מחפש מחשב 13 שנותן יחס טוב תמורה- תקציב עד 1000 $ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב 13 שנותן יחס טוב תמורה- תקציב עד 1000 $

tomermu

Recommended Posts

העבודה- משרדית לחלוטין.

כמו כן המחשב יהיה מחובר לתחנת עבודה ודולק כל היום רצוף.

המחשב צריך להיות מאד ולכן גודל המסך חשוב.

אני מביא מארה"ב והשאלה שלי היא האם יש איזה מחשב שכזה שנותן יחס מצויין בין מחיר לתמורה

ובאמת שווה להתאמץ בשבילו מבחינת המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט קצת יותר את הדרישות שלך.. עד כמה חשובה הסוללה, האם יש צורך בכונן אופטי, האם אתה תשתמש בתוכנות כבדות (גרפיקה) או אך ורק באופיס ואינטרנט.

http://www.amazon.com/UL30A-A2-Light-13-3-Inch-Silver-Laptop/dp/B002P3KMNU/ref=sr_1_5?ie=UTF8&s=pc&qid=1264941845&sr=1-5

בכל אופן מדובר במחשב מעולה שיסתדר טוב מאוד עם יישומים משרדיים, שוקל מעט, ונותן זמן ארוך במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא צריך מחשב עם 12 שעות אם גם ככה הוא מחובר לחשמל רוב היום..

ברור לכולם זמן הסוללה בא על חשבון ביצועים, ככה שאתה נותן לו משהו שהוא לא צריך תמורת משהו שכנראה יותר חשוב לו.

תנסה להגדיר קצת יותר מה בדיוק השימושים והדרישות שלך (יש סטיקי בפורום אם אתה רוצה להעזר במשהו טוב)

לכל אחד תמורה זה עניין יחסית.. אני רואה זמן של 5 שעות מספיק מעל ומעבר ולעומת זאת מעבד su7300 חלשלוש,

ויש אנשים שחושבים שאפשר לקחת מעבד חלש אבל זמן הסוללה של המחשב זה הדבר הקדוש ביותר

עניין של מה אתה בדיוק צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1000K? זה כאילו אלף אלפים?.. יקר

חחחח

צודק 1K

או 1000$

איך שתעדיף..

דווקא אפשר היה ב 1000K להביא אחלה מחשב.

או לבקש שייצרו אחד במיוחד בשבילי..[br]פורסם בתאריך: 31.01.2010 בשעה 15:26:56

פרט קצת יותר את הדרישות שלך.. עד כמה חשובה הסוללה, האם יש צורך בכונן אופטי, האם אתה תשתמש בתוכנות כבדות (גרפיקה) או אך ורק באופיס ואינטרנט.

http://www.amazon.com/UL30A-A2-Light-13-3-Inch-Silver-Laptop/dp/B002P3KMNU/ref=sr_1_5?ie=UTF8&s=pc&qid=1264941845&sr=1-5

בכל אופן מדובר במחשב מעולה שיסתדר טוב מאוד עם יישומים משרדיים, שוקל מעט, ונותן זמן סוללה ארוך במיוחד.

זמן הסוללה לא קריטי לי כי המחשב יהיה מחובר לתחנת עבודה במרבית היום.

בכל מקרה, עוד שנה וחצי הסוללה לא תחזיק יותר משעתיים.

הדרישות שלי הן עבודה משרדית בעיקר שכוללת:

חיבור לרשת במשרד,

שתי תוכנות (לא כבדות) שיעבדו רצוף,

מסמכי ,

וכמה טאבים של אקספלורר פתוחים קבוע.

אין לי צורך בכונן אופטי.

לגבי המחשב שנתת לי קישור אליו,

השאלה שלי היא אם מעבד כזה יחזיק עבודה רציפה כל היום במשך כל היום וכמובן את כל מה שהזכרתי לעיל.

חשוב לי שלא יהיה איטי, לא "יחשוב" יותר מדי, ושפשוט ירוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שלך אפשר לקנות את הדגם החדש של לנובו ה-T410 עם מעבד i5 520M שיעלה 950 דולר

שדרוג אחריות ל-3 שנים יעלה לך עוד 100 דולר בערך.

היתרון של המחשב שהוא נחשב אחד המחשבים הכי איכותיים בשוק מבחינת בנייה.

זמן הסוללה של הדגם החדש יכול להגיע עד ל-18 (כן, שמונה עשרה) שעות עבודה עם סוללת 9 תאים מיוחדת

וכל זה כמובן מגיע עם מעבד חדש וחזק, מסך מט וכל מה שרק אפשר לבקש מנייד

http://www.costcentral.com/proddetail/Lenovo_ThinkPad_T410_2516/2516ADU/11039836/froogle/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב צריך להיות מאד ולכן גודל המסך חשוב.

