, ברור ונהיר לכל :xyxthumbs: אל תגיב כי כבר סיימת הרי.

סיימון הסרטים האלו רק יהרסו לך חח. יש למה לצפות למשחק הזה! אבל זה נכון יש שמה כמה באגים בסגנון הזה שלדעתי יתוקנו בעידכון DAY ONE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...