Mass Effect 2 -הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 -הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

שלום לכולם..יש לי מחשב פנום 2 965 ו כרטיס מסך 5850.

אני חובב בעיקר משחקי אקשן ו FPS וגם סיגנון סאבוטר וכו.

האם שווה לי לקנות את המשחק MASS EFFECT 2.?

הבנתי ש הוא RPG אבל האם הוא נחשב גם אקשן? מה בידיוק הסיגנון?

האנגלית שלי ברמת שפת אם אז מהבחינה הזו לא תהיה בעיה.

השאלה בעצם וסליחה על החפירות האם בתור אחד שממש אוהב משחקי יריות מגוף ראשון שלישי אקשן וכאלה, אני אתחבר למשחק הזה? תודה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 367
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדיף לך להתחיל מהמשחק הראשון אם כך, שתדע את כל הסיפור.

המשחק הזה לדעתי הוא מדהים, פשוט ככה צריך לעשות כל משחק, העלילה כל כך טובה שאתה מרגיש בסרט, במיוחד עם הדיאלוגים, האפשרויות, הסרטונים והכל.

אתה יכול להסתכל ב ולראת סרטוני GAMEPLAY, רק תשים לב לא לראות את סוף המשחק בטעות וספויילרים וכדומה.

אני בהתחלה לא אהבתי את הראשון, אמרתי לעצמי מה זה השליטה המוזרה הזאת וכו', אבל אחרי חצי שעה של משחק והבנה....הבנתי שבאמת הוא המשחק הכי טוב ויפה ששיחקתי בכל הזמנים, שלא לומר מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך להתחיל מהמשחק הראשון אם כך, שתדע את כל הסיפור.

המשחק הזה לדעתי הוא מדהים, פשוט ככה צריך לעשות כל משחק, העלילה כל כך טובה שאתה מרגיש בסרט, במיוחד עם הדיאלוגים, האפשרויות, הסרטונים והכל.

אתה יכול להסתכל ב ולראת סרטוני GAMEPLAY, רק תשים לב לא לראות את סוף המשחק בטעות וספויילרים וכדומה.

אני בהתחלה לא אהבתי את הראשון, אמרתי לעצמי מה זה השליטה המוזרה הזאת וכו', אבל אחרי חצי שעה של משחק והבנה....הבנתי שבאמת הוא המשחק הכי טוב ויפה ששיחקתי בכל הזמנים, שלא לומר מעניין.

תודה על התגובה קודם כל, אז מה שאתה אומר בעצם שאני צריך לשחק קודם במשחק הראשון?? האם הראשון ארוך? וקשה? ומבחינת המשחקיות לא הבנתי עדיין זה גם בכיוון של יריות ואקשן? וגם אר פי גי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אכן, מדובר על 3 משחקים (השלישי הולך לצאת עוד שנה שנתיים :P ) שכולם סובבים על אותו סיפור, מעין טרילוגיה.

עדיף לך לשחק בראשון, ככה תבין את הסיפור להמשיך את השני,

גם אתה יכול לשמור את ה SAVE שלך מהמשחק הראשון ולהכניס אותו אל המשחק השני, הסיפור במשחק השני ישתנה סביב המשחק הראשון..כלומר אתה ממשיך מאותה נקודה בה היית, אם תתחיל משחק חדש בשני, ללא שמירה הסיפור יהיה קצת שונה.

בכל מקרה אני ממליץ לך על הראשון שהוא היה נהדר בפני עצמו.

ואין על מה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kasumi Stolen Memory - ההרחבה הראשונה בתשלום ($7) שוחררה אתמול

באופן אישי אני ממש לא חושב שזה שווה את הכסף. קשה לי להסתדר עם 11 דמויות אז מה הטעם בלשלם בשביל לקבל עוד אחת? :nixweiss:

עריכה:

ביקורת קצרה על ההרחבה

@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

למרות שאין סיכוי שיהיה סרט ברמה של המשחק....אבל אני מקווה לטוב :)

שאלה אחת טובה יש לי, למה המפתחים של המשחק לא מפתחים סרט אנימציה על המשחק! זה יכול להיות אדיר ויפה...הסרטוני מעבר שהם הכינו היו מדהימים, ומראים שיש להם סיכוי טוב אם הם יעשו סרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מעבירים את המשחק למסך הגדול עושים את זה בסדרה איכותית המאפשרת עלילה ודמויות. הם באמת חושבים שניתן לדחוס את העומק המדהים של Mass Effect בשעתיים או שזה עוד סרט סוג ג' שמטרתו לעשות כסף על השם? לצערי האפשרות השנייה הכי הריאלית יותר. מתי אנשים ילמדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...