eRepublik הדבר הגדול הבא - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

eRepublik הדבר הגדול הבא

mr-elad

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב חבר'ה חזרתי, מסתבר שהיציאות שלי יותר טובות ממה שחשבתי! (סתם, פשוט יש לי משהו ביום ראשון)

טוב כל מי שהגיע לרמה 5 ורוצה להילחם (ובכך להעלות את הוולנס ולהתחזק), אני אשלח לו כרטיס טיסה מהכסף שלי כדי שיטוס לארה"ב וילחם.

אבל חבר'ה, תלחמו, תשארו שם שבוע בערך וברגע שיש לכם מספיק כסף לכרטיס טיסה תחזרו!

בישראל יתחילו מלחמות אימונים בקרוב ואז לא תצטרכו לטוס לארץ אחרת.

אני כבר עוד מעט לבל 6 ואני רוצה להלחם.. אשמח אם תשלח לי כרטיס טיסה :)

YotamC זה השם שלי במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשארו בארץ וזהו, כנראה מצטרפת לברית Sol ולמשחקי המלחמה שלה.

יש בעיקרון 4 בריתות במשחק:

EDEN - ארה"ב, יוון, פולין ועוד כמה חברים טובים.

Phoenix - הונגריה, טורקיה, אירן, רוסיה, בריטניה ועוד כמה חברים לא כל-כך טובים.

Sol - ברית אסייתית במקור שכוללת את סין, סינגפור, אוסטרליה, תאילנד, דרום אפריקה ועוד כמה.

ALA - ברית של מדינות דרום אמריקה.

עכשיו אף פעם לא הייתה שייכת באמת לעדן אלא רק היינו תומכים שלהם והם היו תומכים בנו אם זה היה אפשרי.

זה שאנחנו נכנסים לSol לא מבטל את זה.

אז המצב הולך להיות טוב!

משחקי מלחמה בקרוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שולה מוקשים כבר יותר מלהיב ..

חבל שלא הכניסו יותר דברים שאפשר לעשות בשלבים הנמוכים, אני דווקא די אוהב משחקי בסגנון אבל אם כל מה שאני יכול לעשות במשחק זה 2 קליקים ביום במשך כמה ימים ... נפרד כידידים. :)

זה השבוע השני שלי וכל מה שעשיתי עד עכשיו זה 2 קליקים ביום.

אני פורש גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לפרט טיפה יותר על הבריתות והרקע להן? כלומר, על רקע מה הם נוצרו בדיוק? למה בריטניה בברית עם טורקיה ואיראן (?!) ולא עם ארה"ב?

איזה אינטרסים בדיוק מניעים את הבריתות האלה, והאם הבריתות עצמן הן במלחמה זו נגד זו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שיש לך מספיק כסף לאוכל. הכסף במשחק זה לא ליד הזהב אלה ליד הדגל של המדינה בצד שמאל באמצע העמוד.

לך ל market ואתה יכול לקנות שם אוכל רמה 1.

אח"כ אל תשכח לעבוד ולהתאמן בצבא.

בקשר לבריתות, אני לא יודע למה הם נוצרו אבל אתם יכולים לקראו מאמירים של אנשים מהמשחק בקשר לבריתות ומי נגד מי.

כרגע לפי מה שאני מבין ואני משחק יומיים יש את SOL שאנחנו הצטרפנו אליהם כשווים ויש לנו קול אחד באספה שלהם, SOL מורכבים מ מדינות במזרח דרום אפריקה ואותנו.

יש את EDEN ארה"ב, יוון, פולין ועוד מישהו. ויש את הברית של טורקיה בריטניה ועוד משהו. אני מאמין שהבריתות האלו נוצרו ע"י אינטרסים משותפים שלא מעורב בהם העולם האמתי אלה יותר אחוז חלוקת המשאבים בעולם ולמנוע מהיריב לשלוט באזורים עם הרבה משאבים.

אבל כמו שאמרתי אני משחק רק יומיים או שלושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום מתחילים את משחקי המלחמה!

מי שעזב את הארץ מוזמן לחזור!

ולמי שרוצה מידע על ההיסטוריה של הבריתות שיכנס לWIKI של המשחק.

אה ותצביעו לשדה בדה בבחירות לנשיאות, הוא ישראלי אמיתי שלא כמו המתמודד השני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי לא כדאי לעזוב את הארץ כדי ללכת לעבוד כי זה פוגע בהתקדמות של המדינה... זה נכון?

יכול להיות שאני טועה אבל פעם אחרונה שבדקתי היו מעל 900 אנשים בארץ ועכשיו המספר ירד ל-800 ומשהו?

בכל מקרה -

לא ראיתי שום אופציה להתאמן בשום קרב מדומה? איפה רואים את זה?

אגב - יש טעם לקנות אוכל ב-QUALITY גבוה יותר? אני חושב שאני מאבד WELLNESS לאט לאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שעדיף להשאר בארץ ולפתח אותה..

אני אגיד לך את האמת בחו"ל מתקדמים הרבה יותר מהר, המשכורות גבוהות (בשווי ריאלי ולא מאינפלציה) ויש קרבות כמעט כל יום.

אבל בכל זאת אני בארץ..

וכן, יש לנו הרבה אזרחים בחו"ל. הם כנראה יחזרו היום בגלל משחקי המלחמה.

והקרבות עדיין לא התחילו, זה יהיה כנראה ב11 בלילה. אבל ממחר יהיה קרב כל יום כל הזמן!

ובעקרון עדיף אוכל ברמה גבוה, אבל אם יש לך 40 וולנס זה מספיק כדי להילחם ואז אתה יכול להגיע ל80+ בשנייה, פשוט תלחם בזמן שאתה נמצא בבאר-שבע ותתרפא בבית חולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום סיבה לעבור..

אבל אם בכל זאת אתה רוצה אז אתה הולך לפרופיל > כתוב למעלה את המיקום שלך ומתחת לזה Change. תבחר את המדינה ואז את האזור.

אבל חובה לבדוק שיש שם בית חולים ברמה 5 לפני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...