הורדה איטית חשבון premium ב-rapidshare‬ - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדה איטית חשבון premium ב-rapidshare‬

magimag

Recommended Posts

יש לי פרמיום ואני בבזק בינלואמי..

הבעיה עם ראפידשר זה שהוא לפעמיים "מגריל" שרת איטי...

כשאתם מורידים ממנו קבצים הוא אמור להביא לכם את השרת הכי מהיר

לפעמיים הוא נותן שרת איטי, אז צריך להפסיק לגמריי את ההורדה ולהתחיל אותה מחדש

(על ידי לחיצה על הקישור ולא במנהל ההורדות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי מעוד מספר אנשים על איטיות מRS בזמן האחרון (גם בינ"ל)

תבדוק ניצול הTRAFFIC עם 20 חיבורים לקובץ בודד.

בעבר כבר רבתי עם RS בנושא, כאשר יש ריבוי חיבורים לקובץ בודד, המערכות שלהם מסוגלות לחשב את ההורדה פעמיים, שלוש, או אף יותר (בגלל הריבוי חיבורים).

לכן הורדה של 5 גיגה יכולה להיחשב כ10-15GB או אף יותר.

פשוט אל תשכחו שיש הגבלה יומית של 5GB ו25GB בסופי שבוע*.

* לאחר ניצול תעבורה יומים, ההורדות יחשבו מTrafficShare ו\או Premium Points.

בדקתי את הנושא וההורדות מחושבות כראוי ללא תוספות שקריות לכמות התעבורה (אצלי לפחות). מאז ששיניתי את מספר החיבורים רוב הקבצים יורדים במהירות המקסימלית, ואלה שלא לפחות מגיעים ל150-200 KB/S, שזה טוב בעשרות מונים ממה שהיה לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום.

כיוון שלא ידועה לנו על תקלה גורפת של חברת בזק בינלאומי מול השרתים של "ראפידשר",

אשמח להעביר פניות לבדיקה פרטנית מול התמיכה הטכנית שלנו.

אנא שלחו לי את הפרטים הבאים בהודעה פרטית או במייל online@bezeqint.net:

שם מלא, מספר ת.ז או שם משתמש בבזק בינלאומי, מספר טלפון ושעות נוחות לחזרה

ואדאג שנציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

המשך גלישה מהנה

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי מעוד מספר אנשים על איטיות מRS בזמן האחרון (גם בינ"ל)

תבדוק ניצול הTRAFFIC עם 20 חיבורים לקובץ בודד.

בעבר כבר רבתי עם RS בנושא, כאשר יש ריבוי חיבורים לקובץ בודד, המערכות שלהם מסוגלות לחשב את ההורדה פעמיים, שלוש, או אף יותר (בגלל הריבוי חיבורים).

לכן הורדה של 5 גיגה יכולה להיחשב כ10-15GB או אף יותר.

פשוט אל תשכחו שיש הגבלה יומית של 5GB ו25GB בסופי שבוע*.

* לאחר ניצול תעבורה יומים, ההורדות יחשבו מTrafficShare ו\או Premium Points.

אתה יכול בבקשה להרחיב קצת על זה? אני אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה עם הTrafficShare , תמיד חשבתי שכל העיניין הזה קשור להורדות ממך (כלומר אם אני מעלה משהו כדי שיורידו ממני). בכל מקרה באזור האישי שלי באתר rapidshare, TrafficShare left עומד ללא שינוי על 5Gb ואילו Traffic left מעל ל-20Gb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לא רק בראפיד שר יש איטיות אלא גם באתרים אחרים כמו HOT FILE ועוד כאלה. ויש לי פרימיום , עד אתמול זה היה מוריד על המקסימום, אבל משום מה ... מוריד במהירות של 10 KB וכ'ד.

שלא תגידו לי עכשיו שזה מהאתר!

כי בדוק שזה לא!

