Mass Effect 2 -הדיון הראשי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 -הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 367
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ב-ME1 הוא אפילו לא מראה לי את דף המוצר ומשפט שהמוצר קיים רק לצפון אמריקה.

ב-ME2 הוא מראה לי את דף המוצר, אך כשאני לוחץ BUY הוא אומר שהמוצר אינו קיים למיקום שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מעז לומר בפומבי שעוד לא שיחקת ב- dragon age?!

אם אכן זהו המצב, כדאי שתתחיל. מהר. מדובר במשחק הראשון שהתחלתי אותו מחדש מיד אחרי שסיימתי אותו לראשונה.

אני לא כל כך נהנה ממשחקים שדורשים ממך לעצור את האקשן בשביל לתכנן את התנועה הבאה שלך, אבל ניחא. קניתי את הultimate edition בסטים. :)

עכשיו השאלה היא איך אני מפעיל את הblood armor בME2?

באתר של הוספתי את DA לאותו חשבון שME2 מקושר אליו והוא מבקש ממני Promo Code..שאין לי :nixweiss:

עריכה:

מסתבר שקיבלתי שני מפתחות לDA, אחד מהם מיועד לאתר של :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך נהנה ממשחקים שדורשים ממך לעצור את האקשן בשביל לתכנן את התנועה הבאה שלך, אבל ניחא. קניתי את הultimate edition בסטים. :)

עכשיו השאלה היא איך אני מפעיל את הblood armor בME2?

באתר של הוספתי את DA לאותו חשבון שME2 מקושר אליו והוא מבקש ממני Promo Code..שאין לי :nixweiss:

עריכה:

מסתבר שקיבלתי שני מפתחות לDA, אחד מהם מיועד לאתר של :D

אף אחד לא מחייב אותך לעצור את האקשן חח. זה יהיה יותר קשה אבל בהחלט אפשרי. יש אנשים שגם עשו SOLO על NIGHTMARE. אז נראה לי שלא לעצור, זה לא מה שימנע ממך לסיים את המשחק. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה כבר נאמר פה, אבל ליתר ביטחון נפרסם שוב:

איך לדלג על סרטוני הפתיחה בעת יצירת דמות חדשה ואיך להאיץ את הטעינה של אזורים חדשים

כל הקבצים המפורטים פה נמצאים תחת

Mass Effect 2\BioGame\Movies

איך לדלג על הלוגואים

תעבירו את הקבצים הבאים לספריה אחרת

BWLogo.bik

ME_EAsig_720p_v2_raw.bik

איך לדלג על הסרטונים בעת יצירת דמות חדשה

כמו בסעיף הקודם, צריך להעביר את הקבצים הבאים למיקום אחר

Opening_Seq_INT.bik

Opening_End_Seq.bik

Opening_End_SeqFM.bik

ProNor_Pod2.bik

ProNor_Shepard_Rebuilt.bik

ProNorEscape.bik

ProNorEscapeAsh.bik

ProNorEscapeKaid.bik

ME_006_ON_AntiGlamour2.bik

* עדיין תאלצו לראות את הדיאלוג של מיראנדה ולסחוב את גוקר החוצה

איך להאיץ את הטעינה של שלבים חדשים

מסתבר שהסרטונים (מסכי הטעינה) מנוגנים במלואם גם אם הטעינה הסתיימה. רוב הסרטונים הם באורך של כ10-15 שניות, כאשר הטעינה עצמה לוקחת רק 1-5 שניות.

האשמה אגב היא בכך שה360 מכיל חומרה עתיקה והם היו חייבים ליצור אחידות בין הגרסאות אז המסכים תוככנו למכנה המשותף הנמוך ביותר.

אפשר להעביר את סרטוני הטעינה או להחליף אותם עם הקובץ הבא (מומלץ)

http://www.sendspace.com/file/majouf

עם הקבצים הנ"ל לא תבהו במסך שחור וגם עדיין יופעו העצות/טיפים בתחתית המסך

שימו לב להערה הבאה

The game has issues loading when the player assumes control of Joker unless they have the default load_f13m.bik file present in their load screen

אז אם תתקלו בבעיות (לא קורה לכולם) אחרי שהשגתם את הIFF יש צורך להחזיר את הקובץ המקורי רק עד לסיום המשימה. לאחר מכן אפשר להחזיר את הסרטון הקצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא עוד DLC השנה וגם Cerberus Daily News יפסיק לעבוד

01/02/2011 - From BioWare's Cerberus Daily News Team

“OUT-OF-GAME NOTICE: The Cerberus Daily News will begin a hiatus on January 24th, finishing its run of one full year. Daily postings will cease except for three weeks in 2011: a week of posts will precede a downloadable content release, and two more weeks will lead up to the release of Mass Effect 3. The CDN team thanks fans for their attention, comments, and feedback (both in and out of character!). We are sorry to go, but we had fun -- we hope you did, too!”

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי עכשיו ריצה שניה של ME1+2 עם כל ההרחבות. כמו שכבר כתבתי - המשחק השני רדוד יותר בתחום הRPG אבל מספק חוויה "קולנועית" גדולה

יותר. בקשר להרחבות של ME2 - העלילה של OVERLORD מעניינת מאוד לדעתי וLAIR OF THE SHADOW BROKER מעניינת, מצחיקה וקובעת

הרבה לME3 (למרות שהם קצת "רימו" בעניין הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי הסיפור עצמו? ליארה היא הSB החדשה. דרך אגב, האם היה לך קשר רומנטי איתה במשחק הראשון? כי אם כן, ובגדת בה במשחק השני אז לפי המעצבת הראשית של המשחק תהיה לזה השפעה עצומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן, אבל זה עדיין נותן הרגשה של קצת "רמאות" ;D בקשר לליארה - לא היה לי קשר אליה בראשון אבל היא (כמעט) התנהגה ככה בשני (Sרמטיות

מוגזמת מדי?).

עריכה:

עד כמה שאני רואה מהסרטונים בYOUTUBE הדבר היחיד שמשתנה היא הבדיחה של JOKER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...