דאודורנט... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דאודורנט...

LazyCat

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבין כל מה שהוזכר פה (הנורמליים, לא כולל אלה ב-60$), Fa for men הוא הכי טוב שיצא לי לנסות, אבל גם הוא לא להיט מבחינת השארת הסימנים. הוא טוב יותר מהשאר (ג'ילט ג'ל, אלוהים ישמור) אבל לא מושלם.

היחיד שלא ניסיתי זה ה-Gillette Professional, שלגמרי במקרה אתמול עברתי לידו בסופר פארם אז לקחתי אחד. הוא עשוי מקרם, וזה נראה דיי מגניב.. עושה רושם חיובי. בקרוב נגלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין כל מה שהוזכר פה (הנורמליים, לא כולל אלה ב-60$), Fa for men הוא הכי טוב שיצא לי לנסות, אבל גם הוא לא להיט מבחינת השארת הסימנים. הוא טוב יותר מהשאר (ג'ילט ג'ל, אלוהים ישמור) אבל לא מושלם.

היחיד שלא ניסיתי זה ה-Gillette Professional, שלגמרי במקרה אתמול עברתי לידו בסופר פארם אז לקחתי אחד. הוא עשוי מקרם, וזה נראה דיי מגניב.. עושה רושם חיובי. בקרוב נגלה..

ur in for a treat :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ולא נראה כי יש דואודורנט שחף מהשארת סימנים, נראה לי שנצטרך לתקוף את הנושא מזוית אחרת, אז איך מסירים את הכתמים מהחולצה ?

שיטות שאני יודע עליהן, אך לא ניסיתי -

1. אבקת כביסה ביו.

2. חומץ הדרים.

אתם מוזמנים להוסיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה היה לנו...

Nivea roll

Gillette 3X

Gillette Professional

Fa

ננסה אחד אחד עד שנמצא את זה שעונה על הדרישות.

אז הלכתי וקניתי את כולם, מי שהמליץ על ה- Gillette 3X האם מדובר בזה עם תוספת ה- Power Beads או ה- 3x הרגיל (קניתי את שניהם) ?

התחלתי לבדוק מהזול ליקר (Fa>>Nivea>>Gillette 3X>>3X P.Beads>>Pro), אני אעדכן כאן מידי פעם על כל אחד ואחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אני אקשר אותך לראש צוות ביקורות שזה יעלה במדור הביקורות שלנו. נמאס כבר מכל החומרה הזאת, צריך לחדש

:lol: :lol: :lol:

כמו שהזכרתי השתמשתי ב AXE ובFA שניהם ספריי..

אני אוהב להשתמש בספריי כי הוא לא משאיר סימנים והוא גם משמש לריסוס בקטנה כזה שאתה לא רוצה לבזבז בושם..

בעיקרון זה היה לתקופת הצבא כי חבל לבזבז בושם שאתה בצבא..

כמו שכבר אמרתי הספריי של הFA ממש טוב ויש לו ריח גם ממש טוב אבל לא אפקטיבי במיוחד..

רק אתמול עברתי בסופר גם כן וראיתי את הGillette Professional (קרם) וזה נראה לי ממש טוב, נספג בעור ולא משאיר כתמים (במידה ואתם לא שמים יותר מידי)

עד עכשיו אני ממש מרוצה ממנו אני רק מקווה שהוא לא נגמר תוך 5 דקות כמו גל\ספריי...

וואו מגניב לא ידעתי על האתר הזה נראה ממש טוב, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...