Mass Effect 2 -הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 -הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

חבר'ה ניתקלתי בבאג אכזרי, רמת הפאראגון יורדת פתאום. מצורפים הסקרינים של לפני משימת הנאמנות של ג'ק ואחרי

היא יורדת לאותה רמה אחרי כל פעם שאני חוזר לספינה

WTF?

עידכון-

הפאראגון יורד לאחוז מסויים (שלב אחד לפני מד מלא) כשאני בספינה ועולה בחזרה כשאני מחוץ לספינה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 367
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יאפ שיריון פאוור ריינגר זה הגיע באחד הDLC מרשת הסרברוס

ד"א, הOVERLORD הזה לא משהו... לא מספיק מפתיע/מאתגר/מותח יחסית לעלילת המשחק... הוא יותר משימה צדדית קצת יותר ארוכה מרוב המשמימות במשחק.

אם לא יהיה לי מה לעשות בחופש אני אתחיל את המשחק מחדש , והפעם כRENEGADE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מלבד האפשרות להגדיר את הרזולוציה, בדרך כלל יש במשחקים גם את האפשרות לחדד את תמונת המשחק (2x 4x 8x...).. עכשיו; במשחק Mass Effect 2 אני לא מוצא את האפשרות הזו, והקצוות של העצמים במשחק די מזוגזגות.. האם יש דרך לסדר את זה?..

תודה לכל מי שיענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם רק ANISOTROPIC FILTERING. אתה יכול להכריח AA מהדרייבר. אני משחק כרגע בשני ברצף מיד אחרי שסיימתי (שוב) את הראשון ואני ממש,

ממש מאוכזב! אין מה להשוות בכלל. יש הרגשה של (כמעט) משחק פעולה קזואלי עם קצת דיבורים בין הדמויות וזהו (לעומת הראשון המעולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השני הוא לא RPG, הוא Action RPG

מהלך גאוני של אני חייב לציין.

הם הרחיבו מאוד את קהל היעד של הסדרה (=יותר עותקים שנמכרו) ועל הדרך גם הבטיחו לעצמם יותר לקוחות למשחק השלישי ועוד לא הזכרנו את אלא שקנו את הראשון אחרי שהם אהבו את השני.

גם אם הם הפסידו כמה שחקני הארדקור של RPG, הרוב המכריע של שחקני הRPG יקנו את השלישי גם אם הם לא אהבו כל כך את השני.

אני נהנתי משניהם, כל אחד בדרכו שלו.

ודרך אגב המשחק השלישי ישים דגש חזק יותר על RPG לפי הlead game designer שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה נורא. הם סך הכל העתיקו את המשחק מהמנוע של ME2 למנוע של ME3. זה לא שזה נראה שנות אור ממה שאנחנו שיחקנו בו. והם מקבלים את המשחק כמעט שנה אחרי. אפילו אין להם את ME1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואים הבדל גדול כי הPS3 הוא מכשיר ישן עם יכולות נחותות בהשוואה למחשבים שיש כיום. אבל עדיין, זה מרגיז.

מה גם שיש עוד די הרבה באגים בגרסה של הPC ולא נראה שיש להם כוונה לתקן אותם בקרוב, אבל זה לא מפריע להם להגיד שהם תיקנו את כל הבעיות הללו בגרסת הPS3.

ואני עדיין עצבני על הקטע של הDLC שהם מחלקים בחינם. פשוט לא פייר :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...