כדי לפתוח חשבון בגוגל צריך פלאפון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי לפתוח חשבון בגוגל צריך פלאפון

ItachiSan

Recommended Posts

איך נעשה את החיים קשים למי שרוצה לפתוח אימייל חשבו בגוגל. והרי התשובה:

http://www.google.com/support/accounts/bin/answer.py?answer=114129&hl=iw&ctx=ch_CreateAccount&p=mail

ומה לגבי מי שאין לו פלאפון?

"

אין לי טלפון , אני יכול להירשם?

אם ברצונך להירשם לקבלת כתובת , חייב להיות לך טלפון עם יכולות שליחת הודעות טקסט.

אם אין לך טלפון, ייתכן שתרצה לשאול חבר אם תוכל להשתמש במספר שלו לצורך קבלת קוד.

"

:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעולם לא ייעשה בו שימוש למטרות שיווקיות ללא אישורך, ולעולם לא ניצור איתך קשר דרך מספר זה ללא אישור מפורש מצדך.

כלומר - אם תקבל SMS שיווקי מגוגל, יש לך עילה להגיש תלונה (לפי חוק הספאם החדש) ולקבל פיצויים.

אגב, בדף יצירת החשבון שלהם אני לא רואה שיש מקום לרשום מספר טלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר - אם תקבל SMS שיווקי מגוגל, יש לך עילה להגיש תלונה (לפי חוק הספאם החדש) ולקבל פיצויים.

אגב, בדף יצירת החשבון שלהם אני לא רואה שיש מקום לרשום מספר טלפון.

בדף השני אחרי שממלאים פרטים יש אימות SMS.

זה קיים כבר חודשים רבים, אולי כבר מעל לשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ומה יהיה הצעד הבא? בסוף הם יבקשו להכניס בהרשמה את הכתובת כדי לשלוח את הקוד אימות עם שליח עד הבית...

ולמי שאין בית יתכן שהוא ירצה לשאול חבר אם הוא יכול להשתמש בבית שלו לצורך קבלת הקוד. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי על מה אתם מתבכיינים.

אתרים רבים דורשים אישור דרך SMS וזה לגיטימי לחלוטין, זה מונע הרשמה כפולה. ומשולשת. ומרובעת. ו-spambots שיוצרים מאות חשבונות.

אגב לא ראיתי מישהו שמתלונן על זה ש- שולחים קוד אימות ע"י זה שהם מחייבים את חשבון הבנק שלו (eran019, נכון שזה קצת יותר גרוע מקוד אימות עם שליח?) אז למה פה כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מחייבים אותך ב1.9$ שאתה מקבל בחזרה לחשבון הפייפל, אבל זה סביר בהתחשב בעובדה שזה נועד למנוע הונאות. (למרות שבעיקרון אם היו רוצים היו מחייבים על 0.1$ וזה היה מספיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מחייבים את חשבון הבנק, הם מפקידים לחשבון הבנק שלך שתי סכומים נמוכים (בערך 20 סנט)

לא נכון, מה זה יתן להם? הם מחייבים אותך כדי שהם יוכלו לספק לך את קוד האישור בפרטי החיוב של כרטיס האשראי.

הם מחייבים אותך ב1.9$ שאתה מקבל בחזרה לחשבון הפייפל, אבל זה סביר בהתחשב בעובדה שזה נועד למנוע הונאות. (למרות שבעיקרון אם היו רוצים היו מחייבים על 0.1$ וזה היה מספיק)

נו, גם הטלפון ברישום לגוגל נועד למנוע הונאות, וזה הרבה פחות "מלחיץ" מלחייב לך את חשבון הבנק. אז מה הבעיה בזה? אתה בסך הכל נותן את מספר הטלפון שלך, מה ישמע... כל חנות אינטרנטית היום מקבלת את המספר שלך כשאתה נרשם אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין של הכתובת הוא כתוצאה מנוהל ישן יחסית. היום ברור שאתה לא צריך לחכות לפירוט המודפס, אבל זוכר ב 2005 שלא ממש הייתה לך ברירה אלא לעשות את זה?

לא ריעננו נהלים מאז, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...