ffdshow tryout + Windows 7 = יש דרך כלשהיא לגרום לזה לעבוד? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ffdshow tryout + Windows 7 = יש דרך כלשהיא לגרום לזה לעבוד?

Milford Cubicle

Recommended Posts

חיפשתי וחיפשתי, וכל מה שמצאתי זה בעיקר הסברים על "למה", וכל מיני ניסיונות ל"איך" שלא עבדו.

זה מאוד נחמד מצד שהם החליטו "לעשות סדר" בכל תחום הקודקים, שבהחלט היה בו בלאגן (לאנשים שלא ידעו מה הם עושים וסתם התקינו כפילויות של קודקים וכו').

אבל למה הם כופים את הקודקים שלהם ללא שום אפשרות להתקין קודקים צד-3 כמו ffdshow ??

ניסיתי את כל השיטות שראיתי באינטרנט (שינוי owner של איזה key ברג'יסטרי ואז שינוי ה-id של איזה פרמטר..) וניסיתי כל מיני גירסאות וכל מיני הגדרות - ושום דבר לא עבד.

האם קיימת דרך כלשהיא לעבוד עם ffdshow ב-win 7 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הווינדוז 7 שנמכר בחנויות.

הנגן לא משנה, אני רוצה שזה יהיה גלובלי כמו ב-.. שיעבוד עם ה-MPC שלי, וגם עם תוכנות כמו subtitles workshop שצריכות להציג .

לגבי MPC, אני יודע שכתוב באינטרנט "לבחור את ffdshow בתור external filter". לצערי זה בכלל לא מופיע אצלי וגם ב-browse אני לא יכול לבחור אותו ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יההה זה עובד :)

הסרתי את כל הקודקדים (ffdshow+haali splitter) לפני ההתקנה, והתקנתי את זה. הוא התקין לי ffdshow וטיפל בהכל.. נראה שהכל עובד מצויין :yelclap:

תודה :xyxthumbs:

נ.ב.

subtitles workshop מציג חלון שחור במקום הוידאו, אבל לפחות הוא לא נתקע כמו קודם וזאת כבר נראית לי כמו בעיה נקודתית איתו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

נ.ב.

subtitles workshop מציג חלון שחור במקום הוידאו, אבל לפחות הוא לא נתקע כמו קודם וזאת כבר נראית לי כמו בעיה נקודתית איתו..

אתה צריך "לאלץ" את Windows 7 להשתמש ב ffdshow ו- haali ולא ב codec של Microsoft.

אחת הדרכים היא Win7DSFilerTweaker

תגדיר שעבור H.264,XVID,DIVX המערכת תשתמש ב ffdshow.

אחרי זה SubtitleWork 2.51 צריך לעבוד חלק (אצלי הוא עובד מצויין על 7 x64).

אם לא אפשר לנסות לשחק בעוד כמה הגדרות עד ש SubtitleWork תעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בפעם הבאה שאתה מפעיל סרט תבדוק עם איזה קודק הוא פועל...

זה שהתקנת את ffdshow ככה סתם זה טוב ויפה, אבל שום דבר לא משתמש בו :)

הכיצד אפשר לדעת באילו קודקים הנגן משתמש על מנת לנגן סרט מסוים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה שקשורה, למה צריך קודקים בכלל אם יש תוכנות כמו VLC? יש לזה איזשהם יתרונות? (אני רציני)

כלומר חוץ מהצורך שלהם בתוכנות כמו subtitle workshop או WMP. שיפור בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור בכלל על איזו בעיה יש להתקין את ffdshow בוינדוס 7?

יכול להיות שהורדת גירסה לא מתאימה ???

k-lite codec pack בשבילי עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור בכלל על איזו בעיה יש להתקין את ffdshow בוינדוס 7?

יכול להיות שהורדת גירסה לא מתאימה ???

k-lite codec pack בשבילי עושה את העבודה.

Windows 7 מגיע עם חבילת Codec מובנת, אם אחרי התקנת ffdshow או k-lite אם אתה מריץ סרט מבלי להגיד נכון אז (כנראה) אתה עדיין משתמש ב codec של Windows 7 ולא עם ffdshow. הבעיה הזאת לא היתה קיימת ב XP/Vista.

רוב הזמן זה לא ממש משנה ולא רואים הבדל, אבל אם רוצים לעבוד עם Subtitle Workshop ב windows 7 חייבים להגיד למערכת שלא תשמתש ב codec של אלא ב ffdshow, אחרת התוכנה לא תעבוד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...