נייד מאוד, משמע קל משקל. או לפחות זה מה שאני הבנתי :P

המחשב שהבאתי שוקל 1.7 קילו. ויש לך אפשרות להמהיר את המעבד בלחיצת כפתור (super high preformance mode)

במצב זה המחשב יתמודד בקלות עם כל דבר שתזרוק עליו, כולל סרטים ב1080P וכמה תוכנות שרק תרצה.

מה שכן, הלנובו הרבה יותר חזק כמובן, אבל גם יותר יקר ויותר כבד. לשיקולך.

עריכה:

אם הקנייה תתבצע בזמן הקרוב אך לא הקרוב מאוד. בערך בעוד חודש יצא היורש של המחשב שהבאתי שיתהדהד במעבד I5 בעל צריכת הספק נמוכה.

יעלה בערך 800 דולר וישקול 1.6 קילו. הוצג בתערוכת .CES 2010.

שווה לחכות לו. במיוחד אם אתה לא צריך כונן אופטי, והמשקל חשוב לך.

יתרונות, 4GB מהקופסא, משקל, שנתיים אחריות בלי תוספת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייד מאוד, משמע קל משקל. או לפחות זה מה שאני הבנתי :P

המחשב שהבאתי שוקל 1.7 קילו. ויש לך אפשרות להמהיר את המעבד בלחיצת כפתור (super high preformance mode)

במצב זה המחשב יתמודד בקלות עם כל דבר שתזרוק עליו, כולל סרטים ב1080P וכמה תוכנות שרק תרצה.

מה שכן, הלנובו הרבה יותר חזק כמובן, אבל גם יותר יקר ויותר כבד. לשיקולך.

עריכה:

אם הקנייה תתבצע בזמן הקרוב אך לא הקרוב מאוד. בערך בעוד חודש יצא היורש של המחשב שהבאתי שיתהדהד במעבד I5 בעל צריכת הספק נמוכה.

יעלה בערך 800 דולר וישקול 1.6 קילו. הוצג בתערוכת .CES 2010.

שווה לחכות לו. במיוחד אם אתה לא צריך כונן אופטי, והמשקל חשוב לך.

יתרונות, 4GB מהקופסא, משקל, שנתיים אחריות בלי תוספת כסף.

אתה מדבר על דגם חדש של האסוס?

אם כן מה הדגם עצמו? אתה יודע?

בעקרון המחשב יירכש לקראת סוף החודש אז נראה לי שזה בדיוק הזמן שאתה מדבר עליו.[br]פורסם בתאריך: 31.01.2010 בשעה 19:04:24

אם ככה אז ה-5310m של הוא הבחירה בשבילך

http://www.nextwarehouse.com/item/?864448_g10e

גם זול יותר, גם קטן יותר וגם חזק יותר.

זול יותר זה כן ואני מחפש זול אבל חזק יותר ממה?

הלנובו שהצעת נראה חזק מאד אבל מסך 14.

לא שזה גדול מדי אבל עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות, הHP חלש יותר מהאסוס כשהאסוס מומהר (עניין של לחיצת כפתור). ה9400SU בערך בכח של הT5800.

לעומתו ה7300SU במצב ביצועים (1.73 ghz) לעומת ה1.4 של ה9400 פחות או יותר בכח של הT7200-T7300.

שזה כבר מעל או מעבר למה שאתה צריך.

חוץ מזה לאסוס 4GB זכרון לעומת ה2GB בHP, ושנתיים אחריות לעומת שנה. ואפילו זול יותר ב50$.

בכל אופן המחשבים החדשים של כנראה יתחילו להופיע בחנויות לקראת מרץ, שכן הם רוצים לגמור את המלאים של הישנים קודם.

לדעתי יורידו מחירים בצורה נאה ברגע שישיקו את החדשים,אז לקחת את ה30A ב600 דולר זאת חתיכת מציאה. והייתי קונה בלי לחשוב פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתה מקשקש, אבל המעבד ב-HP הוא SP9300 והוא חזק כמעט כמו i5 430m החדש..

אתה מוזמן לראות בנצ'מארקים למעבדי ניידים:

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmarklist.2436.0.html

ואגב, SU9400 חלש מ-T5500 אז לא הייתי אומר שהוא כמו T5800

ה-SU7300 חלש ממנו, ולא יודע כמה היא עניין רציני במחשבים במיוחד כי זה אוכל בקצב מפחיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי, משום מה הייתי בטוח שהHP מגיע עם ה9400 su.

בכל אופן הייתי מחכה לחדשים של .

למרות שהSP9300 נראה לא רע בכלל.

ודווקא ההמהרה גוזלת מהמחשבים האלה רק 20 דקות ואפילו פחות. מדובר בתוספת של 2-3 וואט. (המעבד ברגיל לוקח 10).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...