באג חמור בנוקיה N97: עושה ריסט לבד ומכבה את עצמו רנדומלית. הצילו!!! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באג חמור בנוקיה N97: עושה ריסט לבד ומכבה את עצמו רנדומלית. הצילו!!!

DXter

Recommended Posts

הטלפון שלי (N97) כבר הרבה זמן עושה לעצמו ריסט מתי שמתחשק לו ואפילו מכבה את עצמו. זה יכול להגיע ל5 פעמים ביום ואפילו יותר.

אתמול בבוקר יורוקום התקינו לי גרסא 21 וקיוויתי שהבעיה תיפתר אך לצערי ב10 דקות אחרונות הוא התחיל את עצמו מחדש 3 פעמים.

הטלפון נבדק ע"י יורוקום כבר כמה פעמים ואפילו נשלח למפעל. לצערי שום דבר לא עזר. הדבר היחידי שהם מציעים לי זה לשלוח אותו שוב למפעל...

האם הבעיה הזאת קיימת אצל עוד מישהו? האם יש למישהו מושג הבעיה ו\או איך לפתור אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא למועדון... לצערי התופעה הזאת לא נדירה וקרתה גם לי בN95 שלא הפסיק לרסטט את עצמו, הפתרון היחיד הוא חומרתי, מכשיר חדש לגמרי. (ותאמין לי שניסיתי כל דבר תוכנתי). במידה והסיפור חוזר על עצמו, הגיע הזמן קצת לעשות רעש לדעתי.

אגב מחקירה קטנה שאני בעצמי עשיתי החשש לדבר הזה הוא קורוזיה בשל שימוש אינטנסיבי בסוללה של המכשיר, אני מניח שאיך שקיבלת את הN97 התחלת חרוש עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הטלפון נקנה בחול אז אי אפשר פשוט לתת לי חדש... וטלפון כזה עולה 4000 שקל אז אם למישהו בא לפתוח לי קופת צדקה הוא מוזמן.

לא חושב שזה קשור לסוללה. כמו שאמרתי הטלפון היה כבר בתיקון כמה פעמים כולל במפעל (ונשלח שוב למפעל היום). לא אמרו לי שמצאו את הבעיה אז כנראה שזה לא מה שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הטלפון נקנה בחול אז אי אפשר פשוט לתת לי חדש... וטלפון כזה עולה 4000 שקל אז אם למישהו בא לפתוח לי קופת צדקה הוא מוזמן.

לא חושב שזה קשור לסוללה. כמו שאמרתי הטלפון היה כבר בתיקון כמה פעמים כולל במפעל (ונשלח שוב למפעל היום). לא אמרו לי שמצאו את הבעיה אז כנראה שזה לא מה שאתה אומר.

סליחה?

החל מ2263

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=721073

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פתחתי את הדיון הזה כדי שיגידו לי אם זה היה רעיון טוב לקנות את הטלפון הזה או לא.

ולמקרה שפספסת... כתבתי שהטלפון נבדק על ידי יורוקום כבר מספר פעמים ואפילו נשלח למפעל (ונשלח פעם שניה לפני כמה ימים).

גם אימייל שלחתי דרך אגב והם לא ענו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיכרותי עם המכשיר, לא מדובר בבאג בכל מכשירי ה-N97 אלא בחלק מהמכשירים. זה עדיין לא ייתן לך כיוון אם מדובר בבעיית חומרה או בעיית תוכנה אך כדאי גם לנסות לעדכן לגרסא 2.1 ולראות אם זה פותר לך את הבעיה (אם המכשיר נמצא ברשותך בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א-המכשיר לא נמצא ברשותי כרגע.

ב-למה אנשים לא קוראים את הפוסט המקורי? זה יכול לחסוך שאלות מיותרות... כתבתי שעידכנתי לגרסא 21 וזה לא עזר.

כל זמן שעובר אני נוטה יותר לחשוב שזה בעיה חומרתית כי באמת כל הדברים שניסיתי עם התוכנה לא עזרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...