טיסה לסין - מה משתלם לקנות שם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיסה לסין - מה משתלם לקנות שם?

Posford

Recommended Posts

רציתי להתייעץ איתכם בנוגע לטיסה לסין.

מה משתלם לקנות שם? וממה צריך להיזהר מחיקויים בעיקר בתחום הטכנולוגיה.

אני מעוניין לקנות לפטופ איכותי ואייפון.

השאלה אם משתלם לקנות שם מאשר בארץ? ממה צריך להיזהר כדי לא לקנות זיוף?

ומה בנוגע לביגוד והנעלה, יש דברים איכותיים וזולים משמעותית מהארץ?

אשמח להמלצות של חבר'ה שטיילו בסין בעבר.

תודה רבה. :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, מסין משתלם לקנות כמעט כל מה שעולה על דעתך. כמובן שבתחום האלקטרוניקה תמיד צריך להיזהר מזיופים. בתחום הביגוד וההנעלה אתה יכול לקנות נייקי דיזל וכל מה שאתה רוצה בערך במחירים מגוכחים. כמובן שצריך לחפש יותר טוב אחר המקוריים - הסיניים נזהרים מלהיתפס ע"י כל מיני גופים שמחפשים סחורה גנובה מהמפעלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה ישראלים בוחרים דווקא את המדינות המגעילות האלה, מה יש לעשות בחורים האלה?

תטוסו לגרמניה, ארה"ב, צרפת... שם באמת יהיה כיף ולא תצטרכו לבדוק כל מוצר אם זה מזוייף או תאבדו באיזה ייער ולבסוף יידווחו עליכם בחדשות שנעדרתם ולא מוצאים אותכם כשבסוף ייתברר שאיזה כנופיית שודדים רצחה אותכם או משהו כזה.

תביא כמה סינים

they get shit done fast

בגלל קבלנים קמצנים אנחנו משלמים ביוקר...

במקום להעסיק ישראלים ושהכסף ייזרום בארץ, הקבלנים מעסיקים פועלים תאילדים כי הם נחשבים לעבודה זולה, בניגוד לישראלי שידרוש יותר, אבל מן הסתם הוא יידרוש יותר...

היום כל הישראלים הולכים להיי-טק כי במקצוע הזה אין לאן לגדול, כל עוד ייעדיפו להעסיק בזול תאילנדי ולא ישראלי ביוקר זה יהיה ככה.

ואני מדבר מניסיון (לא שלי, אלא של אבא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פולגז, אני לא רוצה להעליב, אבל אתה כבר הרבה זמן "בוכה" על המצב הכלכלי שלכם.

הסיבה היא לאו דווקא קבלנים קמצנים, אלא ישראלים עצלנים. מניסיון (לא שלי, של אבא שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בדיוק. לא ראית כתבות על כך שרצו להחליף בפרדסים קוטפי פירות תאילנדיים בישראלים והם לא רצו לעבוד כל היום בשמש? . . .

למרות זאת הישראלים יבואו לדעתי כאשר יעיפו את התאילנדים והקבלנים יוכרחו להעלות דרסטית את השכר לבערך 30-40 לשעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה ישראלים בוחרים דווקא את המדינות המגעילות האלה, מה יש לעשות בחורים האלה?

תטוסו לגרמניה, ארה"ב, צרפת... שם באמת יהיה כיף ולא תצטרכו לבדוק כל מוצר אם זה מזוייף או תאבדו באיזה ייער ולבסוף יידווחו עליכם בחדשות שנעדרתם ולא מוצאים אותכם כשבסוף ייתברר שאיזה כנופיית שודדים רצחה אותכם או משהו כזה.

מה קשור טיול באירופה הקלאסית לטיול בסין.

זה טיול מסוג אחד, וזה טיול מסוג אחר. תפתח את העיניים.

פותח הדיון - תהנה בסין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך בסוף הטיול בסין תחזור לארץ דרך הונג-קונג ותקנה את כל הדברים שלך שם.

יש שם מרכזי קניות ענקיים של מוצרי אלקטרוניקה. יש שם לפטופים ומכשירי אלקטרוניקה בכמעט חצי מחיר מהארץ.

והכי זול שם זה מוצרי אופטיקה, כגון עדשות למצלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...