ארה"ב: חברת ורייזון חסמה את 4chan - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב: חברת ורייזון חסמה את 4chan

Fighter

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נו זה נכון שאני יכול להגיד פה ציצי

הנה תראה

ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי ציצי

אבל יש שני בעיות

1. בקושי יש פה בנות

2. וגם עד שיש מישהי אני לא יכול להגיד לה מה האופציה השנייה שלה במקרה שהיא לא תראה לי את הציצי שלה כי זה נוגד את חוקי הפורום

תגיד, אתה באמת כזה או שאתה עושה את עצמך? (אל תענה, שאלה מוטורית. כן כן מוטורית)

קודם כל זה פורום מקצועי בנושאי מחשוב, אתה בא לפה לחפש זיון? מצבך בקנטים.

שנית, אם אתה מתכוון מתישהו לנסות להביא ילדים אתה צריך סוויץ' רציני בגישה

שלישית, :facepalm: (ממש אין לי מילים אחרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני יתן תגובה לטעמך:

אכן עצוב שהם חוסמים אתר זה, רק בגלל חוסר הצנזורה והבוטות לסגור אתר חופשי ?!

או תגובה עוד יותר תואמת את ההשקפות שלך:

טוב מאוד! הגיע הזמן שמישהו יעשה צעד נגד האתר הנתעב ומלא הזוועות הזה. הוא לא מייצג כלום חוץ מחבורה של גזענים ,פדופילים וספאמרים מטומטמים שמשעמם להם בחיים.

בסופו של דבר ההתנהגות של גופים שונים והגישה שלהם כלפי 4chan רק מראה את פרצופה/יהם האמיתי של החברה.

בכל אופן זה לא יעבור בשתיקה.

anonymous never forgives

אין שום דבר רע בצנזורה כאשר היא במקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מקווה שאלה גלים של ציניות שיוצאים מFIGHTER...

B (ולא כל 4CHAN שמכיל פורומים נורמלים) זה כמו החוסם בחור של הכיור. כל בדיחה עשירית מצחיקה נשארת שם והם מגדלים אותה לפטריה מגעילה של עובש

כל מה שB ייצג (צבא האנונימים וכו') מזמן הפך לחבורה של נערים מפגרים שמתחרים ביניהם מי גר במקום עם גיל הסכמה נמוך יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כאן כבר ציין שיש עוד בורדים ב4chan חוץ מי /b/ .

בורדים עם תכנים מעניינים חלקם אף עוזרים אם יודעים להתעלם מהטרולים.

עכשיו /b/ הוא בורד לסטאלבט ולכל מני שטויות.

כל מי שנפגע פיזית או נפשית מהתכנים שמוצגים ב/b/ הוא אידיוט מוחלט שמחפש צומי. הפרובוקציה שקיימת ב/b/ היא סוג של בידור שחברי הבורד יוצרים לעצמם.

אם זה דוחה אותכם ולא מעניין אותכם, אל תיכנסו לשם! (יש גם disclaimer בכניסה לבורד).

whine moar.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, הוכחתם את עצמכם כאנשים שהם פשוט תת-רמה, זהו אין פה מקום לויכוח אתם אנשים שהם פחות בערכם מאנשים אחרים.

אין לכם דעה, אין לכם זכות בכלל להתייחס לפוסטים שלי. אתם ברמה נמוכה מדיי בשביל להתייחס אליכם.

אתם אנשים שתומכים באתר מפגר, עם תוכן מפגר (שלא נדבר על הפדופיליה) ועוד מצטטים אותו בצפיה שנבין על WTF אתם מדברים.

אני אישית שמח שחסמו אותו, אני אישיתי מאושר הרבה יותר שמישהו לקח על עצמו את האחריות למנוע מאנשים להפוך לחסריי מוח סטייל fighter ו -TicTacToe.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, הוכחתם את עצמכם כאנשים שהם פשוט תת-רמה, זהו אין פה מקום לויכוח אתם אנשים שהם פחות בערכם מאנשים אחרים.

אין לכם דעה, אין לכם זכות בכלל להתייחס לפוסטים שלי. אתם ברמה נמוכה מדיי בשביל להתייחס אליכם.

אתם אנשים שתומכים באתר מפגר, עם תוכן מפגר (שלא נדבר על הפדופיליה) ועוד מצטטים אותו בצפיה שנבין על WTF אתם מדברים.

אני אישית שמח שחסמו אותו, אני אישיתי מאושר הרבה יותר שמישהו לקח על עצמו את האחריות למנוע מאנשים להפוך לחסריי מוח סטייל fighter ו -TicTacToe.

כן עוד עליונותך!!

אידיוט - הרי אתה רשמתה בעצמך שאתה לא מבין אותו!! על מה אתה מגיב בכלל ואיך אתה מותח ביקורת על משהו שאין לך מושג איך הוא מתנהל???

