מבקש המלצה למארז עד 400 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למארז עד 400 ש"ח

asafgolan

Recommended Posts

אני מעוניין להחליף את המארז שלי (Raidmax Sagitta) במארז שלא יעלה על 400 ש"ח. עדיף שיבוא עם מספר מאווררים מספק או שלפחות עדיין לא יעלה על 400 ש"ח אם אני גם קונה מאווררים. חשובים לי כמובן שיהיה קר ושקט ככל האפשר במסגרת התקציב. ראוי לציין של8800GT המזדקן שלי מותקן ACCELERO S1 עם שני מאווררי 120 מ"מ, מה שהופך אותו לעבה במיוחד, אבל אם הוא נכנס בסגיטה, אני משער שלא תהיה בעיה במארזים אחרים.

אני מתכוון להעביר את החומרה הנוכחית שלי לשם (מפרט מלא בצד) ושהוא גם ישמש למחשב עתידי. מה מומלץ?

אגב, יש לי ידע בסיסי בחומרה, עד כמה זה יהיה לי מסובך להעביר לבד את החומרה הישנה למארז החדש? וכמה איש מקצוע יכול לקחת על זה?

עריכה: שכחתי לציין שיש לי כוננית שבה המארז ישב שגודלה הוא 22.5X48 ס"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהמארז COOLERMASTER CM 690 RC-690 מומלץ במסגרת התקציב שלי, רק שהוא גבוה מדי בכמה מילימטרים מהכוננית שלי.

ממה שראיתי בתמונות יש לו רגליות בתחתית, אולי יש אפשרות להוריד אותן ובכך "לגלח" את המילימטרים העודפים? למישהו פה יש את המארז ויכול אולי לאשר אם זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הK-60 גבוה מדי. יש פה מישהו שיש לו את אחד מהמארזים שהוזכרו כאן ויכול לאשר שהרגליות אכן נשלפות ושזה מקצץ מספיק מהגובה?

עריכה: נראה לי שאני אלך על הCM590 במקום להסתבך עם הסרת רגליות. הבנתי גם שהוא אפילו טיפה עדיף על ה690. תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...