012 חוסמת את Steam? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 חוסמת את Steam?

J0HNiE

Recommended Posts

מה לעשות? עד שאף אחד לא יקים כבל חדש לחו"ל, ככה זה ישאר

הממ, מצד שני אם מלא יעברו לחברה שיש לה כוונה להקים, אז יהיה לה יותר כסף להקים אחד

רק תיקון קטן - כבל התקשורת שמחבר את ישראל לשאר העולם הוא בבעלות חברת מד-נאוטילוס ולא בבעלות ספקית אינט'.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%93_%D7%A0%D7%90%D7%95%D7%98%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%A1

לא ניראה לי שחברה אחת תקים כבל תקשורת כי פשוט אין בזה טעם.. צריך לשפר את תשתית האינט' במדינה. הבעיה לא תמונה בכבל אלא בתשתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע שזה מד נאוטילוס, אבל נטוויז'ן רצו בעבר וכרגע 014 חושבים על זה

אתה יודע איך זה יחסוך להם עלויות?

ותשתית אתה אומר? תגיד לי, איפה אתה חושב שהשרתים של סטים יושבים? בתל אביב? הם יושבים בחו"ל ועוברים דרך כבל אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותשתית אתה אומר? תגיד לי, איפה אתה חושב שהשרתים של סטים יושבים? בתל אביב? הם יושבים בחו"ל ועוברים דרך כבל אחד

אז מה אם הם יושבים בחו"ל? אולי פספסתי כאן משהו, מה זה משנה איפה השרתים?

יש שרת קבצים ישראלי, של ויגיימס, ושרתים למשחקים זה כבר תלוי במשחק. יש שרתים בארץ לרוב המשחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמעוניין: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3843622,00.html

כתבה מynet שמסבירה איך לבדוק אם הספקית משחקת לכם עם החיבור

מומלץ לבצע את הבדיקה כמה פעמים במהלך היום, כל פעם בשעה שונה. יכול להיות שמגבילים את החיבור רק בשעות השיא למשל..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שכבר שבועיים מז*** לי את המוח .

הוא שידרג למהירות 2.5 מגה ומאז השידרוג יש לו פינגים בכול המשחקים שיש לו .

אני קראתי לו מלא תגובות פה והוא עדיין מסרב להאמין , הוא מעדיף לחשוב שזה בעיה במחשב שלו ושאל אותי אם כדי לו לפרמט (הוא פירמט כבר לפני חודש) .

אני יראה לו את הכתבה הזאת שיקרא אותה ויסתכל על כל התגובות הטובות שיש שם על ה012 :) :2gunsfiring: :mavet:

ומה זה אצלהם חבילת ? הם כאילו עושים טובה שהם נותנים לך לשחק בצורה טובה רק אם תשלם יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהות של החבילות זה תעדוף לעומת לקוחות רגילים. ככה שהגישה לשרתי חו"ל תהיה טובה יותר ופחות פורטים חסומים.

כמובן, שזה אבסורד לשלם יותר עבור משהו שמגיע לך מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני חשבתי .

אני בלי שום חבילת (כרגע ב12מגה) אבל לפני זה הייתי ב2.5 מגה והייתי משחק איתו ביחד ותמיד היה לו פינג גבוה ולי היה פינג נמוך.

כמובן, שזה אבסורד לשלם יותר עבור משהו שמגיע לך מלכתחילה.

:hizuk: :hizuk: :hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...