בזק- מהו וכמה התשלום החודשי הקבוע?קיימים תעריפים שונים כמו בחברות הסלולאר?קוחדש? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק- מהו וכמה התשלום החודשי הקבוע?קיימים תעריפים שונים כמו בחברות הסלולאר?קוחדש?

ofirr

Recommended Posts

למי שמנוי לבזק, כמה אתם משלמים תעריף חודשי עבור "קו טלפון"?

והאם גם לכם כתוב תשלום קבוע עבור "עפרוני אפור" 3.16 ש"ח?

כמה עולה התקנת נקודה חדשה בבית?

ולגבי התעריפים, האם התעריפים בבזק אחידים לכל הלקוחות? או שמה יש כמו בחברות הסלולאר תוכניות משתלמות יותר לשימור לקוחות?

כנראה חודש הבא נעבור להוט למסלול 700 דקות לכל היעדים (11 שעות ו40 דקות) בתשלום קבוע של 90 ש"ח.

וזה מוביל אותי לשאלה נוספת, בנקודת ההתחברות להוט, כמה טלפונים מקבלים? והאם צריך לשלם על נקודה חדשה בבית ואם כן כמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אופן הפעולה של טלפון HOT:

הטכנאי מתקין לך מודם מיוחד שמצד אחד מתחבר אליו הכבל הקואקסיאלי של HOT ובצד השני אתה יכול לחבר כל טלפון קווי (אין צורך בטלפון מיוחד).

אני לא מזמן עברתי חברת טלפון ואני יכול להגיד לך מסקר שוק שערכתי שאת המחירים הכי טובים אתה תקבל דווקא לא מבזק ולא מ- HOT

יש לך ספקי טלפון נוספים: , אורנג', נטויז'יון, 012

לגבי , הם שמים לך ראוטר סלולרי שמתחבר לאנטנות הסלולריות שיש בחוץ בשביל לספק לך קו טלפון ביתי.

אורנג', נטויז'יון, 012 שמים ראוטר שמשתמש לך בחלק מאוד קטן של רוחב פס האינטרנט כדי שיהיה לך קו טלפון.

באורנג' יש מגבלה מסויימת שהם יכולים לספק לך קו טלפון רק אם הם ספק האינטרנט שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sashakrik,

ראשית כמובן מה שחשוב לי זה שאקבל טלפון קווי נייח, ללא קרינה.

לאחר הסקר שוק שביצעת? מי מהחברות נותנת את המחירים הטובים ביותר? יכלת לרשום זאת קודם ולא רשמת מסיבה כלשהי?

כמה מדברים בחודש? 4-3 שעות, כמחצית לנייח מחצית לנייד עם נטייה קטנה לנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם פסלתי את האופציה של סלקום כי לא רציתי ראוטר סלולרי ואורנג' לא התאים לי כי כמו שרשמתי צריך להיות לקוח שלהם בשביל שאפשר יהיה להתחבר לטלפון הקווי שלהם ואני כבר הייתי בהתחייבות לספק אחר.

הסיבה שלא רשמתי מחירים זה בגלל שאני רואה שאתה מתעניין בחבילת דקות, אני לעומת זאת חיפשתי מסלולים עם תשלום "דיברת שילמת" כי אני לא מדבר הרבה מהטלפון הקווי.

מסלול שכזה במחיר הכי נמוך קיבלתי מחברת 012.