גם מראפייד וגם מ HOTFILE באותו זמן? לא נראה לי,

מעניין שהכל מסתדר מעולה מ 2 3 לפנות בוקר . ואז משעות הצהריים שוב זה מתחיל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שראפידשייר על הפנים בחודשים האחרונים ואני ערכתי השוואות על ידי הורדות במקביל מהם ומהוטפייל (שניהם במנוי פרימיום). מבלי להיכנס לניתוחים וחישובים מסובכים, לדעתי חלק גדול מהעיכובים והירידוה במהירויות ההורדה קשור דווקא לספק האינטרנט המקומי (אצלי זה בינלאומי).

אני רוצה להצביע על תופעה מעניינת שקורית אצלי באופן קבוע (בעקבות הצעת הגברת מהשירות של בינלאומי): בכל פעם שאני נתקל באיטיות מעצבנת בגלישה ובהורדות קבצים, אני פונה לשירות הטכני של הספק שלי, לאחר שאני עורך במערכת אצלי ניקוי, אופטימיזציה וכו', והנציג מתברבר אתי על כל מיני אפשרויות ובדיקות שהוא מציע לי לעשות. אני לא עושה שום דבר ממה שהוא מציע לי, אך באורח-פלא - וזה קורה תמיד - לאחר הגשת התלונה שלי, המהירות חוזרת להיות כפי שהיא צריכה להיות. התופעה חזרה אצלי, כפי שתיארתי, יותר מ-10 פעמים. לכן, אני משוכנע שחלק נכבד מה"תקלות" האלה קשור בהתערבות ספק האינטרנט ובהגבלות יזומות שהוא . התלוננתי אתמול והמהירות חזרה להיות כתיקנה לקוו שלי. כשתהיה לי שוב איטיות מרגיזה, אתלונן שוב, כדי שיחררו את ההגבלות שלהם.

ושלא יספרו לי מעשיות... הספקים המקומיים נוקטים מדיניות של הגבלות (שלא כחוק, כי הם גובים תשלום על מהירות בהתאם).

בכל פעם שיש לכם איטיות בהורדות מראפידשייר, הוטפייל או מקורות אחרים, תבדקו את הגלישה שלכם בכלל, גם גלישה לאתרים מקומיים ותגלו שהאיטיות היא בכל מערכת האינטרנט שלכם.

אם מישהו עם ביצים, כסף, זמן וכו' יתבע את הספק שלו על רמאות ויוכל הוכיח זאת פיזית, אולי אז תבוא הגאולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שראפידשייר על הפנים בחודשים האחרונים ואני ערכתי השוואות על ידי הורדות במקביל מהם ומהוטפייל (שניהם במנוי פרימיום). מבלי להיכנס לניתוחים וחישובים מסובכים, לדעתי חלק גדול מהעיכובים והירידוה במהירויות ההורדה קשור דווקא לספק האינטרנט המקומי (אצלי זה בינלאומי).

אני רוצה להצביע על תופעה מעניינת שקורית אצלי באופן קבוע (בעקבות הצעת הגברת מהשירות של בינלאומי): בכל פעם שאני נתקל באיטיות מעצבנת בגלישה ובהורדות קבצים, אני פונה לשירות הטכני של הספק שלי, לאחר שאני עורך במערכת אצלי ניקוי, אופטימיזציה וכו', והנציג מתברבר אתי על כל מיני אפשרויות ובדיקות שהוא מציע לי לעשות. אני לא עושה שום דבר ממה שהוא מציע לי, אך באורח-פלא - וזה קורה תמיד - לאחר הגשת התלונה שלי, המהירות חוזרת להיות כפי שהיא צריכה להיות. התופעה חזרה אצלי, כפי שתיארתי, יותר מ-10 פעמים. לכן, אני משוכנע שחלק נכבד מה"תקלות" האלה קשור בהתערבות ספק האינטרנט ובהגבלות יזומות שהוא . התלוננתי אתמול והמהירות חזרה להיות כתיקנה לקוו שלי. כשתהיה לי שוב איטיות מרגיזה, אתלונן שוב, כדי שיחררו את ההגבלות שלהם.

