GeoHot פורץ האייפון הודיע: "פרצתי את הPS3" - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeoHot פורץ האייפון הודיע: "פרצתי את הPS3"

lesForce

Recommended Posts

מממ... פריצה תיאורטית שמצריכה "שינויי חומרה קלים" (תעיפו מבט בתמונה של לאיזה רמות פירוק הוא הגיע) שטוענת כרגע לגישה לזיכרון (עקף מנגנון אחד , נשארו עוד כמה קטנוניים בדרך), חברה אני לא יודע מה כולם קופצים - אבל הדרך עוד ארוכה.

וגם אם נגיד והוא פותר עוד המון בעיות שיש בדרך (כמו הרצת קוד לא חתום , עקיפה של ההגנות על הכונן ועוד כמה קטנוניות כאלו) - בסוף הדרך יושב הצורך בצורב בלו ריי (כ700-800 ש"ח) וקנית מדיות (100 וקצת למדיה חד צדדית נורמאלית , ומחיר קרוב למשחק מקורי לדו צדדית) והתעסקות.

בהצלחה.

אישית - גם אם מחר בבוקר תיהיה פריצה אני לא אשתמש בה, במיוחד אחרי האימפליקציות שהיו לדוגמא בXBOX למי שפורץ.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד liviur, הבחור הזה הוא בחור רציני.

הוא בעצמו טוען שהוא לא ממש שם אלא רק בדרך, אבל יכולה להיות לזה השפעה ממשית על המשך חייו של PS3.

אגב אני פחות חושב על משחקים פרוצים אלא יותר על הרצת XBMC בקונסולה "מודעת רשת" שיכולה לפענח HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שהוא בחור רציני , ואני לא מפקפק בעבודה שלו.

אני פשוט חושב שמה שהוא קורה לו פריצה ומה שהחברה פה בפורום (ובהרבה אתרים) קוראים לו פריצה - הוא דבר שונה מאוד מהותית.

הוא אחרי שינויי חומרה ותוכנה הצליח לעקוף את הHYPER VISOR (מה ששומר על הגישה לזיכרון).

זו חתיכת פריצה - אבל זו עדיין לא קרובה ליהיות פריצה ברמה של משמעות מסחרית.

או בעצם - אני ואתה מסכימים.

JUDAS - אין ממש סיכוי, מה שאפשר הרצת משחקי PS2 היתה חומרה שונה (בהתחלה כרטיס מסך ומעבד, אח"כ רק כרטיס מסך ואימולצית מעבד, כשהוציאו אותו - הפסיקה התמיכה, האופציה שקיימת כרגע היא או פיתוח תוכנת אימולציה נוספת של או עידכון הקוד של המשחקים כמו במקרה של GOD OF WAR)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הדרך יושב הצורך בצורב בלו ריי (כ700-800 ש"ח) וקנית מדיות (100 וקצת למדיה חד צדדית נורמאלית , ומחיר קרוב למשחק מקורי לדו צדדית)

הכל עניין של היצע וביקוש ולכשיהיה ביקוש (וזה יכול להיות טריגר מצויין) - המחיר ירד. כפי שקרה ויקרה עם כל הניתנת לצריכה וייצור המוני.

(בלי שום קשר אם הפריצה היא טובה או רעה והאם היא באמת ישימה מחוץ למעבדה של הבחור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור - זה שיפור אדיר מלפני שנה שצורב עלה פי 2 (1500 ש"ח לזול ביותר) ומדיות קרוב ל200 ש"ח לחד שכבתיות.

לאט לאט זה יהפוך לסטנדרט.

כונני קומבו לדוגמא כבר זולים מספיק לסטנדרט (כ300 ומשהו ש"ח) , צורבים עדיין לא.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - הבחור עידכן עוד כמה דברים - כמו רשימת פונקציות L1.

למי שעוקב קצת: http://wiki.ps2dev.org/ps3:hypervisor - רובן מפורסמות כבר מ2008 אונליין ועוד לפני זה היו פאבליק נולדג' :)

אבל התקדמות יפה - אין ספק.

פשוט את תצפו לצ'יפ מדף בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הבנת.

אפשר גם לקרא את זה - http://geohotps3.blogspot.com/2010/01/what-it-is-and-what-it-isnt.html ולהבין באמת לאיזה כיוון נושבת הרוח.

אז זה לא רק תוכנה , זה לא תקף לכל הדגמים , כרגע זה לא מריץ קוד (בכלל) , זה בעייתי מבחינת גישה לשאר הליבות והכי חשוב - הוא לא מתכוון לעשות מזה פריצה בשביל להריץ משחקים פיראטים , או בכלל לעשות RELEASE , אלא יותר לדון באיך עושים את זה תיאורטית.

חברה - אתם לא תראו צ'יפ בזמן הקרוב, וזה לא הכיוון.

(למי שבא לקרא קצת חפירה באנגלית שלי על הנושא , למרות שאין שם יותר מדי חדש, כתבתי כמה מילים בבלוג שלי בנושא - http://liviu.romascanu.net/ ב2 פוסטים בעמוד הראשי)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש.

מה שהוא עשה זה לבטל את הריצה של הליבה הזו בעצם (ולהכריח את המכשיר להעביר את האבטחה לליבה אחרת) - בעצם - אם כבר הוא החליש את המכשיר.

(וגם כרגע אם תקרא מה שהוא כתב - יש לו בעיה להריץ דברים על הSPE והוא נותר עם הPPE לעבוד איתו).

ככה או ככה , למיטב הבנתי - התכנות בPS3 מתוכנן לתרדים מראש בעת הכתיבה - ככה שזה קצת שונה וצריך לחשוב יותר LOW LEVEL.

זה לא כאילו - בום - נוסף עוד כח עיבוד והכל רץ יותר מהר, גם אם זה היה המקרה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם מדיות הבלו רי היו הרבה יותר זולות איזה חברה רצינית (אם גם מפוקפקת) הייתה יכולה לנסות לצרוב מדיות בלו רי ב1 לאחד המדיות המקוריות

אם היו מצליחים בזה כל משחק שלא מחיב חיבור לרשת היה יכול לקבל קלונים צרובים ואני מעריך שדבר כזה לחברה רצינית (לא לאנשים בבית) היה יותר קל מלפרוץ את המכשיר עצמו

שלא לדבר על יותר משתלם אם היא פועלת ורשומה מארץ שלא נילחמת בזה ומוכרת את זה בכל מיני מקומות בעולם

הבעיה שהיום דבר כזה גם ככה לא משתלם

פעם עשו את זה לGBC ולGBA -לא יודע אם עושים את זה לDS ולפחות תאורטית אפשר לעשות את זה לPS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...