Gmail דורשים מס' טלפון בהרשמה. דרכים לעקיפה? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gmail דורשים מס' טלפון בהרשמה. דרכים לעקיפה?

ssib

Recommended Posts

היי לכולם

אמש ניסיתי להרשם לחשבון ג'ימייל ומסתבר שג'מייל דורשם מס' טלפון לשם שליחת סיסמא.

אמנם שמעתי כבר אודות הרעיון הזה, אבל טרם בהקשר שלהם.

ייתרה מזאת, לפני כמה זמן פתחתי חשבון לקרוב משפחה ולא היתה דרישה שכזו.

מה שכן, לא ראיתי דיוויחים רבים (או בכלל) אודות העניין כאן או ברשת הישראלית בכלל.

אז מה, ממש חדש?

משהו אישי נגדי?

ואם כבר, והיות ואני מעדיפה שלא למסור להם מס' טלפון (יותר מידי פרטים עלי, הרבה יותר מיד) האם ניתן איכשהו להתחמק מהעניין ועדיין להרשם?

תודה לעונים ולמתייחסים

והמשך יום כחול (כתום היה לפני יומיים, לא כיף כתום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לתת מספר טלפון לגוגל? רופל

בהרשמה את נותנת להם שם פרטי,שם משפחה,כתובת מגורים,ארץ מגורים,תאריך לידה

אם באמת היו רוצים לעשות לך משהו (רמז-הם לא, בשביל זה יש הסכם) הם יכולים למצוא את המספר טלפון שלך הרבה יותר מהר משלך יקח לרשום אותו

נקודה למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לרשום מה שאתה רוצה בשם או מקום מגורים ואין לגוגל דרך לבדוק את זה, אבל אם הפלאפון שלך או שסתם המצאת מספר הם כן יכולים לבדוק ע"י שליחת הקוד אימות חשבון באסמאס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה שלגוגל יש גישה למידע הרבה יותר רגיש ממספר הטלפון שלך...

העניין שאפשר לסמוך על חברות מסויימות שכותבות בהסכם שלהם שלא ישתמשו במידע שאתה מספק לשום דבר מלבד לאקטיבציה

אם היא כזאת פרנואידית שפשוט לא תשתמש במוצרי גוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על תשובותיכם, TheReaperו- ItachiSan

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=442972.0

:lol:

תנסי לפתוח את האימייל דרך מחשב אחר... ככה זה הסתדר לי.

וואלה, ItachiSan

כנראה חיפשתי לפי הפרמטרים הלא נכונים :)

מה שכן, אנסה דרך מחשב אחר. ותודה.

אם כבר, שאלה, אתה חושב שהזיהוי הוא דרך הקוקיז (שאותן אפשר בקלות למחוק) או דרך ה- IP?

כי אם דרך ה- IP זה שהם רואים הוא ה- IP החיצוני, ומכאן שלפתוח דרך מחשב נוסף המחובר דרך אותה (ובעל IP חיצוני זהה) לא ממש יועיל.

או שאני טועה?

לא רוצה לתת מספר טלפון לגוגל? רופל

בהרשמה את נותנת להם שם פרטי,שם משפחה,כתובת מגורים,ארץ מגורים,תאריך לידה

אם באמת היו רוצים לעשות לך משהו (רמז-הם לא, בשביל זה יש הסכם) הם יכולים למצוא את המספר טלפון שלך הרבה יותר מהר משלך יקח לרשום אותו

נקודה למחשבה

TheReaper ,

נכון, הם דורשים פרטים. אבל ברוב המקרים אין צורך (או סיבה) לרשום פרטים נכונים. ואגב, כל הדרישה הזו לפרטים נראית לי בהרבה מקרים סתם מוגזמת, ומיותר ורק במטרה לאסוף על המשתמשיפ נתונים. וחשוב על זה, מאיזו סיבה בדיוק רלוונטי לאיזה אתר דואר היכן אני גרה, מה תאריך הלידה שלי או מה שם משפחתי.

גוגל יכולים לאסוף עלינו המון מיידע , הם רואים את המייל, את הקלנדר את ה- RSS, את הכתובות שאנו מחפשים בגגול ארץ, ברור שאת החיפושים. כך שרק הגיוני שרבים אינם מתלהבים לתת להם פרטים מיותרים אם ניתן להמנע מכך. אגב, סביר שגם דרך ה- IP הם יכולים לאתר את אותם פרטים, אבל זה טיפה יותר מסובך, ולפחות על פניו אמור לכלול לפחות דרישת מיידע מספק האינטרנט.

עריכה:

דרך אותו מחשב, מחקתי קוקז ועבדתי דרך אחר. יש! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה שלגוגל יש גישה למידע הרבה יותר רגיש ממספר הטלפון שלך...

העניין שאפשר לסמוך על חברות מסויימות שכותבות בהסכם שלהם שלא ישתמשו במידע שאתה מספק לשום דבר מלבד לאקטיבציה

תקרא לי פרנואיד, אבל אני עדיין מעדיף שלא למסור פרטים אישיים אלא אם אני חייב (לדוגמה, כשאני קונה מוצר דרך האינטרנט וצריך להכניס כתובת למשלוח). :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...