3 חודשים ראשונים שיחות חינם כמה שאתה רוצה ליעדים נייחים ו- 35 אג' לדקה לטלפונים . מתי שנגמר ה- 3 חודשים אז שיחות לניידים נשאר באותו מחיר ולנייחים אתה מועבר אוטמטית לחבילת 500 דקות חודשיות שעולה 40 שקל בחודש. אבל מה יפה אצלם שכל החבילות והתוכניות שלהם הן ללא התחייבות ואתה יכול לעזוב את החברה או לעבור מסלול מתי שאתה רוצה. אם נגיד בסוף ה- 3 חודש אתה לא רוצה חבילת 500 דקות אתה יכול לבקש לעבור לתוכנית 1000 דקות או 2000 דקות או בכלל למסלול "דיברת שילמת" כמו שאני עשיתי שזה עולה 5 אג' לדקה בזמן שפל ו- 10 אג' לדקה בזמן שיא

תשים לב שכל החבילות אצלם (500/1000/2000 ד' או דיברת שילמת) מתייחסות רק לשיחות לטלפונים נייחים, שיחות לניידים תמיד עולה 35 אג' לדקה.

אהה 012 אתה מקבל חינם שיחה מזוהה, תא קולי ושיחות עם לקוחות טלפון 012 בחינם.

אגב 012 מצהירים שאין תשלום חודשי על הקו וזה נכון אבל בזמן ההתקנה הם שמים ראוטר (נתב שיחות כמו שהם קוראים לו) והם לוקחים עליו תשלום חודשי של 10 ש"ח והם טוענים שאחרי 5 שנים הראוטר הופך להיות רכוש הלקוח ואתה לא צריך לשלם עליו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבזק חודש אחרון קיבלתי 90, שמתוכם 53 ש"ח על אחזקת הקו, 5 ש"ח על "טלפון עפרוני אפור" (לא יודע מה זה).

בחבילה שאני רוצה לעבור אליה בהוט היא 700 דקות לנייחים וניידים בתשלום קבוע של 89 ש"ח, חשוב מאוד הוא שההתקנה חינם (בדרך כלל נגבים כ229 ש"ח) וגם שם שיחה מזוהה חינם,תא קולי ועוד כמה פונקציות שלא שימושיות עבורי.

לגבי 012, אבדוק את הנושא.

זה לא הגיוני שמהפלאפון שלי (מסלול חיילים סלקום) אני משלם פחות לניידים בעוד בבזק אני משלם יותר.

אני צריך מ012 חבילה של 3-4 שעות, לכל היעדים. אבל בגלל שאין, אני אבדוק כמה עולה חבילה של כ100-150 דקות לנייחים בלבד.

לפי מה שאתה מתאר, בכל מקרה אני אשלם פחות ב012 לעומת , השאלה כמה דמי התקנה הם לוקחים ואת זה אני אבדוק עכשיו.

לגבי הראוטר, עבורנו זה "תשלום חודשי", שכן עבור חצי שנה אני לא יכול להתחייב שאמשיך איתם, אז עבור 5 שנים?

דרך אגב, גם אצל קיים הראוטר הזה, למה בבזק אין אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבזק חודש אחרון קיבלתי 90, שמתוכם 53 ש"ח על אחזקת הקו, 5 ש"ח על "טלפון עפרוני אפור" (לא יודע מה זה).

זה טלפון שלא שווה שקל וחצי אבל אתה משלם עליו "שכירות" כביכול למשך כל החיים בסכום שיכול להצטבר למיליוני שקלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחישוב גס יוצא שאתה משלם עליו כ650 ש"ח לשנה. מיליונים לא אבל בטח זה לשם הקצנה.

אם כבר הגבת פה, מה דעתך? לאיזה טלפון אתה מנוי ו/או על איזה אתה ממליץ?

אם מהדיון הזה יצא שלא רק אני אצא נשכר, אשמח כפליים.

עריכה:

אני נמצא בבעיה קטנה עד שאסדיר אותה.

אני מנוי לבזק בין לאומי עם תשתית , 2.5MBit, משלם 65 הוראת קבע.

בחשבונית בבזק כתוב לי על "ללא תשלום", כנראה זה מוסדר עם בין לאומי.

עכשיו אני צריך לבדוק כמה אני משלם לתשתית ולספק, והאם ה65 ש"ח זה ביחד.

וגם אני מנוי אליהם ולא חידשתי את ההתקשרות עימם, כנראה הם חידשו על דעת עצמם. השאלה אם אחרי החידוש הם הכניסות אותי להתחייבות חדשה של שנה.

