Ghost Recon: Future Soldier - כל הפרטים כאן - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ghost Recon: Future Soldier - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פאק העידכון שיצא עכשיו..הוא של 400 מגה! גרפיקה פסיכית ממש. לפני היה רץ לי סביב ה- 32 FPS עם 6850. עכשיו נוסף טסלציה ועוד דברים, ופתאום לא זז לי (ירד ל- 20 FPS).

כל הסרטים שאתם רואים פה זה מלפני..תראו עכשיו חדשים..גרפיקה מדהימה..סרט מלחמה ממש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז להוריד את העדכון הזה?

אני פשוט לא הולך לשחק ב-MP.. האם כדי לעדכן?

בטח תוריד אני אומר לך יש שיפור רציני בגרפיקה!

למה נראה לך זה שוקל יותר מ- 400M! אבל קצת מבאס, הכרטיס מסך שלי עם OC ועדיין נחנק מהמשחק עכשיו. במשחק הזה כל הכיף זה המהירות והזרימה של הקרב, ממש דורש ריכוז והמצלמה רוטטת שיורים עליך..ממש יפה. בשביל זה צריך לפחות 30FPS עדיף יותר. העניין הוא שאין יותר מידי שליטה באפשרויות גרפיקה של המשחק.

מי שאין לו מערכת עם כ.מסך חזק, חבל שייתבאס סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שום שיפור בגרפיקה..

שחק במסך בשדה תעופה. שים לב לטסלציה חזקה בעצים שם ובאנגר של המטוסים (בתקרה). אני גם רואה ירידה חזקה ב- FPS שיש לי במשחק. אבל לא בכל מסך, במקומות מסויימים עם הרבה אפקטי אור למשל.

איך אתם משחקים אם המשחק עדיין לא יצא?

:funnypost:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי/עם עידכון ....מימלא אין מה להתלהב -הגרפיקה ממוצעת.

על הגדרות שיא יש לי לרוב 35 FPS .. פורט על הפנים... ( BF3 רץ הרבה יותר טוב ונראה גם פי כמה יותר טוב ) אז כל כרטיס -מסך מתחת ל570 צריך להתפשר בהגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שאלות שלא שואלים ובטח לא עונים עליהן בפורום הזה...

:xyxthumbs:

בלי/עם עידכון ....מימלא אין מה להתלהב -הגרפיקה ממוצעת.

על הגדרות שיא יש לי לרוב 35 FPS .. פורט על הפנים... ( BF3 רץ הרבה יותר טוב ונראה גם פי כמה יותר טוב ) אז כל כרטיס -מסך מתחת ל570 צריך להתפשר בהגדרות.

וואלה לא יודע על מה תמדבר...משחק נראה בן זונה! לדעתי הרבה יותר ריאליסטי מ- BF3 ובכלל סגנון המלחמה שם הרבה יותר אינטנסיבי. כל כדור שהשחקן שלי חוטף אני זז במקום כאילו זה אני :nixweiss: והאפקט הזה של המצלמה שתחוטף יריות או שתיורה הוא גדול! לדעתי גרפיקה ברמה של BF3 וגם פה יש מנגנון הרס אם כי מוגבל ביותר!

ה- GR הקודמים (חח אני קורא לו כבר בקיצורים) היו חופרים באסטרטגייה והתגנבות...פה הלכו עם המגמה של COD והפכו את זה לחווית משחק שדומה לסרט מילחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המשחק ואני משחק עם מערך של 6970 אבל משום מה יש נפילות fps לפעמים גם כשה vsync מופעל

למישהו יש מושג מה עושים עם זה?

או שזה עוד משחק שיוצא לא כל כך טוב כמו rage בזמנו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...