לך, פתח , חפש מאמר רנדומלי ,תקרא ותשכיל, תרגיש טוב יותר עם עצמך! סע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I'd just like to interject for a moment. What you're referring to as 4chan, is in fact, futaba/4chan, or as I've recently taken to calling it, futaba plus 4chan. 4chan is not an imageboard unto itself, but rather another free component of a fully functioning futaba system made useful by the futaba image support, comment box and vital system components comprising a full Image board as defined by Webster.

Many computer users browse modified version of the Futaba channel every day, without realizing it. Through a peculiar turn of events, the version of the imageboard which is widely used today is often called 4chan, and many of its users are not aware that it basically the Futaba channel , developed by the 4chan Project.

There really is a 4chan, but it is just a part of the system they use. The futaba system is an essential part of an Image board, but useless by itself; it can only function in the context of a complete Imageboard. futaba is normally used in combination with the 4chan Imageborad; the whole system is basically futaba with 4chan added, or futaba/4chan.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני תומך באתר הזה, אבל אני חושב שכל חברה בריאה צריכה לעשות את המקסימום כדי לתת ללקוחות שלה את המקסימום, גם אם זה אומר לתת לאתרים מסוימים לרוץ. הרי המטרה של החברה זה להרוויח כסף, ולא להשפיע על הציבור בצורה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים פה משהו חשוב -- והבלבול שלכם נובע מאנלוגיה לא נכונה בין האינטרנט לבין מדיומים אחרים, לדוגמא הטלוויזיה

אפשר וצריך לצנזר תוכן ב-ערוצים מסויימים (לדוגמא, ערוץ 2, ערוץ 10, ערוץ הילדים וכו') אבל אסור לצנזר תוכן מה-"טלוויזיה".

האינטרנט מהבחינה הזו דומה ל-"טלוויזיה", ובמסגרתו - כל אתר אחראי על הצנזורה של עצמו.

לכל היותר אפשר לדרוש שאתרים יעמדו בסטנדרט כלשהו של דיווח על תכנים, כך שיהיה קל יותר לתוכנות חסימת תכנים ביתיות או משרדיות לחסום אותם במידת הצורך.

אבל אסור לצנזר את האינטרנט בדיוק כפי שאסור "לצנזר את החיים"

אם מתחילים לצנזר מדיומים שלמים, בסופו של דבר מצנזרים את "החיים" - ומגיעים למצב שהמדינה שולטת ב-99% על חיי אזרחיה, כמו באיראן או בצ. קוריאה

לא משנה כמה משהו "מגעיל", "דוחה" או "מטומטם" בעיניכם -

כל עוד יש לכם את הבחירה שלא להיחשף אליו - אסור בכלל לחשוב על לצנזר אותו

למה? כי זה מדרון חלקלק, ברגע שנותנים למישהו את הכח להחליט את מה לצנזר, מהר מאוד דברים שכן הייתם רוצים שיהיו (פורנו?) יהיו מצונזרים

ובוא נניח ואתם גם בעד לצנזר פורנו, אז יום אחר כך יוחלט לצנזר דברים שכן הייתם רוצים שיהיו (לדוגמא, של בחורות בבגד ים)

אחר כך, כל תמונה שבה רואים עור של בחורה תצונזר, אחר כך , זה יחול גם ברחוב, ובסוף - הנשים כולן ידוכאו ויחויבו להסתובב עם סדין שחור על כל הגוף והפרצוף

מה שצריך להיות זה שני דברים:

1. סמכות ואחריות *בלעדית* של כל ערוץ/אתר לצנזר את התוכן שלו עצמו

2. חופש בחירה ויכולת בחירה עבור כל אזרח לאיזה תוכן הוא רוצה להיחשף או איזה תוכן הוא רוצה שמשפחתו תיחשף אליו

זה נכון שיש "יוצאים מהכלל" - מה שנקרא "תוכן לא חוקי" - כמו פדופיליה, אבל חשוב להבין שגם זה, פשוט "רמה מסויימת" של סבלנות מוסרית - כלומר - אין מוסר אבסולוטי, אין איזשהם "ערכים שהם נכונים אוניברסלית" - ולכן חשוב להבין שההחלטה של החברה שלנו (וחברות אחרות) שתכנים פדופיליים יהיו מחוץ לחוק, היא החלטה ערכית - והיא מקבילה לחלוטין לדוגמא להחלטה שפורנוגרפיה באופן כללי תהיה בלתי חוקית. אין הבדל עקרוני בין הדברים.

כל חברה עושה את ההחלטות שלה לגבי מה "חוקי" ומה "לא" - אבל כל עוד התכנים עצמם לא בלתי-חוקיים בפני עצמם, אסור לצנזר אותם (וגם צריך כמובן לאפשר מסגרת דמוקרטית שבה יוכלו להשתנות ההגדרות של מה "חוקי" ומה "לא", בהתאם לרוח התקופה, והנורמות החברתיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...