eRepublik הדבר הגדול הבא - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

eRepublik הדבר הגדול הבא

mr-elad

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז חוץ מלהתאמן פעם ביום ולעבוד פעם ביום ולאכול שזה מתבצע אוטומטית אתה רק צריך לקנות.. מה עוד אפשר לעשות במשחק ?

באמת.. זה דיי משחק משעמם.. טמגוצ'י כבר עדיף :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שולה מוקשים כבר יותר מלהיב ..

חבל שלא הכניסו יותר דברים שאפשר לעשות בשלבים הנמוכים, אני דווקא די אוהב משחקי בסגנון אבל אם כל מה שאני יכול לעשות במשחק זה 2 קליקים ביום במשך כמה ימים ... נפרד כידידים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, השיעמום הוא רק בהתחלה, כל האפשרויות נפתחות ממש מהר!

המפתחים באמת מאוד מטומטים שהם לא פותחים את כל האפשרויות על ההתחלה..

לא להתייאש!

יאללה ביי אני בצבא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מוזר, אני משום מה לא יכול להכנס לשוק... ניסיתי להכנס מהיום שנרשמתי עד עכשיו (3 יום) וזה כל הזמן אומר לי

Oops, something went wrong.

The server is apparently unavailable for the moment. We're doing everything we can to correct the problem. Please try again later.

למישהו יש פיתרון בנוגע לזה? ה WELLNESS שלי על הפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה חזרתי, מסתבר שהיציאות שלי יותר טובות ממה שחשבתי! (סתם, פשוט יש לי משהו ביום ראשון)

טוב כל מי שהגיע לרמה 5 ורוצה להילחם (ובכך להעלות את הוולנס ולהתחזק), אני אשלח לו כרטיס טיסה מהכסף שלי כדי שיטוס לארה"ב וילחם.

אבל חבר'ה, תלחמו, תשארו שם שבוע בערך וברגע שיש לכם מספיק כסף לכרטיס טיסה תחזרו!

בישראל יתחילו מלחמות אימונים בקרוב ואז לא תצטרכו לטוס לארץ אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מעתיק מדריך מפורום אחר, אם מישהו רוצה אני אשלח לו קישור בהודעה.

מה צריך כדי להילחם?

להיות תושב במדינה שיש בה קרב פעיל.

רמה 5 (מעל 25 נקודות ניסיון)

לפחות 40 וולנס

איך מתנהל הקרב?

לכל אזור יש חומה שמספר הנקודות ההתחלתי שלה תלוי במספר התושבים ובאיכות של מערכת ההגנה.

הנוסחה היא: מספר נקודות של החומה= (מספר התושבים*100) * (איכות מערכת ההגנה/10 + 1) ובמילים זה אומר כל תושב מוסיף 100 נקודות וכל רמה של מערכת ההגנה מוסיפה עוד 10%. עכשיו מגיעים לעיקר, כל פעם שנלחמים מוסיפים נקודות או מורידים נקודות לחומה, תלוי אם אתם בצד המתקיף או בצד המגן. הקרב נמשך מינימום 24 שעות. לאחר 24 שעות אפשר לכבוש את האזור או לאבטח אותו. בשביל לאבטח צריך שמספר הנקודות יהיה גבוה ממספר הנקודות ההתחלתי ובשביל לכבוש צריך שמספר הנקודות של החומה יהיה נמוך מ0.

מה משפיע על מספר הנקודות שאני עושה בקרב?

הדברים שמשפיעים הם כח, וולנס, דרגה צבאית, ונשק.

* כל רמה של מעלה את מספר הנקודות ב20%.

* אם נלחמים בלי מספר הנקודות קטן ב50%.

* כל דרגה מעלה את מספר הנקודות ב20%.

כמה נקודות צריך לכל דרגה?

ranks.jpg

מה השחקן מרוויח/מפסיד מהקרב?

* אחרי כל קרב ירד לכם הוולנס ב10%

* ירד לכם מהחפצים אחד (ברמה הכי גבוהה, אם יש לכם)

* תקבלו לדרגה את הנקודות שעשיתם בקרב

* תקבלו 2 נקודות ניסיון

בשביל מה הבתי חולים?

בית חולים מעלה את את הוולנס של הלוחמים אחרי קרב.

* ניתן להשתמש בבית חולים רק פעם אחת ביום.

* כל רמה מעלה ב10%, כלומר רמה 5 תעלה את הוולנס ב50%

* ניתן להשתמש בו רק אם נלחמת באותו היום

* תמיד תחפשו את הבית חולים ברמה הכי גבוהה במדינה ושם תתרפאו (בישראל כרגע אין)

* זאת גם דרך קלה, זולה ונוחה להעלות וולנס. פשוט נלחמים עד שיש לכם 40%-50% וולנס והולכים לבית חולים.

מה קורה במצב של מרד?

הכל אותו הדבר רק שיש לכם אפשרות לבחור האם להילחם עם המורדים או נגד.

מה זה משחקי מלחמה ולמה צריכים את זה?

משחקי מלחמה אלה בעצם קרבות שהמטרה שלהם היא לא לכבוש שטח אלא רק להילחם. בדר"כ מדינה קטנה מתקיפה מדינה אחרת ומפעילה את כל הבריתות שלה. כך שהם יכולים גם להשתתף בקרב ולעזור למדינה המותקפת. עושים את זה כדי שתיהיה לשחקנים הזדמנות להילחם ולעלות בדרגות. לדרגות יש משמעות כי על כל דרגה שעולים הנזק שעושים בקרב עולה ב20%. בנוסף לזה על כל התקפה מקבלים 2 נקודות ניסיון וזה עוזר לעלות רמות מהר יותר. היתרון נוסף הוא שזה עוזר לכלכלה בזה שקונים יותר נשקים. הדבר היחידי שמפריע לזה הוא שהמדינה צריכה לשלם זהב כדי לתקוף. אז במשחקי המלחמה כל המדינות המשתתפות צריכות להשתתף בהוצאות.

תקשיבו אין לי מספיק כסף כדי לשלוח לכל העולם כרטיסי טיסה, אז מי שיכול שישלח הודעה לקרן העזרה לישראלים (יש קישור בהודעה הראשונה), אני אשלח לרוב האנשים.

פשוט תלחמו, תלחצו back to , ואחר כך יהיה רשום לכם שאתם יכולים להתרפאות בבית החולים, תלחצו על זה.

אני בודק אם יש קרבות בארה"ב, אם יש אני אשלח עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...