012 חוסמת את Steam? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 חוסמת את Steam?

J0HNiE

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

012 מספקת שירות. חלק מהאנשים מרוצים מהשירות - ולכן נישארים בחברה. חלק לא מרוצים (כי הספקית חוסמת את סטים ולא יודע מה עוד) - אז הם עוזבים את החברה.

החברה לא "חרא". היא פשוט לא עונה על הצרכים שלך בתור לקוח... זה הכל.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה פשוט שזה התחיל מזה שהיתה לי איטיות מטורפת, ואחרי זה חסימות, ואז שרציתי להתנתק זה הגיע למצב שרבתי בצעקות עם הנציגת שירות שכל כך לא רצתה לנתק אותי, נראה לי האחראי משמרת עומד מאחוריה עם שוט ברזל לוהט ומחכה לקבל תשובה שהלקוח התנתק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מסריחה

אתם יודעים שהיא בכוונה עושה ללוקחות שלה פינגים גבוההים מדי במשחקים על שרתים אירופיאים(לא משהו כמו 200-500 אלא 2000 ואפילו יותר) כמו לדוגמא GW, זה קרה לחבר שלי ואז הוא התקשר אליהם והם אמרו שבשביל לשחק במשחקים על שרת אירופאי הוא צריך לקחת אצלם את חבילת GAMER שעולה פי 2 יותר ובעלת אותו מהירות אינטרנט(5 מגה)

פשוט ביזיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מסריחה

אתם יודעים שהיא בכוונה עושה ללוקחות שלה פינגים גבוההים מדי במשחקים על שרתים אירופיאים(לא משהו כמו 200-500 אלא 2000 ואפילו יותר) כמו לדוגמא GW, זה קרה לחבר שלי ואז הוא התקשר אליהם והם אמרו שבשביל לשחק במשחקים על שרת אירופאי הוא צריך לקחת אצלם את חבילת GAMER שעולה פי 2 יותר ובעלת אותו מהירות אינטרנט(5 מגה)

פשוט ביזיון

אני לקוח ב012 עוד מתקופת ה52K. יש לי לרוב בעיות במשחקי MMORPG שיושבים על שרתים אירופאים כי מזהים אותי מחוץ מאירופה, כשחברים שלי, לקוחות וכ'ו, משחקים בכיף. לפעמים אני נאלץ להשתמש בכל מיני תוכנות מעפנות שמקשרות אותי לשרת דרך שרת אירופאי, וגורמות לפינגים..

אבל בכל זאת, אני מתקשה להאמין למה שכתבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר נרשם פה אבל זו ההוכחה:

There are several ISPs which block ports required for the proper operation of and games:

* Dutch Telecom (Steam traffic blocked)

* ISPFree (Steam traffic blocked)

* TalkTalk (bandwidth throttling reduces download speeds)

* Bluewin (Firewall blocks from provider side - must be disabled through provider's service portal)

* 012.net (Steam traffic blocked)

לvalve אתה מאמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ומתמיד יש לי בעיות איתם .. אני לא מבין למה אני עדיין נשאר איתם

לדוגמא היום או השבוע התחילו לצוץ בעיות למשל ב- CSS ..וגם לא מעט ב- MW2

ב-CSS .. כל ריספוון צריך לחכות בערך 10 שניות ואז המשחק מתחיל ( אי אפשר לשחק ככה ) ופריזים כל הזמן ..

ב-MW2 רמת פינג נופלת ופריזים מפעם לפעם ..

בקיצור חרא !

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ומתמיד יש לי בעיות איתם .. אני לא מבין למה אני עדיין נשאר איתם

לדוגמא היום או השבוע התחילו לצוץ בעיות למשל ב- CSS ..וגם לא מעט ב- MW2

ב-CSS .. כל ריספוון צריך לחכות בערך 10 שניות ואז המשחק מתחיל ( אי אפשר לשחק ככה ) ופריזים כל הזמן ..

ב-MW2 רמת פינג נופלת ופריזים מפעם לפעם ..

בקיצור חרא !

:pissed:

גם אצלי :pissed:

בבזק הייתי משחק על אותו שרת בCSS ב130 פינג על 2.5MB ואצל 012 אני משחק על 230 על 5MB.

בזמן האחרון אני משחק על 300 פינג עם לאגים נוראיים כל דקה.

ואני עוד על גיימרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי :pissed:

בבזק הייתי משחק על אותו שרת בCSS ב130 פינג על 2.5MB ואצל 012 אני משחק על 230 על 5MB.

בזמן האחרון אני משחק על 300 פינג עם לאגים נוראיים כל דקה.

ואני עוד על גיימרים!

טוב נראה לי אני צריך לעשות הפסקה של איזה שבועיים לא לשחק .. מקווה שהבעיה תחלוף .. ::)

הינה עכשיו יצאתי מ-MW2 איזה נורא!! זה היה ..במפות גדולות יש לי נפילות FPS ..אני לא חושב שהמערכת שלי היתפגרה כל כך מהר ( סהכ מחשב חדש בן 3 חודשים ) .

אני יבדוק טמפ' ( אבל אני לא מאמין שזאת הבעיה ) .

בראוטר פתחתי פורטים 27015 מה שממליצים שם ( UDP TCP ) ועדיין יש בעיות .. :s07:

------------

טוב הטמפ' בסדר גמור , כמו שהם צריכות להיות !

כנראה זה בעיה של סטים או 012 באמת השבוע על הפנים הם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונגיד שכולם יעזבו את 012 ויעברו לחברה אחרת.

גם שם יתחילו בעיות, כי לא יהיה להם מספיק רוחב פס לחו"ל ומי יודע מה עוד, ואז תגידו שאותה חברה היא חרא ובלה בלה בלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך שהחברה הזאת מנסה לחסוך כסף מזכיר לי את הסיפור על החמור:

לאיש אחד היה חמור והוא חשב לעצמו "אם אני אאכיל את החמור פעם ביומיים אני אחסוך 50% על האוכל שלו"... (אני די בטוח שכולם מכירים ויודעים את סוף הסיפור).

חשבתי שיש שרת אחד בארץ לא? אולי תשחקו עם ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...