ושלא יספרו לי מעשיות... הספקים המקומיים נוקטים מדיניות של הגבלות (שלא כחוק, כי הם גובים תשלום על מהירות בהתאם).

בכל פעם שיש לכם איטיות בהורדות מראפידשייר, הוטפייל או מקורות אחרים, תבדקו את הגלישה שלכם בכלל, גם גלישה לאתרים מקומיים ותגלו שהאיטיות היא בכל מערכת האינטרנט שלכם.

אם מישהו עם ביצים, כסף, זמן וכו' יתבע את הספק שלו על רמאות ויוכל הוכיח זאת פיזית, אולי אז תבוא הגאולה.

הוצאת לי את המילים מהפה! בדיוק מה שקורה אצלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לקוח של בינלאומי, וגם לי יש בדר"כ איטיות מעצבנת בשעות הצהריים.

למשל עכשיו, בראפידשייר יש איטיות כ"כ נוראית שלאתר לוקח לטעון את ההדף הראשי יותר מחצי דקה! ואני על מהירות 8 מגה!

אפילו בשרת הAPI שלהם יש איטיות לאחר שעות הבוקר.

בימים האחרונים גם אני חווה ניתוקים של ההורדה, ויש לי מנהל הורדות JDownloader שמנסה לפחות 3 פעמים.

אין לי אפשרות להעלות את מספר הנסיונות אז הוא פשוט מדלג על הקובץ ואחרי שאני רואה את זה אני צריך לעצור את כל ההורדה ולהתחיל שוב:/

למה אני חווה כאלה ניתוקים בחיבור? כי לא נראה לי שזה נורמלי.

אני חושב שזה הספק, כי אצל חברים שלי הכל בסדר באותו הזמן.

נ.ב יש לציין שמספר החיבורים במנהל ההורדות קבוע על 20 (מה שלא צריך להיות, כי המהירות צריכה להיות מושגת לאחר מספר מקס' של 5 חיבורים- כמו בחו"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לקוח של בינלאומי, וגם לי יש בדר"כ איטיות מעצבנת בשעות הצהריים.

למשל עכשיו, בראפידשייר יש איטיות כ"כ נוראית שלאתר לוקח לטעון את ההדף הראשי יותר מחצי דקה! ואני על מהירות 8 מגה!

אפילו בשרת הAPI שלהם יש איטיות לאחר שעות הבוקר.

בימים האחרונים גם אני חווה ניתוקים של ההורדה, ויש לי מנהל הורדות JDownloader שמנסה לפחות 3 פעמים.

אין לי אפשרות להעלות את מספר הנסיונות אז הוא פשוט מדלג על הקובץ ואחרי שאני רואה את זה אני צריך לעצור את כל ההורדה ולהתחיל שוב:/

למה אני חווה כאלה ניתוקים בחיבור? כי לא נראה לי שזה נורמלי.

אני חושב שזה הספק, כי אצל חברים שלי הכל בסדר באותו הזמן.

נ.ב יש לציין שמספר החיבורים במנהל ההורדות קבוע על 20 (מה שלא צריך להיות, כי המהירות צריכה להיות מושגת לאחר מספר מקס' של 5 חיבורים- כמו בחו"ל).

גם ב 012 בימים האחרונים RS איטי בלתי נסבל אחרי הצהריים כולל באמת מבחן העלאת העמוד הראשי בדפדפן.

יכול להיות ש 012 ו 014 מגבילות את RS ויכול להיות ש RS בעצמו עמוס.

לגבי JD תנסה את גרסת ה NIGHTLY (חפש באתר שלהם) לדעתי עדיפה בטיפול בתקלות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...