ולא פחות חשוב מכל זה, במידה וחודש הבא אני עובר ל012/הוט, תיהיה לי בעיה עם האינטרנט? שכן אני מחליף תשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה כמה דמי התקנה הם לוקחים ואת זה אני אבדוק עכשיו.

התקנה חינם.

שכן עבור חצי שנה אני לא יכול להתחייב שאמשיך איתם, אז עבור 5 שנים?

אתה לא מתחייב ל-5 שנים, אתה לא מתחייב בכלל, אתה יכול לעזוב אחרי יומיים אפילו, סתם לדוגמה.

הם אומרים שבמידה ואתה כן תשאר מנוי על הקו טלפון שלהם 5 שנים אז לא תצתרך לשלם יותר על הראוטר.

דרך אגב, גם אצל קיים הראוטר הזה, למה בבזק אין אותו?

הוט שמים מודם שממיר את האות הדיגטלי מהכבל הקואקסיאלי לאות אנולוגי שמתאים לכל טלפון.

012, נטויזיון ואורנג' שמים ראוטר שמתחבר למודם האינטרנט והוא בעצם עושה את החיוג לאינטרנט ומחלק את חיבור האינטרנט בין המחשב לבין יציאה אנלוגית לטלפון רגיל.

בזק לא צריכים שום מודם או ראוטר כי אתה כבר מקבל אות אנלוגי מבחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

54*12 ועיגלתי את התוצאה .

התקנה חינם.

אתה לא מתחייב ל-5 שנים, אתה לא מתחייב בכלל, אתה יכול לעזוב אחרי יומיים אפילו, סתם לדוגמה.

הם אומרים שבמידה ואתה כן תשאר מנוי על הקו טלפון שלהם 5 שנים אז לא תצתרך לשלם יותר על הראוטר.

הוט שמים מודם שממיר את האות הדיגטלי מהכבל הקואקסיאלי לאות אנולוגי שמתאים לכל טלפון.

012, נטויזיון ואורנג' שמים ראוטר שמתחבר למודם האינטרנט והוא בעצם עושה את החיוג לאינטרנט ומחלק את חיבור האינטרנט בין המחשב לבין יציאה אנלוגית לטלפון רגיל.

בזק לא צריכים שום מודם או ראוטר כי אתה כבר מקבל אות אנלוגי מבחוץ.

כן הבנתי את זה מקודם. אבל אני מתכוון שבתכלס זה לא אפקטיבי עבורנו, כי כל חודש יש חדשים והורדת מחירים ותחרות.

עכשיו יש לי לפתור את הבעיה שרשמתי ב"עריכה" מה קורה אם אני מתנתק מבזק, כי היא התשתית שלי, ולגבי התשלום 65 אם זה עבור תשתית וספקית 2.5MBit ומה שרשמתי למעלה. אחרי בדירה באתר בזקינט, הם הורידו את מחירי החבילות, האופציה היחידה לדעת זה "להירשם" והנציג שלהם יחזור אליי.

במקרה הגרוע ביותר, אתקשר אליהם לשאול לגבי איך זה שהם המשיכו לי את ההתחייבות בלי אישור, ומה קורה בהחלפת תשתית, ואם ה65 ש"ח זה עבור תשתית+ספק. זה באמת מוזר, זה נראה שאני משלם רק עבור הספקית, ולא עבור התשתית. רשמתי את העיסקה איפשהו, אני צריך למצוא את המסמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.16 לפני מע"מ זה כנראה עבור השאלת טלפון. כ54 ש"ח זה עבור אחזקת הקו.

הבעיה זה שאני לא משלם את החשבונות, הם לא רשומים על שמי. ואבי לא אחד שאוהב סיכונים כמוני וכל הזמן לחפש איפה להתייעל.

אז לא התקשרתי כדי לשאול אותם מה זה, כי לא אכפת לו מה זה והוא לא רוצה שאבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...